Bisiklet Bagajı & Bisiklet Taşıyıcı

Günümüzde bisiklet, yalnızca çocukların yaz ayları boyunca kullandığı bir araç olmaktan çıkmış, yetişkinlerin de sıklıkla kullandığı ve artık hayatın neredeyse her anında, spor, ulaşım, hobi ve aktivite gibi durumlarda da sürekli tercih edilen bir ulaşım aracı haline gelmiştir.Sağlıklı bir hayat için bisiklet, uzmanlar tarafından sürekli tavsiye edilmektedir. Bisikletinizle doğada yolculuk yapabilir, çeşitli aktivitelere katılabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile dört mevsim kullanabileceğiniz, kullanım alanınıza göre tercihte bulunabileceğiniz çok sayıda bisiklet türü bulunmaktadır. Bisiklet kullanmanın yeri ve zamanı artık yoktur. Bu sebeplerle bisikletinizi aracınızla birlikte gideceğiniz yerlere taşımak isteyebilirsiniz. Bisiklet bagajı, tam da bu amaca uygun bir aksesuar. Bisikletinizi, arabanıza zarar vermeden, yol güvenliğinize engel olmayacak şekilde güvenle taşıma imkânı sunan bisiklet bagajı, bisiklet tutkunlarının tam da ihtiyacı olan aksesuar. Bisikletinizi artık yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Aracınız İçin Mükemmel Bisiklet Bagajlarını Keşfedin

Otomobiller için bisiklet bagajı ile taşıma probleminiz olmadan, her türlü arazide, her yerde bisiklet sürme şansına sahip olabilirsiniz. Aracınızın üstüne veya arkasına sabitleyebileceğiniz bisiklet bagajı, aynı anda 3 bisiklete kadar taşıma şansına sahip olmanızı sağlıyor. Hatchback, sedan, jeep, station wagon gibi farklı türlerden araçların hepsine takılabilen bisiklet bagajı, kolaylıkla takılıp sökülebilen sistemiyle sizi yarı yolda bırakmıyor. Takma, sökme işlemleri sırasında aracınıza hiçbir şekilde zarar vermiyor ve kullanıcı dostu bir tasarım sunuyor. Katlanabilen çeşitleriyle aracınızda yer kaplamıyor. Bisiklet bagajı, bisikletinizi güvenli şekilde, gönül ferahlığı ile taşımanızı sağlayacak ayrıca aracınıza herhangi bir zarar gelmeden, trafik kuralları dışına çıkmadan güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimini sizlere sunacak. 

Neden Bir Bisiklet Bagajına İhtiyacınız Var?

Özellikle yoğun trafiğin yaşandığı şehirlerde hem ulaşım kolaylığı sağlamak hem de hava kirliliğinin önüne geçmek amacıyla bisiklet kullanımı tercih edilir olmuştur. Bu yüzden, bisiklet kullanımının artması ile tatile, pikniğe, kampa veya bir etkinlik sebebiyle bisiklet sahiplerinde, bisikletlerini gidecekleri yerlere götürme isteği doğmuştur. Bisiklet bagajı sayesinde gideceğiniz her yerde iki tekerlekli bir maceraya çıkabilirsiniz. Eğer bisikletinizi veya bisikletlerinizi uzak yerlere götürmek istiyorsanız bisiklet bagajı tam da size göre. İki tekerlekli kampınızı bir sonraki kamp yerinize götürmek ya da bir bisiklet yarışına katılmak istiyorsanız bir bisiklet bagajı satın alın! Bu son derece kullanışlı aksesuarı kullandığınızda ne kadar faydalı olduğunu herkesten daha iyi anlayacaksınız.

Bisiklet Bagajı Nasıl Yerleştirilir?

Aracınızın tavanına ve bagajına olmak üzere bisiklet bagajını yerleştirmek için iki seçenek vardır. Araç tavanına yerleştirmek için, Tadilat ve delme işlemi yapılmadan araç üzerindeki taşıyıcı ara atkı ve bağlantı profillerine monte edilmektedir. Bisikletin boyutlarına göre ayarlanabilir. Bu seçenek, aracın arka görüş açısını azaltmama avantajına sahiptir ve sürücü için büyük bir fayda sağlar. Diğer yöntem olan bagaj kısmına yerleştirmek içinse, Aracınızın bagaj kapısının farklı yuvalarında bulunan farklı metal ankrajları tutmalısınız.sabitleme kayışlarını mümkün olduğunca sıkmanız gerekir, böylece destek sağlar ve hareket etmeden, araç yoldayken sağlam bir şekilde sabit durmasını sağlar. Tüm otomobillerle uyumlu olması bir avantajdır. Ayrıca, bu bagaj tipinin özelliği, her kullanacağınız zaman yeniden monte etmeniz ve sökmeniz gerekebilir. Bisiklet bagajları ile bisikletlerinizi gideceğiniz yere arabanızla birlikte güvenle götürebilirsiniz. Aracınıza zarar vermeyen yapılarıyla, her otomobil türüne uyumlu, birden fazla bisiklet taşıma imkânı sunan bisiklet bagajları, ayrıca aracınızın fren lambalarını ve plakasını kapatmıyor ve taşıma sırasında size huzurlu bir yolculuk deneyimi sağlıyor. Bisiklet bagajı ile bisikletiniz her yerde sizinle birlikte.

Bisiklet Bagajının Montajı Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Bisikleti otomobile tuttururken her daim sabitleme ipini kullanmalısınız.
  • Kemerlerin sıkı olduğundan emin olmalısınız.
  • Bisiklet bagajının kontrolünü yaptıktan sonra bisikleti yerleştirmelisiniz.
  • Bisikletinizi yerleştirdikten sonra tekrar kontrol etmelisiniz. 
  • Bütün kemerlerin bağlı olduğundan emin olmalısınız.
  • Hareket ettikten sonra kemerler yeniden gevşemiş olabileceği için tekrar kontrol etmenizde fayda vardır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bisiklet Bagajı & Bisiklet Taşıyıcı

82 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 82 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024971/20024979/20024985