Bofigo Kamp Sandalyesi Fiyatları

Çok amaçlı kullanım özellikleriyle ön plana çıkan kamp sandalyeleri, doğada konforlu bir alan oluşturmanızı sağlar. Kaliteli malzemelerden elde edilen sandalyeler, uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Modeller arasında değişiklik gösteren Bofigo kamp sandalyesi fiyatları, her bütçeye hitap edecek düzeydedir. Çeşitli model seçenekleri arasından beğendiğiniz ve bütçenize uygun olan kamp sandalyesini tercih edebilirsiniz. 

Kamp Sandalyesi Modelleri

Farklı özelliklere sahip olan çok sayıda kamp sandalyesi modeli vardır. Modeller arasından seçilen ürünler, istenilen her yerde kullanılabilir. Dayanıklı polyester kumaştan elde edilen sandalyeler, sağlam gövdesiyle emniyetli bir alan yaratır. Tasarım detaylarıyla dikkat çeken sandalyelerin kumaş metal bağlantılarında kullanılan plastik, birinci kalitededir. Sağ kolunda bardak koyma yeri olan modeller, açık havada uzun süre vakit geçirmek isteyenler için ideal bir seçenek olabilir. Metal aksamı kalın profilde olanlar, elektrostatik fırın boya ile boyanır. Metal aksamda kalın profil kullanılması, sandalyenin sağlam bir gövdeye sahip olduğunu gösterir. Pratik bir şekilde açılan ve kapatılan, hafif ve portatif sandalyeler her yere rahatlıkla götürülebilir. Ahşap modellerde açılıp kapanma mekanizması yaylı olarak tasarlanır. Konfor seviyesini arttırmak isteyenler, sırt dayama ve kol koyma bölümü olan modelleri tercih edebilir. Sandalyeden tam verim alabilmek adına, kullanım amacınıza uygun olan modelleri seçmeniz önem taşır. Birbirinden değişik model seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun olarak tasarlanan kamp sandalyelerine yönelebilirsiniz.  

Kamp Sandalyesi Kullanımı

Katlanabilir özelliklerde tasarlanan kamp sandalyelerinin kullanımı son derece pratiktir. Portatif yapıya sahip olan sandalyeler genelde katlanarak bir kılıf içerisinde saklanır. Her yere kolayca taşınabilir. Modellerdeki entegre kayış özelliği, sandalyelerin daha rahat taşınmasına yardımcı olur. Kamp sandalyelerini tek parça halinde katlayabilirsiniz. Ürünlerin alt kısmında yer alan taşıyıcı ayakları, sadece tek bir hamleyle açıp kapatabilirsiniz. Borulara döşenmiş olan kumaşlar, yük taşıma kapasitesini üst seviyelere çıkarır. İskeleti dayanıklı olan ve çelik borularla döşenen modelleri kullanarak 110 kiloya kadar ağırlık taşıyabilirsiniz. Kamp sandalyelerini isterseniz masa ile beraber kullanabilirsiniz. Kol kısmında file bölme yer alan sandalyelere içeceklerinizi rahat bir şekilde koyabilirsiniz. Açık havalarda kendinize ve başkalarına konforlu ortamlar oluşturabilirsiniz. Sıcak yaz aylarında terletmeyen kumaşlardan elde edilen modelleri, soğuk havalarda ise su geçirmeyen kumaşlara sahip olan modelleri kullanmanızda fayda vardır. 

Her Bütçeye Hitap Eden Ekonomik Fiyatlar

Bofigo kamp sandalyesi fiyatları modellere göre değişiklik gösterir. Sandalyelerin boyutu, tasarımı, modeli ve teknik özellikleri fiyatlandırma üzerinde önemli düzeyde etkilidir. Birinci sınıf malzemeden elde edilen kamp sandalyeleri, diğer modellere göre fiyat olarak biraz daha pahalıdır. Renk ve boyut olarak birbirinden ayrılan sandalyeleri tekli ya da set olarak satın alabilirsiniz. İki kişilik bir tatil için seçimizi çift kişilik olarak satışa sunulan modellerden yana yapabilirsiniz. Kalabalık ortamlar ve açık havada konforlu zamanlar geçirmek için masalı kamp sandalyelerini tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız ortama uygun boyutlarda üretilen modelleri seçerek ekonomik açıdan tasarruf elde edebilirsiniz. Değişik fiyat aralıklarında satışa sunulan kamp sandalyesi modelleri arasından hem bütçenize hem de ihtiyacınıza uygun olanı güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. 

Kamp sandalyeleri nerelerde kullanılabilir?

Kamp sandalyelerini balkon, teras, kamp, plaj ya da piknik gibi alanlarda kullanabilirsiniz. 

Kamp sandalyesi seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

Modeller arasında seçim yaparken sandalyeyi kullanacağınız alanı göz önünde bulundurmanız gerekir.

Bofigo kamp sandalyesi modelleri fiyat olarak ne düzeydedir?

Bofigo kamp sandalyesi modelleri fiyat olarak ekonomik düzeylerde satışa sunulur. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Bofigo Kamp Sandalyesi Fiyatları

Toplam 24 / 178 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/22006803/19190/bofigo