2016 yılında yayın hayatına adım atan Benim Hocam Yayınları, nitelikli ders ve sınav kitaplarıyla göz dolduruyor. İlkokul, lise ve üniversite öğrencilerine özel olarak yayına hazırladığı konu anlatımlı kitaplarıyla dikkat çeken yayınevi, sınavlara hazırlanma konusunda güçlü kaynaklar oluşturarak sınavda başarı yakalamayı daha olanaklı kılıyor. Konu anlatımlı ders kitaplarının yanı sıra binlerce sorudan oluşan soru bankalarıyla da özel bir yer edinen Benim Hocam Yayınları ile tüm soru tiplerini tanımak ve sınavda daha hızlı bir şekilde soruları çözmek kolaylaşıyor. Yayınevinin alanında büyük bir yetkinliğe sahip uzmanlardan oluşan kontrol ekibi, tüm soruları ve konuları tek tek gözden geçirerek kusursuz ve hatasız kitaplarla sınavlara çalışmayı mümkün kılıyor.

Güncel Müfredat

Benim Hocam Yayınları, ÖSYM'nin gerçekleştirdiği değişiklikleri baz alarak en güncel şekilde hazırladığı kitaplarla adayların sınava elverişli koşullarda hazırlanabilmesine aracı oluyor. Benim Hocam Yayınları, geçmiş yıllarda çıkmış soruları, soruların hangi konulara dağıldığını ve ne zorlukta sorulduğunu analiz eden soru hazırlama ekibiyle beraber profesyonel bir çalışma ortaya koyuyor. Onlarca öğretmen ve uzmandan oluşan soru hazırlama ekibi, her konuya değinen ve öğrencilerin bilgilerini etkili bir şekilde ölçen yaratıcı sorularıyla dikkat çekiyor. Baskı kalitesinin oldukça yüksek olduğu Benim Hocam Yayınları kitapları, silgi ve kalem kullanımına son derece uygun yapılarıyla uzun süreli ve rahat bir kullanım sağlıyor.

Deneme Sınavlarıyla Gerçek Sınava Hazırlık

KPSS, ALES, ÖABT, YKS gibi tüm ÖSYM sınavlarına yönelik yararlı çalışma kaynakları sunan Benim Hocam Yayınları, deneme sınavı seçenekleriyle beğeni topluyor. Fasikül halinde basılan sınavlarla her hafta ya da her gün bir deneme sınavı çözerek öğrencilerin son durumları hakkında bilgi alabilmesi sağlanıyor. Kitapçık halindeki deneme sınavları, kolayca taşınabilmeleri ve katlanabilmeleri sayesinde yanlış yapılan soruların öğretmenlere sorulabilmesini kolaylaştırıyor. Çözümlü deneme sınavları ile her bir sorunun doğru şıkkının neden doğru olduğu ve diğer şıkların neden yanlış olduğu tek tek anlatılarak öğrencilerin aynı zamanda konu tekrarı yapması sağlanıyor. Basit ve sade bir dille açıklamaları yapılan çözümlü sorularla adayların, hangi konularda eksikleri olduğu ve hangi konulara daha ağırlık vermeleri gerektiği kolayca anlaşılabiliyor.

Genel Yetenek ve Genel Kültür Sınavlarına Çözüm

Benim Hocam Yayınları, memur olma hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen lise ve lisans mezunu adayların Genel Yetenek ve Genel Kültür sınavlarına hazırlanabilmesini sağlıyor. Her bir kategoride ayrı ayrı kitaplar yayımlayan yayınevi ile her gün ayrı bir derse odaklanmak ve çözümlü sorularla o soruda neden yanlış yapıldığını pratik bir şekilde öğrenmek mümkün hale geliyor. Tarih, Coğrafya, Türkçe gibi sözel derslerde detaylı konu anlatım kitaplarıyla her bir konuya ciddi bir şekilde eğilen Benim Hocam Yayınları, adayların takdirini kazanıyor. Matematik, Geometri ve Sayısal Mantık gibi konularda adayların konuyu daha iyi anlayabilmesi için görsellerle desteklenen yayınlar hazırlayan Benim Hocam Yayınları ile sayısal derslerde de önemli bir başarı elde edilebiliyor.

Özgün Sorular

Yayınevi, geçmiş yıllarda çıkmış soruları bir araya getirerek önceki senelerdeki sınavlarla yeni sınava hazırlanmayı kolaylaştırırken tamamı özgün sorulardan oluşan soru bankalarıyla binlerce soru seçeneği sunuyor. Özgün soru biçimleriyle bilgilerini test eden adaylar, sınava oldukça verimli bir şekilde hazırlanabiliyor. Gerçek sınavda olduğu gibi hem zorluk derecesi düşük soruları hem de daha zor soruları bir arada içeren soru bankaları, başarılı bir hazırlık dönemi geçirmeye yardımcı oluyor. Benim Hocam Yayınları, pratik el kitapları ile güncel bilgileri ve önemli konuları kolayca ezberleyerek hafızaya alabilmeye destek oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Benim Hocam Yayınları

2.620 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Yayın Tarihi
 5. Yazar A-Z
 6. Basım Dili
 7. Boyut
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Hemen Al Sonra Öde
 11. Sepette Kampanyalı Ürünler
 12. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön