Çeşitli sporlarda temel hareket olarak kabul edilen yumruk ve tekme antrenmanlarında kullanılan boks standları farklı alternetifleriyle hepsiburada.com’da sizi bekliyor. Başta boks olmak üzere birçok dövüş sanatında kullanılan bu standlar, farklı malzemelerden üretiliyor. Sporcuların vuruş çalışmalarında hedef görevi üstlenen bu standlar aynı zamanda farklı kalitede ve özelliklere sahipler.

Dövüş antrenmanlarında kullanılmak üzere üretilen, çeşitli boyut ve şekillerde boks standlarını farklı özelliklerde bulmak mümkün. İçi kum dolu, ayaklı veya şişme özelliklerde üretilen bu ürünler ayarlanabilir boyda ve taban kısmı su dolu olarak bulanabilir. Genellikle şişme boks standı olarak üretilen bu ürünleri Everlast ve York gibi markalarda bulamanız mümkün. Bunun yanında farklı özelliklerde kir tutmayan, zor yırtılan, kaliteli kumaştan üretilen, esnek yapıda ve darbe emici pad sistemi kullanılan boks standlarını da bu kategoride bulabilirsiniz.

Sadece düz şekillerde değil adam şeklinde üretilen boks standları, darbe emme özelliği gibi profesyonel sporculara hitap edecek şekilde üretiliyor. Taban kısmını kum veya su ile doldurarak kullanılan bu ürünlerin renkleri, uzunlukları ve ağırlıkları modele göre değişiyor. Adam şeklinde üretilen bu ürünlerde standın boyu çalışmak istenilen harekete göre üç farklı kademeye kadar yükseltilebiliyor. Ayrıca normal standların yanı sıra boks standları kategorisinde yer alan ve darbe emici özelliği ile duvara monte edilen duvar yastığı ve ayaklı boks topu gibi ürünlere de ulaşabilirsiniz.

Boks Standları

27 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Valeo
  2. Avessa
  3. Cosfer
  4. Leyaton
  5. Delta
  6. Altis
  7. Busso
  8. Everlast
  9. Finspor
  10. Martial Arts
  11. Voit
  12. WhiteFace
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/370052/378389
BAŞA DÖN