Beeo

Arı sütünden ve lezzetli ballardan yararlanmak için Beeo ürünlerini kullanabilirsiniz. Doğal besin takviyesi görevi gören arı ürünleriyle lezzetli bir şekilde beslenebilirsiniz. Damla halinde üretilen ekstraktlar takviye edici gıda niteliği taşır. Suda çözünebilme özelliği bulunan ekstraktlı sıvı ürünlerle uyumlu şekilde kullanabilirsiniz. Arıların bitkilerden aldıkları çeşitli bileşenleri içeren ekstraktlar oldukça besleyici ve enerji vericidir. Propolis maddesini içeren ürünler koruyucu özelliklere sahiptir. Arıların kovanlarını korumak için kullandığı maddeleri içeren bu ürünleri gıda takviyesi olarak tüketmeniz vücudunuzun savunma sistemini güçlendirir. Damla halindeki ekstraktlara süt, su, meyve suyu gibi çeşitli içeceklerle beraber tüketebilirsiniz. Damla halindeki propolisleri ihtiyacınıza ve vücut yapınıza göre farklı yoğunluklarda kullanabilirsiniz. Propolisler lezzetli tatları sayesinde damağınızda hoş bir iz bırakır.

Arıların Ürettiği Yararlı Besinlerden Yararlanın

Beeo ürünleri çocuklar ve yetişkinler için uygun olan birçok ürüne yer verir. Sağlıklı maddeleri içeren bu bileşenler arıların ürettiği maddelerle sofralarınıza ulaşır. Arı sütü çeşitleri arasında hem yetişkinlerin hem de çocukların tüketebileceği birçok ürün yer alır. Anadolu'daki arıların çayırlarda ve otlaklarda topladıkları çeşitli polenleri ve bitki özlerini içeren ürünler güçlü bir gıda takviyesi oluşturur. Propolis ve arı sütü çeşitlerinin karıştırıldığı ürünler çocukların keyifli bir şekilde tüketebileceği şekilde formülize edilir. Arı sütü içeren ham balları kahvaltınızda tüketebilirsiniz. Ekmeğinize sürerek yiyebileceğiniz balları dillerseniz tatlı kaşığı ile sade şekilde de yiyebilirsiniz. Ham bal çeşitlerini kuru ve oda sıcaklığındaki ortamlarda güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Ham balları çocuğunuza sabah saatlerinde, aç karnına yedirebilirsiniz. Ham ballar, çocuklar için uygun olan kıvamlarıyla kolayca tüketilebilir.

Besleyici Özelliğe Sahip Lezzetli Karışımlar

Beeo marka arı ürünleri arasından ham ballara ulaşabilirsiniz. Sade olarak üretilen ham balların yanı sıra karışım halinde üretilen ham ballar da vardır. Keçiboynuzu maddesini içeren ham ballar hem lezzetleriyle hem de besleyicilikleriyle dikkat çeker. Enerji takviyesi yapmak ve ağzınızı tatlandırmak için, keçiboynuzu ile takviye edilmiş ham balları düzenli olarak yiyebilirsiniz. Şık ahşap kapaklara sahip olan ürünleri güvenli bir şekilde evinizde saklayabilirsiniz. Arı ürünlerini güneş görmeyen alanlarda, kapaklarını kapalı halde tutarak saklayabilirsiniz. Pastörize şekilde kullanılan ham ballar lezzetlerini korur. Filtre edilmeden sofralarınıza ulaşan doğal ballarla kaliteli bir şekilde beslenebilirsiniz. Doğal maddelerin kullanılmasıyla üretilen Beeo marka arı ürünleri birçok yararlı enzime ve antioksidana içeriklerinde yer verir. Bal çeşitleri çiçek balı modellerinden kestane ballarına kadar birçok ürünü içerir. Yöresel bitkilerden elde edilen ballar belirli yörelere ait özel bitkilerin yararlı özelliklerinden sofralarınızda yararlanabilmenizi sağlar.

Arı polenlerinin faydaları nelerdir?

Arıların yavrularını beslemek için kullandıkları polenler çok sayıda yararlı maddeyi içerir. Polenlerin hoş kokuları bu ürünleri tüketen kişilerin iştahını açar. Enerji veren polenlerin içerisinde karbonhidrat, protein, yağ asitleri, lif, magnezyum gibi çeşitli maddeler bulunur. Bu maddeler antioksidan özelliği göstererek sizin ve çocuğunuzun sağlığını korur.

Bal tüketiminin sağladığı yararlar nelerdir?

Düzenli olarak bal tüketmeniz kolesterol seviyenizi kontrol edebilmenize yardımcı olur. Enfeksiyonlara karşı vücudunuzu desteklemek için balların içeriğinde yer alan yararlı maddelerden yararlanabilirsiniz. Dinlendirici etkiye sahip olan ballar mideye olan faydalarıyla da dikkat çeker. Bal tüketimi bağışıklık sisteminizi güçlendirerek hastalıklara karşı korunabilmenize katkı sağlar.

Arı sütünün özellikleri nelerdir?

Bal arıları tarafından hazırlanan arı sütü, kraliçe arının sağlığı ve beslenmesi için üretilir. Oldukça besleyici olan bu ürün kan basıncınızın düzenlenmesine yardım eder. Arı sütü sinir sisteminizi uyararak zinde kalmanıza katkı sağlar. Cilde olan katkıları sayesinde arı sütü tüketerek daha genç ve sağlıklı bir tene sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...