Bagaj Ürünleri

Araç içerisinde ekstra yer açmak ve mevcut alanları daha verimli bir şekilde organize edebilmek için kullanılan araç bagaj ürünleri, araç sahiplerine çok sayıda seçenek sunar. Bagaj düzenleyiciler, araç içerisinde sürekli olarak muhafaza edilen yangın söndürme tüpü, temizlik kitleri, silecek aparatı, tamir seti ve bez gibi parçaların bir arada tutulabilmesini kolaylaştırır. Özel cepler içerisine yerleştirilen araç bakım malzemeleri ve diğer parçalar, belirli bir bölgeye sabitlendiği için sürüş esnasında yerinden oynamaz. Araç bagaj ürünleri ile organize edilen temizlik eşyaları ve araç ekipmanları hem bagaj içerisinde fazladan yer açarak kullanım alanlarının genişletilebilmesine olanak tanır hem de parçaların bagaj içerisinde dağılmasını önleyerek konforlu bir sürüş sağlar.

Araç Bagaj Ürünleri Nelerdir?

Bagaj çantaları, tavan çıtaları, depolama sistemleri, bagaj spoileri, bisiklet taşıma aparatı ve gergi lastikleri gibi çok sayıda araç bagaj ürünü bulunur. Bagaj çantaları, farklı göz ve bölmeler sayesinde ufak parçaların dağılmadan ve ses yapmadan bir arada tutulabilmesine yardımcı olur. Islak mendil, temizleme bezi, cila, parlatıcı sprey, mini yangın tüpü ve cam sileceği gibi ufak parçalar, bagaj çantası içinde kolayca muhafaza edilebilir. Bagaj kapağına ya da araç tavanına sabitlenebilen bisiklet taşıma aparatları, farklı ebatlardaki bisikletlerin araç dışında taşınabilmesini sağlar. Araç tavanına monte edilen bagaj çıtaları da görsel ve işlevsel amaçlarla kullanılabilir. Tavan çıtalarına bağlanan portbagajlar sayesinde araç üzerinde ikinci bir depolama alanı elde edilebilir.

Araç Bagaj Ürünlerinin Avantajları Nelerdir?

  • Bagaj içerisinde ekstra alanlar açarak yerden tasarruf edebilmenizi kolaylaştırır ve eşyaların organize halde bir arada tutulabilmesini sağlar.
  • Bagaj içerisinde kullanıma uygun olmayan köşe alanları, stepne çevreleri ve ufak boşluklar, bagaj organizerleri sayesinde kullanışlı depolama bölümlerine dönüştürülebilir.
  • Sert yüzeyli eşyaların birbirine temasını önleyerek sürüş esnasında ortaya çıkan trim seslerini ortadan kaldırır.
  • Bagaj içi çantaları; cila, makine yağı, cam silme suyu ve antifiriz gibi akıcı maddelerin sürekli dik konumda tutulmasını sağlayarak bagaj içine dökülmesini önler.
  • Yedek lastik, portbagaj ve bisiklet benzeri geniş hacimli eşyaların özel aparatlar aracılığı ile araç dışında taşınabilmesini mümkün hale getirir.

Araç Bagaj Ekipmanlarının Kurulumu Nasıl Yapılır?

Bagaj ekipmanlarının kurulumu oldukça pratik ve kolaydır. Kullanıma hazır olarak tasarlanan birçok ürün; klips sistemi, kelepçe veya cırt bağlantı parçaları ile bagaja bağlanabilir. Bagaj ile araç arka koltuğu arasına eklenen düzenleyiciler hem yer kaplamaz hem de bagaj içine estetik bir görünüm kazandırır. Hazır kulpları üzerinden arka koltuk başlarına takılan ürünler, hızlı bir şekilde araç içine monte edilebilir. Takviye parçaları ve kayışlar ile bisikletinizi güvenle taşıyabileceğiniz harici bisiklet taşıyıcıları da pratik bir şekilde takılıp çıkartılabilir. Bisiklet taşıma aparatını monte etmek için bagaj kapağı açıldıktan sonra gerdirme kayışları iki uçtan birbirine bağlanır. Ardından, destek parçaları güvenli bir şekilde araç üzerine sabitlenir.

Bagaj Aksesuarları Nasıl Kullanılır?

Bagaj aksesuarları, ufak parçaları düzenli ve güvenli bir şekilde taşıyabilmek için çok sayıda bölmeye sahiptir. Açık veya kapalı olarak tasarlanan bölmelerin ölçüleri çoğunlukla birbirinden farklıdır. Çantalar ve organizerler, genellikle sarsıntıyı ve gürültüyü önlemek için sünger benzeri izolasyon malzemeleri ile kaplanır. Böylece sert veya kırılgan parçalar, birbirinden izole edilerek ayrı bölmelerde saklanabilir. Bant, temizlik bezi ve yapıştırıcı gibi ufak eşyaları ise küçük ceplerde ya da fermuarlı bölmelerde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca yerinden kolayca sökülebilen ürünleri dilediğiniz zaman yıkayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun bagaj aksesuarları içinden seçiminizi yapabilir, araç içindeki alanları çok daha işlevsel bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araç Bagaj Ürünleri

10.000+ ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar Ürünleri
Oto Aksesuar Ürünleri
Seyahat Ürünleri
Seyahat Ürünleri
Bagaj Ürünleri
Bagaj Ürünleri
Bagaj Aksesuarları
Bagaj Aksesuarları
Bagaj Çantaları
Bagaj Çantaları
Bagaj Çitaları
Bagaj Çitaları
Bagaj Sistemleri
Bagaj Sistemleri
Bagaj Spoileri
Bagaj Spoileri
Bisiklet Bagajı
Bisiklet Bagajı
Bagaj Lastikleri
Bagaj Lastikleri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 28 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024971/20024979