Araç sahiplerinin yardımcısı olan Space markası, pratik ve kullanışlı ürünleriyle daha konforlu bir seyahati mümkün kılıyor. Lastikleri parlatmak için özel olarak üretilmiş olan Space lastik parlatıcılarla araçların dış görünümüne daha çekici bir hava katılıyor. Otomobilin daha temiz ve daha yeni görünmesi lastik parlatıcı ürünler aracılığıyla sağlanıyor. Araç içindeki konsolların ve cam filtrelerinin de parlatılmasına olanak tanıyan Space parlatıcı yardımı ile toz tutma probleminin de önüne geçiliyor. Daha hijyenik bir araca sahip olmak isteyen sürücülerin birinci tercihi olan Space otomobil gereçleri arasındaki lastik parlatıcılar, uzun süreli etkileri sayesinde yeniden sprey sıkmaya gerek kalmadan, parlatılmak istenen alanın üzerinden bezle geçilerek parlak bir görünüm elde etmeye olanak veriyor.

Araçlarına cam filmi çekebilmek konusunda sorun yaşayan şoförlerin yardımcısı olmayı başaran Space cam filmi çekme aparatları yardımıyla cam filmi çekmek çok kolay bir hal alıyor. Birden fazla kez kullanılabilen bu aparatlar yardımıyla kusursuz ve düz bir şekilde cam filmleri çekilebiliyor. Araç koltuklarının üzerini kilim ya da minderlerle örterek koltuklarının orijinal yapısını korumak isteyen kişiler için Space'in ürettiği araç içi kilim ve minderlerinden yararlanılabiliyor. Kaymayı önleyen yapılarıyla konforlu bir seyahati destekleyen bu ürünler, yumuşak dokuları ile yolcuların beğenisini kazanıyor. El dokuması olarak üretilen ürünler, uzun süreli bir kullanım için uygun nitelik taşıyor. Makinede yıkanarak kolayca temizlenebilen Space kilim ve minderler, araç içine meyve suyu gibi içeceklerin dökülmesi durumunda koltukları koruyarak göz dolduruyor.

Arabalarının gündüz saatlerinde de parlak ve çekici görünmesini isteyen sürücülerin bu ihtiyacına cevap veren Space gündüz LED ürünleriyle araç tasarımını geliştirmek mümkün hale geliyor. Hem otomobilin ön bölgesine hem de arka bölgesine yerleştirilmeye uygun yapı taşıyan Space gündüz LED'leri gün ışığında yüksek parlaklık sağlayarak dikkatleri üzerine çekiyor. Otomobillerin daha modern ve şık bir görünüm elde etmesine yardım ediyor. LED ışıkların su geçirmez yapıda olması sayesinde aracın dış yüzeyine de bu ürünlerin monte edilebilmesi mümkün hale geliyor. Alüminyum levhaların üzerine yerleştirilmiş olan LED'lerin bu özelliği daha yüksek parlaklık elde etmeye yardımcı oluyor. 

Space vites topuzları vitesli araçlarda sürücülerin destekçisi olmayı başarıyor. Özel pürüzlü tasarımları sayesinde vitesi kavramayı ve daha kolay kontrol edebilmeyi kolaylaştırıyor. Yaz aylarında ellerde oluşabilecek terlemelere karşı da kullanışlı olan vites topuzları sürücülerin beğenisini topluyor. Çocuklu ailelerin seyahatleri esnasında özellikle sıcak günlerde güneşin yakıcılığından olumsuz etkilenen çocukları korumak için üretilen Space yan cam perdeleri, daha huzurlu bir seyahat için gerekli ortam koşullarını yaratıyor. Araçların yan camlarına yapıştırılabilen bu perdelerin pratik kullanım özellikleriyle kısa süre içerisinde çocuklar için uygun bir araç tasarımı elde edilebiliyor. Çıkartılması konusunda da sürücülere yardımcı olan bu perdeler kış aylarında bagajlarda az alan kaplayarak saklanabiliyor.

Araçların ön bölümlerinde oldukça kullanışlı bir alan yaratan Space kaydırmaz ped ürünleri ile cep telefonu, anahtarlık gibi önemli eşyaların yolda yaşanabilecek sarsıntılara karşı güvenli bir şekilde korunabilmesi olanaklı hale geliyor. Bayır aşağı inerken ya da bayır yukarı çıkarken kayarak düşme problemini ortadan kaldıran kaydırmaz ped modelleri, sürtünme kuvvetini arttıran yapıları sayesinde daha keyifli bir seyahat imkanı sunuyor. Lastiklere yazı yazabilmeye imkan tanıyan Space lastik kalemleriyle boyası çıkmaya başlamış olan lastikler, daha yeni bir görünüme sahip olmaları adına boyanabiliyor. Space lastik boyama kalemleri, uzun süreli kalıcılık sağlayan yapıları sayesinde araçların daha şık bir görüntü elde etmesine yardımcı oluyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Space

4330 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Telefon
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Anne / Bebek / Oyuncak
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar