Özellikle çocuklar tarafından çok sevilen su aktivitelerinin, evinizin konforlu ortamında gerçekleşmesine imkan sağlayan şişme havuz çeşitleri, kolay kurulabilir ve kolay saklanabilir olma özelliği taşıyor. Bahçenizde kullanabileceğiniz şişme havuz çeşitlerinin yanı sıra evde kullanıma imkan sağlayan daha küçük şişme havuz modelleri de bulunuyor. Esnek ve dayanıklı Vynil malzemeden üretilen Bestway şişme havuz çeşitleri, kullanım sonrası içerisinde bulunan su ve hava boşaltıldıktan sonra, kolaylıkla katlanarak saklanıyor.  

Birçok şişme havuz modelinde, ürünü kullanıma hazır hale getirmek için ihtiyaç duyulan hava pompası, ürünle birlikte geliyor. Hava pompaları, ayakla manuel olarak çalıştırılan ya da elektrikli olarak havuzu şişirmeye imkan veren farklı modellerden oluşuyor. Küçük çocuklar için üretilmiş olan şişme havuzlar için manuel pompa, daha büyük ebatlardaki yetişkin ve aile kullanımına uygun üretilen havuzlar için elektrikli pompa tercih edebilirsiniz. 

Bestway Şişme Havuz

Vinyl malzemeden üretilmiş olan şişme havuz modelleri, bakteri üretmeyen sağlıklı bir tasarıma sahip bulunuyor. Kullanım sonrası kuruması beklendikten sonra katlandığında, yeniden kullanılıncaya kadar sağlıklı bir biçimde saklanmış oluyor. Hava ile şişirildikten sonra dik ve dayanıklı duran yan kenarlar, çocuğunuz için güvenli bir kullanım sağlıyor. Bebekler ve çocuklar için üretilmiş şişme havuzların çeşitli renk ve desenlerde farklı alternatifleri bulunuyor. Evinizin bahçesinde ya da balkonunuzda rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz Bestway şişme havuz ürünleri, ev konforunda mükemmel bir eğlence fırsatı sunuyor.

Çocuklar için üretilmiş Bestway şişme havuz çeşitlerinin kız ve erkek çocukları için farklı desen ve renklerde modelleri bulunuyor. Eğlenceli zaman geçirmek ihtiyaç duyulan tüm detaylar, Bestway şişme havuz tasarımlarında düşünülüyor. Çocuğunuza suyu sevdiren ve vücut kas koordinasyonunu geliştiren su aktiviteleri, Bestway şişme havuz ile eğlenceli bir oyuna dönüşüyor. 

Şişme havuzlar kategorisinde bulunan Bestway ürünleri arasında, şişme havuzların yanı sıra prefabrik havuzlar da yer alıyor. Çocuklar için üretilmiş uygun ebatlardaki prefabrik havuzların yanı sıra, yetişkinler ve aileler için üretilmiş özel boyutlarda ürünler de bulunuyor. Şişme havuz modelleri ev ve bahçe için tasarlandığından, herhangi bir tehlikeye maruz bırakacak biçimde derin olarak üretilmiyorlar. Buna rağmen, yine de şişme havuzlarda eğlenen çocukların yetişkin gözetiminde bulunması büyük önem taşıyor. 

Şişme havuz modelleri arasında, jakuzili sisteme sahip ürün çeşitleri de bulunuyor. Aile boyu olan ürünler, konforlu ve lüks bir havuz deneyimi sunuyor. Tüm aile bireyleri için eğlence amacıyla tasarlanmış, aile boyu havuzlar, özel liner brandadan üretiliyor. Kenar duvarlarda 3 kat dayanıklılık sağlayan katmanlar, tonlarca ağırlıktaki suyu güvenle bünyesinde muhafaza edebiliyor. Ambalaj içerisinde ürünle birlikte gelen filtre ve devir daim motoru gibi parçalar, sağlıklı ve güvenli kullanım imkanı sağlıyor.

Şişme havuz modellerinin çeşitliliğinin yanı sıra kategoride diğer ürünlere de yer veriliyor. Bestway şişme havuz modelleri için tasarlanmış pompalar, klor dağıtıcı flator ve bunun gibi yan ürünler de aynı kategoride yer buluyor. Şişme su kaydırakları ve şişme havuzlar için tasarlanmış diğer oyun araçları da kategorinin diğer bölümlerini oluşturuyor.

Bestway Şişme Havuz Fiyatı

Su eğlencesi için tasarlanmış olan Bestway ürünlerinin önemli bir bölümü denizde de kullanılabiliyor. Bebekler ve çocuklar için üretilmiş su botları ve yetişkinler için üretilmiş deniz yatakları da bu başlık altında yer buluyor. UV korumalı bot ve deniz simitleri, bebekler ve çocuklar için güvenli bir deniz eğlencesi sağlıyor.

Amerika'dan ithal edilen Bestway şişme havuz fiyatı, tercih edilen ürünün ebatları ve özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Bebek ve çocuklar için üretilmiş şişme havuzlar, şişme aile havuzları ve su yatakları farklı fiyatlarda satışa sunuluyor. 

Bestway Şişme Havuz Fiyatları

93 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bestway
  2. intex
  3. Altis
  4. Jilong
  5. Cosfer
  6. GOB2C
  7. Bestaway
  8. Bermuda
  9. GadaHome
  10. Pınar Store
  11. Vardem
  12. Astral
  13. Big Mouth
  14. Direkstoktan
  15. Fonnava
  16. Kanz
  17. Kızılkaya
  18. Predatorfun
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Bestway
DSACategoryId/60001546/2147483604/1800549/1300149/bestway
BAŞA DÖN