Tatil günlerinizin vazgeçilmezi olan bisikletinizi gideceğiniz yerlere götürmek istediğinizde imdadınıza yetişen bisiklet bagajları, sizi büyük bir yükten kurtarıyor. Arabanıza bisikletlerinizi gelişigüzel bağlamanız durumunda trafikte karşılaşacağınız sorunları ortadan kaldıran bisiklet bagajı, hem sizin hem de aracınızın güvenliğini sağlıyor.
Bagaj ürünlerindeki fiyat ve çeşitlilikte her zaman en iyisi olan hepsiburada.com, bisiklet bagajlarında da aynı hassasiyeti gösteriyor. Uygun fiyat ve ödeme koşulları sağlayan hepsiburada.com, bunların yanı sıra güvenilirlikten de ödün vermiyor.  Dünyaca ünlü olan Peruzzo gibi markaların bulunduğu bisiklet bagajı kategorisinde ihtiyacınıza göre farklı bisiklet bagajları yer alıyor. Sedan, hatchback, jeep, station wagon gibi her türlü araca takılabilecek olan bisiklet bagajları sağlam yapıları ile sizi yarı yolda bırakmıyor. Kolayca söküp takabileceğiniz bisiklet bagajları; takma, sökme işlemleri sırasında ve sürüş esnasında hiç bir şekilde aracınıza zarar vermiyor. Özel tasarımı sayesinde aracınızı çiziklere ve darbelere karşı koruyor. Yolculuk esnasında aracınızın fren lambalarını ve plakasını kapatmayan bisiklet bagajı, güvenli bir yolculuk geçirmenizi sağlıyor.
İki veya üç bisiklete kadar taşıma yapabileceğiniz bisiklet bagajları çok fazla bir uğraşı gerektirmeden arabaya monte edilebiliyor, tasarımları sayesinde kolayca taşınıp saklanabiliyor. Arabaya takılı iken bagaj kullanımında herhangi bir kısıtlama yapmayan bisiklet bagajları sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı sağlıyor. Siz de dilediğiniz ürünü seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bisiklet Bagajı

21 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. ACS
  2. Carub
  3. DM
  4. Knk
  5. Space
  6. TOPP RACK
  7. Automix
  8. Baby Home
  9. Bta
  10. Carset
  11. Gecko
  12. Opel
  13. OtoAvm
  14. S-Dizayn
  15. Universal
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024971/20024979/20024985
BAŞA DÖN