30 yılı aşkın süredir Polonya'nın önde gelen kozmetik markalarından biri olan Bell, onlarca ülkede bulunmaktadır. Markanın kozmetik ile birlikte daha farklı alanlarda da ürünleri vardır. Makyaj ürünleri içerisinde fondöten, maskara, concealer, eyeliner, makyaj bazı, pudra, allık, far ve ruj çeşitleri yer almaktadır. Ayrıca marka, motosiklet ve bisiklet kaskı üretimi de yapmaktadır. Ürettiği makyaj ürünleri ile kullanan kadınların güzelliğine güzellik katarken, kasklar ile de sürücülerin hayatını korumaktadır. 

Bell Ürünleri İle Dudak ve Göz Makyajında Geniş Renk Seçeneği 

Marka ruj çeşitliliğinde sınırsız bir özgürlüğe sahiptir. Lipstick, kalem ve likit lipstick çeşitleri ile her zevke hitap etmektedir. Mat ruj sevenler için farklı renk seçenekleri bulunduğu gibi kalem ve likit rujlarda da pek çok renge sahiptir. Bell markasının klasik parlak ruj çeşitlerinden biri olan kahverengi bulunmaktadır. Marka, her kombine kolaylıkla uyum sağlayabilen rujları sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Bell makyaj ürünleri içinde farklı renk seçenekleri ile göz farı ve kalem eyeliner da vardır. Göz farı ile birlikte su geçirmeyen maskarası da makyajınızın tamamlayıcısı olmaktadır.   

Bell Ten Makyajı Ürünlerinin Özellikleri 

Ten makyajı bir kadının en önem verdiği makyaj türüdür. Özel bir yere giderken ciltteki izleri, lekeleri, sivilceleri ve daha pek çok kusuru örtmek için kullanılan ürünler ile ortaya başarılı bir sonuç çıkmaktadır. Ten makyajını yaparken fondöten, kapatıcı, aydınlatıcı, allık ve pudra kullanılmaktadır. Bell ten makyajı için pek çok ürün seçeneğini bünyesinde barındırmaktadır. Bell nude fondöten ile cildinizde maske etkisi oluşmamaktadır. Cildinizdeki aşırı sebumu emdiği için sadece gerekli olan yağ kalmaktadır. İnce dokusu ile kadifemsi ve mat bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca güneşin zararlı ışınlarına karşı da koruyucu bir etkisi olan fondötenin tene uyumlu beş rengi vardır. Ten Makyajı concealer ile devam etmektedir. Bir kapatıcı çeşidi olan concealer, fondötenin renginden bir ya da iki ton açık olarak seçilmelidir. Bell toz concealer ile yüzünüzün her bölümüne ayrı renklerde uygulama yapılabilmektedir. Ciltteki kusura göre farklı renklerde kapatıcı uygulamak daha doğal ve kusursuz bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır. Markanın farklı renk seçenekleri ile pudra ve allık çeşitleri de bulunmaktadır.

Sürücülerin Koruyucusu Kask Markası Bell

Bisiklet ve motosiklet sürücülerinin en önemli aksesuarı olan kasklar farklı marka, model ve renklerde yer almaktadır. Kask, bir sürücünün koruyucusudur. 1954 yılından itibaren müşterilerini korumak için çabalayan marka, kask üretimi yapmaktadır. Köpükten iç astarla dış kompozit kabuğunun birleşiminden oluşan ilk kask tasarımını yapmaya başlayan Bell, tam kapalı ilk kaskı, ilk aerodinamik kaskı ve ilk buğulanma yapmayan kaskı da yapmıştır. Kasklarının tümünde üst düzey güvenlik özelliklerini önemsediği gibi tasarımları ile de şıklığını ve konforunu kanıtlamaktadır. Dünyaca ünlü ve başarılı sürücülerin her zaman ilk tercihleri arasında yer alan Bell kaskları, havalandırma özelliğini de önemsemektedir. İnternet üzerinden kapalı motosiklet kaskları ve bisiklet kasklarına kolayca ulaşabilirsiniz. Siyah, siyah ve kırmızı, mavi ve sarı, siyah ve gri kapalı motosiklet kaskları bulunmaktadır. Polikarbon malzemeden üretilmiş olan kapalı kaskların iç astarı kolaylıkla yıkanabilmektedir. Ayrıca havalandırma kanalları olduğu için kask nefes alır ve siz de terleme yapmadan kullanabilirsiniz. Markanın kask yelpazesi içinde bisiklet kaskları da vardır. Canlı renklerde üretilmiş modelleri bulunmaktadır. Tek elle ayarlama yapılabilen kasklar kullanım kolaylığı ile adından sıkça söz ettirmektedir. Kask, sert görünümü ile sağlamlığını kanıtlamaktadır. Çıkarılabilir sipere sahip olduğu için gerekmeyen yerlerde siper devre dışı bırakılabilmektedir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...