Yaz mevsimi geldiğinde deniz yatakları, kolluklar ve can simitleri gibi şişme su ürünleri ortaya çıkar. Bu ürünleri kullanırken pompa gibi aksesuarlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayrıca şişme yataklar ve bisikletler için de pompa gerektiği için şişirmek istediğiniz ürüne uygun bir cihaz seçmelisiniz.

Bestway Pompa Malzemeleri ile şişme eşyalarınızı kısa zamanda kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Pompa ve aksesuarları doğru kullandığınızda hızlı ve pratik bir biçimde istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Havuz ya da denizde şişirme ürünleriniz ile keyifli zaman geçirmek istiyorsanız siz de hemen doğru pompayı edinmelisiniz. 

Bestway Pompa Malzemeleri Nelerdir?

Bestway Pompa Malzemeleri oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Pompa malzemeleri ve cihazların ihtiyaç duyduğu aksesuarları kapsar. Birçok özellikle üretilen pompa çeşitlerinin yanında havuz duvarlarını ve zeminlerini temizlemek için setler, havuz suyunu temizleyen farklı kapasitelerdeki motorlar, havuzun temiz kalmasını sağlayan üst kapama bezleri, havuz filtreleri, kürek modelleri, şişme yatak ve havuz gibi deniz malzemelerinin tamiri için gerekli olan yapıştırıcı tamir kitleri de Bestway ürünleri içerisinde yer alır.

Bestway Pompa Malzemeleri Hangi Ürünler İçin Kullanılır?

Bestway Pompa Malzemeleri, şişme deniz ürünlerinde kullanılabildiği gibi pompaların onarımında da kullanılabilir. Suda yapabileceğiniz hobiler için gerekli olan ayarlanabilir kürek, şnorkel seti, havuz üst kapama bezi, şişme havuz için yama seti, filtre, motor takma aparatı ve havuz devridaim motoru ürün yelpazesi içerisinde yer alır. Ürünlerinizin özelliklerine uygun doğru malzemeleri seçtiğinizde onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Denizin altını merak ettiğinizde, rahat nefes almanız ve görebilmeniz için şnorkel setini kullanabilirsiniz. Deniz sporları yapmak istediğinizde, kanonuza ve botunuza uygun farklı uzunluklarda üretilen ayarlanabilir alüminyum ya da plastik küreklerden birini tercih edebilirsiniz. Kategori içerisinde bulunan el pompaları çocuklarınızın kolluk, simit, deniz yatağı ya da havuzlarını şişirmek için oldukça idealdir. Devridaim motorları, havuzların kirli suyunu boşaltıp temiz su eklemek için idealdir. 

Zamanla eskiyen ve yırtılan pompalarınız için Bestway tamir kiti yardımınıza koşar. Yazın sıcağında aileniz ile birlikte serinlemenizi sağlayan şişme havuzlarınız için Bestway jumbo dikdörtgen aile havuzu pompa ve yama kiti ihtiyacınızı kolaylıkla karşılar. Bestway lay z jakuzi spa filtresi sayesinde suda bulunan yağ ve losyonları ayrıştırarak temizleyebilirsiniz. Motor takma aparatı ise belirli bir güce kadar olan özelliklerde üretilen motorları aracınıza takmak için kullanılır. Bestway pompa malzemeleri ve aksesuarları ile ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayıp, eşyalarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bestway Pompa Malzemelerinin Özellikleri

Pompa malzemeleri kullanacağınız ürünün özellikleri ile uyumlu bir şekilde üretilir. Her ürünün gücü, kullanım ömrü ve şekli, çalışma biçimi ve uyumlu olduğu ürün farklılık gösterir.

  • Bestway şişme havuz su tahliye pompası, saatte 800 galon ile havuz suyunu otomatik ve rahat bir şekilde boşaltır. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz.
  • Elektrikli pompa, 220 V ile çalışır. 3 farklı başlığı ile farklı şişme ürünlerini de şişirebilirsiniz. Ayrıca aparatları üst tarafa taktığınızda, pompanın emiş özelliği de devreye girer.
  • Tek ağızlığı olan plastik pompa sayesinde çocuklarınızın oyuncaklarını şişirebilirsiniz.
  • Havuz ve botlar için oldukça ideal olan ayak pompası ve tamir kiti, çift fonksiyonludur.
  • Yüzmeyi yeni öğrenmeye başlayanlar için deniz simidi 0,20 mm vinyl malzemeden üretilmiştir. Vücudu dengede tutan yapısı sayesinde korkusuz bir şekilde yüzebilirsiniz.

Bestway Pompa Malzemeleri Fiyatları

Bestway pompa ve aksesuarlarının fiyatları özelliklerine göre farklılık gösterir. Farklı güç ve malzemelerden üretilmiş pompalar, şişme havuzlar, onarım setleri ve şnorkel çeşitleri gibi pek çok ürüne uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.            

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bestway Pompa Malzemeleri

156 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 156 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?