Blitz markası ile telefonunuzda kullanabileceğiniz yararlı aksesuarlara erişebilirsiniz. Blitz’in tasarladığı telefon aksesuarları arabanızda ya da günlük hayatınızda yararlanabileceğiniz birçok ürünü içerir. Otomobilinizde cep telefonunuzun bataryasını doldurabilmek için araç şarj cihazlarını kullanabilirsiniz. USB girişi bulunan bu cihazlar sayesinde pratik bir şekilde telefonunuzu şarj edebilirsiniz. USB girişine sahip şarj cihazlarını aracınızdaki sokete takarak telefonunuzun bataryasını doldurabilirsiniz. Birden fazla USB girişine sahip olan ürünlerle aynı anda iki telefonun şarj ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Hızlı şarj özelliği ile üretilen cihazları kullanarak telefonunuzun bataryasını kısa bir sürede doldurabilirsiniz. Yüksek akım koruması bulunan şarj aksesuarları otomobilinizde elektrik enerjisinden güvenli bir şekilde yararlanabilmenizi sağlar. Kısa devreye karşı koruma sistemiyle geliştirilen USB şarj cihazları da elektrik enerjisinden verimli bir biçimde yararlanabilmenize yardım eder. Araç şarjı modelleri az alan kaplayan yapıları sayesinde torpido gözünde saklayabilmeniz için uygundur.

Telefon Aksesuarlarıyla Güvenlik ve Konfor Elde Edin

Arabanızda kullanabileceğiniz telefon tutucular üreten Blitz ile otomobilinizde konfor elde edebilirsiniz. Telefon tutacaklarının kolay monte edilebilir olması size pratiklik sağlar. Döndürülebilir şekilde üretilen tutacaklarla cep telefonunuzun konumunu dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Farklı telefon modellerine rahatça uyum gösterebilen tutacakların genişliğini ayarlayarak kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Otomobilinizin havalandırma panellerine Blitz tutacakları oturtarak telefonunuzu bu alana yerleştirebilirsiniz. Tutacaklar sarsıntılara karşı telefonunuzu korur ve düşme sorununu önler. Genişleyebilen tutucu kızak bölümünü opsiyonel olarak kullanabilirsiniz. Hem otomobilinizde hem de ev, ofis gibi ortamlarda kullanabileceğiniz Blitz ürünleri de vardır. Bu ürünler arasındaki kulaklıkları satın alarak müziklerinizi kaliteli bir ses desteğiyle dinleyebilirsiniz. Mikrofonlu kulaklık modellerini sipariş ederek kulaklığınızı çıkarmadan cep telefonu görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Ses ayarı yapabilmeyi kolaylaştıran tuşları kullanarak kulaklığınızın ses düzeyini belirleyebilirsiniz.

Temizlik Ürünleriyle Hijyen Sağlayın

Tıraş makinenizi temizlerken kullanabileceğiniz yağlarla ürününüzün kullanım kalitesini artırabilirsiniz. Tıraş makinelerinin parçalarını daha kullanışlı hale getirmek için bu yağlardan yararlanabilirsiniz. Düzenli olarak yağlama yapmanız makinenizi korur. Blitz ürünleri ile ulaşabileceğiniz birçok temizlik gereci vardır. Bunlar arasındaki el temizleme jelleri ile ellerinizi bakterilere karşı koruyabilirsiniz. Susuz şekilde kullanabileceğiniz el temizleme jelleriyle gün içerisinde ellerinizin hijyenini pratik bir şekilde sağlayabilirsiniz. Alkol içeren jeller mikroplara karşı güçlü etki göstererek ellerinizi dezenfekte edebilmenizi sağlar. Blitz’in temizlik gereçleri arasında pipolarınızda kullanabileceğiniz ürünler de bulunur. Pipoların tasarımına uygun özelliklere sahip olan temizleme fırçalarıyla piponuzun iç kısmındaki kalıntıları yok edebilirsiniz. Spiral şeklindeki temizleme fırçalarını piponuza kolayca sokabilirsiniz. Piponuzda kullanabileceğiniz filtrelere de Blitz ile sahip olabilirsiniz. Kömürlü pipo filtreleri sayesinde piponuzu daha keyifli bir şekilde içebilirsiniz.

Pipo filtreleri hangi özelliklere sahiptir?

Çift taraflı seramik taş kaplamasına sahip olan pipo filtreleri ile iki yönlü kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Farklı kalınlıklara sahip olan filtreleri piponuzun ebatlarıyla uyumlu olan ürünler arasından seçmelisiniz. Filtrelerin emici ve süzücü yapısından yararlanarak içiminizin kalitesini artırabilirsiniz.

El temizleme jeli nasıl kullanılır?

Gün içerisinde çantanızda yanınızda taşıyabileceğiniz el temizleme jellerini pompalarından yararlanarak kullanabilirsiniz. Elinizin avuç içi kısmına yeterli miktarda jeli akıttıktan sonra ellerinizi ovuşturmanız gerekir. Ovuşturma işlemi sırasında jelin ellerinize tam olarak yayılmasına dikkat etmelisiniz. Kısa bir sürede kuruyan ve kayganlık hissi bırakmayan jeller sayesinde gün içerisinde el hijyeninizi sağlayabilirsiniz. Eve geldikten sonra ellerinizi sabun ve su ile ovalayarak yıkayabilirsiniz.

Mikrofonlu kulaklıkların özellikleri nelerdir?

Blitz mikrofonlu kulaklıklar ses aktarma ve ses alma özelliklerinden bir arada yararlanabilmenizi sağlar. Bu kulaklıklar hafif ve küçük şekilde üretildiği için pratik bir kullanım yaşayabilmenize yardım eder. Kulaklığınızın kulaklarınıza uygun şekilde oturmasını sağlayarak aksesuarınızından yararlanabilirsiniz.

 
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Blitz

33 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön