Bagaj Lastikleri

Otomobil ve pick up gibi pek çok aracın bagaj sistemini verimli bir şekilde kullanabilmeniz için üretilen yedek bagaj lastikleri, çeşitli uzunluklarda üretilen modelleriyle seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Özellikle seyahat ederken veya eşya taşırken bavul ve benzeri çeşitli eşyalarınızı aracınızın bagajında taşımanıza olanak sunarak daha fazla alan kazanmanızı sağlıyor. Bisiklet ve scooter gibi araçlarınızı da sabitlemek veya tutmak için kullanabileceğiniz birçok yedek lastik, kompakt tasarımları sayesinde bir şeyi bağlamak için de kullanılabiliyor. Her iki ucuna yerleştirilen kancalar sayesinde aracınızın alt ve üst kısmına bağlanabilen yapısıyla kolaylıkla yerleştirilebilen ürünler, aracınızı daha kullanışlı bir hale getirmenize yardımcı oluyor. 80, 90, 100 ve 130 cm gibi çeşitli uzunluklarda üretilen bagaj lastikleri, gerildiği zaman daha da uzayarak bagajınızı sabitlemenize olanak tanıyor. Tüm binek, hafif ve ticari araçlar için özel olarak üretilen pek çok yedek lastik, dayanıklı ve sağlam yapılarıyla uzun süre kullanılabiliyor. Özellikle ticari araçlarda yük taşırken bagajın açılıp kapanmasını önleyen ürünler, aldığı sert kuvveti yumuşatarak aracınızı koruyor. Ayrıca yolculuk sırasında bagajınızın sallanmasını önleyen lastik modelleri, içerisinde yer alan güçlü lastikler ve kauçuklar sayesinde bağladığınız eşyaların hareketlerini kontrol altına almanıza yardımcı oluyor.

Eşyalarınızı Taşımanızı Kolaylaştıran Yedek Lastik Modelleri

Birçok araç modeline uygun olarak üretilen yedek lastikler ayrıca motosikletlerde kask veya sepeti sabitlerken, bisikletlerde de yanınızda eşya taşırken kullanılabiliyor. Yukarı aşağı veya sağa sola hareket edebilen güçlü ve esnek yapısıyla aracınızın çizilmesini ve aşınmasını engelliyor. Tekli ve ikili, üçlü gibi paketler halinde kullanıma sunulan ürünler, yüksek dayanıklılıkları sayesinde yolculuğunuzu daha güvenli bir şekilde ilerlemesine yardımcı oluyor. Otomobillerine değer veren sürücüler için fonksiyonel bir işleve sahip olan lastikler, pek çok araç için uygun tasarımlarıyla aynı zamanda trafikte yer alan diğer sürücülerin ve yayaların da güvenliğini sağlıyor. Geniş ürün seçenekleriyle farklı renklerde ve ebatlar üretilen yedek lastikler ayrıca gergi lastiği olarak da adlandırılıyor. İşlevsel olarak iyi bir performans elde etmenize olanak sağlayan lastikler, 6 kollu ve kancalı ahtapot modelleriyle de pek çok alternatif sunuyor. Gövde kontrol halkası sayesinde yüksek esneme özelliğine sahip olan ahtapot lastikler, aracınızın tampon bölümünde yer alan çeki demirine ve bagaj içerisinde yer alan deliklere geçirilerek kullanılabiliyor. Ahtapot lastikleri kullanırken gövde de yer alan kontrol halkasını sabitleyeceğiniz eşyaların merkezine getirmeniz gerekiyor. Böylece lastik eşyalarınızı kavrarken tutuculuk özelliğini artırıyor ve hareketlerini kontrol altına alıyor.

Birbirinden Farklı Özellikleriyle Yedek Lastik Fiyatları

Tasarımlarına ve uzunluklarına göre değişiklik gösteren yedek lastik fiyatları, özelliklerine göre de farklı seçenekler sunuyor. Her bütçeye uygun fiyat performansı ile ihtiyacınızı karşılayan lastikler, kaliteli ve dayanıklı pek çok modeliyle ihtiyacınızı karşılıyor. İp, lastik ve kauçuk gibi materyallerin bir araya gelmesiyle üretilen ürünler, dikey ve yatay olarak eşyalarınızı taşımanızı kolaylaştırıyor. Lastikler esnek yapısıyla sürüş sırasında uygulanan kuvveti yumuşatarak salınım ve geri tepme hareketini kontrol ediyor. Yaylanma kabiliyetini artırarak aracınızın zarar görmesini engelleyen yedek bagaj lastikleri, ani açılıp kapanmalara engel olarak birtakım kazalara sebep verecek risklerin önüne geçiyor. Kullanışlı tasarımları ve dayanıklı materyalleri sayesinde uzun süre kullanılabilen birçok ürün, aracınızı daha işlevsel bir hale getirmenize yardımcı oluyor. İhtiyacınız doğrultusunda tekli ya da takım halinde alabileceğiniz pek çok yedek lastik modeli paslanma, aşınma ve oksitlenme gibi durumlara karşı üretilen kancalarıyla birlikte iyi bir kullanım deneyimi elde etmenizi sağlayarak işinizi kolaylaştırıyor. Hareket yönünün tersine doğru direnç gösteren lastikler, sürtünme seviyesini en aza indirerek eşyalarınızı zarar vermeden taşımanıza olanak tanıyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yedek Lastik Fiyatları

579 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 579 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?