Beology

120 yılı aşkın tecrübesi ile saçı yeniden yaratmaya devam eden Schwarzkopf, dünyadaki profesyonel saç bakım markaları arasındaki liderliğini yenilikçi yaklaşımı ile korumaya devam ediyor. Hayalinizdeki saçlara kavuşmanız için her saç tipine özel formüle edilmiş Beology saç bakım serisi ile bir ilke daha imza atıyor. Yenilikçi formülünde okyanus özü ve antioksidan ‌algler ile derin denizlerden gelen iki güçlü içeriği birleştiren Schwarzkopf ‌Beology, kişiye özel derinlemesine saç bakım sistemi sunarak saçınız için en uygun bakım serisi ile hayalinizdeki saçlara kavuşmanıza imkân sağlıyor.

Saç Bakımı Neden Önemlidir?

Saç bakımı, saçları korumak ve canlı tutmak ile başlar. Saçlar oldukça hassas olduğundan, yanlış bakım ürünleri saçın küsmesine neden olabilir. Saç uzamayı reddedebilir, cansızlaşır, mat bir görünüme bürünür. Saçın ihtiyaçları yeterince karşılanmazsa, bilinçsizce işlem uygulanırsa saçlar yıpranır ve istenmeyen bir görünüm elde edilir. Saçınızın sağlıksız bir görüntüye bürünmesi günlük ve profesyonel yaşamınızı da olumsuz yönde etkileyebilir. Bununla birlikte saçınızın güçlü ve sağlıklı görüntüsü kendinizi iyi hissetmenizi sağlar ve kendinize olan güveninizi artırır. Saç bakımında yapılabilecek en önemli şey, öncelikle saçınızın tipini iyi bilmek ve ona uygun işlemler yapmak olacaktır.

Nasıl Saç Bakımı Yapılır?

Saç bakımı denildiğinde genellikle akla kuaföre gitmek ve farklı işlemler uygulatmak gelebilir fakat doğru ürünler ve doğru uygulama ile saç bakımı evde de yapılabilir. Bunun için öncelik doğru şampuan seçimidir. Daha sonra doğru saç kremleri, saç maskeleri, özel bakım kürleri takip eder. Bakımlı bir saç elde etmek için şekillendiriciler, yoğunlaştırıcı ürünler, dökülme önleyici ürünler ve saç yağları da düzenli kullanım ile destekleyici olmaktadırlar. Beology saç bakım ürünlerini uygulayarak saç bakımınızı profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek ve mükemmel sonuca ulaşmak düşündüğünüzden daha kolay olacaktır.

Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

Saçlarınızın dönemsel olarak yaşadığı sıkıntıyı anlayabilmek ve çözebilmek için, saçlarınızı iyi tanımalı ve onların tepkilerini takip etmelisiniz. Öncelikle saç tipinize ve cilt tipinize uygun, doğru şampuan ve kremi seçmeniz gerekir. ‌Beology markasının saçlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm enzimleri içeren özel bakım serileri, saçın en alt katmanlarına kadar ulaşarak derinlemesine bakım sağlar. Arzuladığınız göz alıcı saça ulaşmak ve saçınızın sağlıkla ışıldamasını istiyorsanız saç bakımınızı hayatınızın bir parçası haline getirmeyi ihmal etmeyin. Hayalinizdeki saça düzenli bir saç bakımı uyguladığınız süre içinde ulaşabilirsiniz.

Saç Bakımında Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Çok fazla işleme maruz kalmış saçlar, nemini ve canlılığını yitirir, sertleşip kolayca kopup dökülebilirler. Bu sebeple saçlarınıza çok fazla ısı ya da ağır kimyasal içerikli şekillendiriciler uygulamaktan kaçının.
  • Unutmayın ki saçlarınız, cildinizden beslenmektedir. Cildinizin ihtiyaçlarının değiştiği her dönemde, saçlarınızın ihtiyaçları da değişim gösterecektir. Bu yüzden cilt bakımınızı da saç bakımınız ile aynı oranda dikkate almalısınız.
  • Saçlar beslenmeye ve neme ihtiyaç duyar. Bu nedenle saçlarınızı size en uygun maske ya da kürlerle beslemeniz gerekir. Saçınız için uygulayacağınız onarıcı bakım sistemi, içeriğindeki besleyiciler ile saç katmanlarına nüfuz eder, aşırı yıpranmış saçların yoğun bakım ile onarılmasını sağlar.
  • Saçınıza uygulayacağınız derinlemesine bakım öncesi saçları uygun maske ile desteklemek saçınızın güçlenmesi için ayrıca destek sağlayacaktır.
  • Saç kremi veya şekillendirme ürünlerinin gereğinden fazla kullanımı saça zarar verebilir. Saçların parlaklığı için bu ürünlerden fındık veya ceviz büyüklüğünde bir miktarda kullanmak yeterli olacaktır.
  • Kullanacağınız bakım ürünleri yalnız saç tipinize, saçınızın durumuna ve saç renginize uymakla kalmamalı; aynı zamanda birbirlerine uygun ve destekleyici nitelikte olmalıdır.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...