Kurulduğu günden itibaren, kaliteli ürünleriyle adından oldukça söz ettiren Bioder, 2002 yılında tüy azaltıcı krem serisini piyasa sürüp kendini kanıtlayarak ve yıllar geçtikçe, cilt sağlığı ve bakımı için faydalı ürünler geliştirmeye devam ederek büyük üne kavuşmuş bir şirkettir. Bioder, her geçen gün tüketicinin istek ve ihtiyaçlarına göre ürün kategorisini genişleterek, Biota Laboratuvarları’nda çalışan uzmanlarıyla doğada yer alan sınırsız sayıdaki bitkiler aracılığı ile ürünlerini yeniliyor ve güvenlik testlerinden geçiriyor. Klinik testlerle de ürünlerini garanti altına alan Bioder, kalitesini ülke çapında kanıtlayarak kendini gün geçtikçe yenilemeye devam ediyor.

 Sağlık ve güzelliği birbirine harmanlayan Bioder, istenmeyen tüylerden kurutulmak için uğraşan kişilere büyük kolaylıklar sağlayarak güçlü ve etkili çözümler sunuyor. Bir diğer ürün kategorisi olan bitkisel özlerden üretilen cilt ürünleri ile de büyük kitleler tarafından kullanılan Bioder ürünleri, yenilikçi ve güvenilir olmasının yanı sıra fiyatlarının da her bütçeye uygun olması ile oldukça dikkat çekiyor

Bioder bitkisel ve bilimsel yöntemlerle, istenmeyen tüylerden kurtulmanıza geniş ürün yelpazesi ile yardımcı oluyor. Bölgesel olarak uygulanabilen tüy azaltıcı kür ve tüy azaltıcı krem ürünleri, vücudunuzda yer alan kıl foliküllerini etkileyerek üç aşamada tüylerinizi kalıcı olarak azaltıyor. Düzenli kullanımı ile 3 gün gibi çok kısa sürede etkisi gösteren bu ürünler, özel seçilmiş bitki özleri ile hazırlanarak, güçlü meyve ekstreleri ile cilde zarar vermeden sağlıklı bir şekilde vücudunuz için çözüm üretiyor. Bioder Karınca Yumurtası Yağı da istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcı olan bir diğer ürün çeşidi olarak öne çıkıyor. Vücudunuza etki ederek tüy görünümünü azaltıyor, tüyleri inceltiyor ve tüylerinizin daha geç çıkmalarını sağlıyor.

Tüy dökücü krem ve köpük ürünleri, kullandığınız ilk dakikada tüylerinize etki ederek, tüylerinizin dökülmesini sağlıyor. Bu işlem esnasında tüy dökücü kremin veya köpüğün içerisinde yer alan tüy azaltıcı ekstre sayesinde cildiniz uzun süre parlak ve pürüzsüz kalıyor. Cildi derinlemesine nemlendiren tüy dökücü kremler ve köpükler, hassas ve normal ciltler olmak üzere; bacak, kol, koltuk altı ve bikini bölgesi kullanımı için üretiliyor. İçerdiği hoş kokusu ile cildi besleyerek, cildin tahriş olmasını önlüyor.

Erkeklere özel olarak üretilen tüy dökücü kremler, ekstra güçlü formülasyonu ile tüy görünümünü azaltıyor. Cildi nemlendirerek besleyen erkeklere özel tüy dökücü kremler, ten renginin değişmemesini sağlıyor.

Bioder ürünleri içerisinde yer alan ağda da tüylerinizden kurtulmanıza uzun süreli bir etki sağlıyor. Hassas, normal ve kuru ciltler için üretilen ağda bantları ve ağda roll-on’ları içerisinde bulunan bitki özleri ile vücudunuza yumuşaklık hissi vererek, uzun süren bir pürüzsüzlük sağlıyor. Kullanımı çok basit ve pratik olan ağda bantları ve ağda roll-on’ları sir ağdadan üretiliyor.

Cildinizin sağlığı ve güzelliği için birbirinden değerli ürünler geliştiren Bioder, temizleyici peeling jel ürünleri ile vücudunuzu nemlendirerek içerisinde yer alan bitkisel özlerle vücudunuzu tazelemeye yardımcı oluyor. Cilt tonu eşitsizlikleri için geliştirmiş olduğu kremleri ve güneş bakım serisi ürünleri ile cildinizi zararlı güneş ışınlarına karşı koruyarak cilt renginizi eşitlemeye katkı sağlıyor.

Gün içerisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz nemlendirici vücut kremleri ve losyonları ile cildinizi yenileyen Bioder, gün boyu cildinizin kaybettiği suyu vücudunuza kazandırarak cildinize esneklik ve parlaklık sağlıyor.

Zengin ürün çeşitliliği içerisinde yer alan Bioder yaş yönetimi ürünleri, erken kırışıklıklara karşı özel olarak geliştirilip üretiliyor. Yüz kremleri ve serumları olarak üretilen bu ürünler çok kısa bir sürede etkisini göstererek anında sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özelliği sayesinde kendisini kullananlara kalitesini ve farkını kanıtlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bioder

163 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Kuponlu Ürünler
  5. Satıcı A-Z
  6. İndirimli Ürünler
  7. Kelime Filtresi
Başa dön