BonaCibo kedi ve köpek mama çeşitleri dört ayaklı dostlarınız için tam beslenme sağlayan ürünlerden oluşur. Onların hareketliliğine, enerji sevilerinin dengesine, sağlıklı bağışıklık sistemlerinin yerleşmesine destek olan ürünler kaliteli gıda içeriklerinin yanında lezzetleriyle de tercih edilir. Evcil hayvanların zihinsel uyanıklık kapasitelerinin ve görsel performanslarının artmasına da yardımcı olan ürünlerin yaş konserve, kuru mama, köpek ödül maması gibi seçenekleri bulunur. 

BonaCibo Köpek Mamaları ile Büyüyen Köpekler

BonaCibo mamalar tavuk, et, sebze çeşitleri, tahıllar, bira mayası, balık yağları, yaban mersini tozu, prebiyotikler, şeker pancarı, deniz yosunu, kadife çiçeği tozu ve benzeri çok sayıda gıda bileşeninden oluşur. Köpeklerinizin metabolizmalarını desteklemek ve onlara enerji üretimi sağlamak için yeterli oranda vitaminler de içeren mamalar, her ırk, kilo, yaş ve benzeri özel durumlar için uygun seçeneklere sahiptir. Dostlarınızın iskelet yapılarının sağlığı açısından gerekli olan bazı mineraller de mamaların içeriğinde köpeklerinizin kolayca absorbe edeceği formlarda yer almaktadır. Hayvanların sinir sistemlerinin kusursuzluğu, kalp sağlıkları ve görme kabiliyetleri açısından olmazsa olmaz sayılan taurin maddesi de BonaCino'lara yüksek miktarda ilave edilmiştir. Yavru, hamile, fazla kilolu, zayıf ve benzeri özel şartlara sahip köpeklerin de tüketimine uygun çok sayıda alternatif markanın seçkisinde yer alır. Markanın ürün yelpazesinde köpek ödül mamaları da önemli bir yere sahiptir. 

BonaCino köpek mamalarının birçok özelliği mevcuttur. 

  • İçeriğinde artırılmış protein seviyesi bulunan ve yağ oranı yüksek ürünler köpeklerinizin aktivite ve egzersizleri destekler.
  • Yavru, hamile ve yaşlı köpekleriniz için markanın protein, yağ ve karbonhidrat içeriği dengelenmiş seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 
  • Hareketli yavru köpeklerin sağlıklı gelişimi açısından onlara ekstra enerji verecek şekilde formüle edilmiş ürünlerini seçebilirsiniz. 
  • Normalin üzerinde kiloya sahip köpekleriniz için kontrollü hazırlanmış mama çeşitlerini tercih edebilirsiniz.
  • Diyet yapan köpekleriniz için antioksidan vitamin ve bitki özleri ile desteklenmiş gıdalar uygun olup, bunlar kilo kaybından kaynaklı olumsuzlukların önüne geçer. 

Kedilerinizi Mutlu Etme Yolu: BonaCibo Mama

BonaCino kedileriniz için kuru ve yaş mama seçenekleriyle karşınıza çıkar. Kuru mamaların kullanımı yaş mamalara göre biraz daha pratik olabilir. Yaş mamalar ise özellikle iştahsız kedileriniz için mükemmel seçeneklerdendir. Arzu ederseniz yaş ve kuru mamaları dönüşümlü olarak ya da ürünleri karıştırarak kullanabilirsiniz. Tüm ırklardan kedilere, yavrulara, hamilelere, yetişkinlere özel mamalar marka tarafından formüle edilmiştir. Süt verme dönemindeki kedilerinizin süt verme verimini artıran bu gıdalar eksiksiz birer besin kaynağıdır. BonaCibo, eşsiz lezzetleri seven ve taze yemek arayan kediler için de ideal seçenekleri sunar. Kısırlaştırılmış kedileriniz konusunda de sizi harika seçeneklerle buluşturan marka, lezzetinden ödün vermeden onları özenle geliştirilmiş ve tüm ihtiyaçlarını karşılayacak mamalar ve tüm temel besinlerle buluşturur. 

Kedilerinize mama verirken göz önünde bulundurmanızın faydalı olduğu bazı noktalar var. 

  • Kuru mamaları serin ve kuru yerlerde, kullandıktan sonra paket ağızlarını hava almayacak şekilde kapatarak muhafaza etmeniz tazeliklerini korumaları ve bozulmamaları açısından önemlidir. 
  •  Kedilerinize kuru mama yanında mutlaka su da vermelisiniz. 
  • Dostlarınıza ne az ne çok, tam ihtiyaçları oranında mama sunmalısınız.
  • Özellikle yavru kedilerde mama değişikliklerinde süreci yavaş yürütmeniz gerekebilir. Bunun için başlarda mamaları karıştırmayı deneyebilirsiniz.
  • Ürünleri son kullanma tarihine dikkat ederek ve üzerlerinde belirtilen şartlara uyarak kullanmalısınız.

BonaCino Mama Fiyatları 

Güvenilir bir marka olan BonaCino'nun kaliteli gıda malzemeleriyle oluşturduğu besin değeri yüksek mamalarını kedi ve köpeklerinize rahatlıkla verebilirsiniz. Ürünlerin fiyatları içeriklerine, miktarlarına ve benzer değişkenlerle orantılı olarak farklılık gösterir. Tüm seçeneklere Hepsiburada.com üzerinden göz atabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...