Bagaj Çantaları

Araç bagajlarına özel tasarlanan bagaj çantası modelleri, araç arkasındaki alanın daha etkin kullanılması ve daha düzenli tutulması için fonksiyonel çözüm sunuyor. Günlük kullanımda olduğu kadar seyahat, tatil ya da outdoor aktiviteler esnasında da ihtiyaç duyulan bagaj düzenine kalıcılık getiriyor. İşlevsel araç aksesuarları bu özellikleriyle, otomobil içerisindeki karmaşaya yönelik pratik çözüm arayışında olanların beğenisini kazanıyor. Her türlü bagaj modeli ile uyum sağlayan aksesuarlar; çanta ya da bölmeli bagaj düzenleyici gibi birbirinden farklı tasarımları içeriyor.

Çok Gözlü ve Çok Amaçlı Bagaj Organizeri

 • Organizer olarak adlandırılan katlanabilir bagaj aksesuarları pratik tasarımları ile beğeni kazanıyor. Bagaj düzenleyiciler, kullanılmadığı zamanlara özel saklama kolaylığı sunuyor.
 • Hafif malzemeye sahip katlanabilir bagaj düzenleyiciler ile ikili, üçlü ya da altılı setler oluşturulabiliyor. İhtiyaca göre şekillenen setler sayesinde düzenli depolamaya yönelik maksimum fayda sağlanabiliyor.
 • Bagaj ya da araç içerisindeki karmaşayı ortadan kaldıran işlevsel tasarımlar, mevcut depolama alanını daha verimli ve pratik bir şekilde kullanabilmeyi mümkün kılıyor.
 • Farklı ebatlara ve değişen ağırlık taşıma kapasitelerine sahip tasarımları ile öne çıkan çok gözlü bagaj düzenleyiciler sayesinde bagaja yığılı malzemeyi, görüntü kirliliği yaşamadan saklamak mümkün olabiliyor.
 • Fileli, kapaklı, kapaksız yan cepleri ve halkalı modelleri ile zengin saklama alanı sunan bagaj organizer modelleri sayesinde, farklı nitelikteki her türlü malzeme bir araya getirilerek, derli toplu istiflenebiliyor.
 • Araç içi yangın tüplerinden, yağlara, bakım ve temizlik ürünlerinden zincir ya da tamir gereçlerine kadar araç sürücüsünün bagajda bulunmasını istediği her türden malzeme, çok amaçlı bagaj düzenleyicilerde saklanabiliyor.

Araç Bagajlarındaki Karmaşaya Son Veren Fonksiyonel Bagaj Çantaları

 • Farklı tasarımları ve değişen işlevsel özellikleri ile öne çıkan bagaj çantası modelleri araç bagajında hüküm süren karmaşayı ve dağınıklığı ortadan kaldırıyor.
 • Bagaj zeminine ya da araç koltuk başlarına sabitlenebilen cırtlı modeller, tutma askısı sayesinde kolaylıkla taşınabiliyor.
 • Tek ya da çok sayıda taşıma sapı seçeneği sunan bagaj çantası modelleri bulunuyor. Bu sayede bagaj dışına kolaylıkla taşınabilen çok amaçlı araç çantaları piknik, kampçılık ya da balıkçılık gibi outdoor aktiviteler esnasında da kullanım imkânı sunuyor.
 • Tasarıma göre değişen ölçüler, çok sayıda cep seçenekleri, iç gözler sunan modellerin yanı sıra, düz formlara sahip araç çantası modelleri de bulunuyor. Katlanabilir bagaj çantası modelleri bu özellikleri sayesinde kullanılmadığı zamanlarda yer kaplamadan kolaylıkla saklanabiliyor.
 • Kapaklı dış ceplere ve iç gözlere sahip fermuarlı kapamalı modeller işlevsel kullanımlarının yanı sıra estetik görünümleri ile de fark yaratıyor.

Soğuk Depolama Alanı Sunan Termal Bagaj Çantaları

Çoklu bölme ve gözlerden oluşan termal bagaj çantaları ilaç ve gıdalara özel soğuk depolama alanı sunuyor. Farklı ölçülere ve çoklu taşıma saplarına sahip cırtlı bagaj çantası çeşitleri bu özellikleri ile uzun yolculuklar, tatiller ve outdoor aktivitelere özel tercih edilebiliyor. Şeffaf ya da fileli cep ayrıntıları büyük bagaj çantası modellerinin kullanımına pratik nitelikler ekliyor. Sıkı ve sabit tutulması gereken malzemeleri bağlayarak, sabitlemek ya da asmak için iki ucu kancalı bagaj tutucu modelleri alternatif kullanım sunuyor. Farklı ebatlara sahip araç tavan barı modelleri, snowboard ve kayak gibi spor malzemelerini taşımak isteyenlerce tercih ediliyor.

Koltuk Kenarı Düzenleyici Organizer ve Organizer Cep Modelleri

Bagaj içine ya da koltukların arkasına cırtları sayesinde sabitlenebilen farklı depolama kapasitesine sahip kumaş ya da file organizer cep modelleri, sunduğu pratik kullanımıyla öne çıkıyor. Araç içi koltuk kenarı düzenleyici organizer modelleri, kişisel eşyalara özel saklama alanıyla koltuk kenarlarına takılarak kullanılabiliyor. Su geçirmez ve leke tutmaz kumaş ile üretilen bagaj çanta ve organizer modelleri ıslak mendil ya da bez ile silinerek, kolayca temizlenebiliyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bagaj Çantası Fiyatları

566 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 566 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?