Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bondigo BL2702 Türkçe Konuşan Eğitici Aktivite Masası

Bondigo
947,90 TL %3
920,99 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (14)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

922,99 TL
922,99 TL
DSACategoryId/2147483639/23031884/60002264/80138066
Çocuklar bir yaşına doğru emeklemeye, yürümeye yani yavaş yavaş hareketlenmeye başladıklarında ebeveynler için zor zamanlar da gelmiş olur. Bu dönemlerde, anne ve babaların kurtarıcısı, çocukların da en yakın oyun arkadaşı aktivite masalarıdır. Emekleme sürecini tamamlayan çocukların yürümesine yardımcı olan ayaklı aktivite masaları, fizyolojik gelişimlerini destekler. Özgürce hareket etmelerini, düşme korkusunu aklına getirmemelerini ve aynı zamanda eğlenceli zamanlar geçirmelerini sağlar. Bondigo Aktivite Masası, her zaman yanınızda olmasını isteyeceğiniz türden bir oyuncaktır. Çocuklarınızın zihinsel gelişimine en büyük katkıyı sağlayarak, duyusal yetilerinin de güçlenmesine yardımcı olur. 

Eğlenirken Eğiten Bondigo Aktivite Masası

Bondigo Aktivite Masası, miniklerin anne ve babalarında sonra tanıştıkları ilk oyun arkadaşıdır. Çocuklarınızın her açıdan gelişimini sağlayarak sizin de en büyük yardımcınızdır. Dengelerini eğlenceli bir şekilde kurmaları için gerekli olan aktivite masası, tahmin ettiğinizden daha hızlı adım atmalarını sağlar. Bondigo Aktivite Masası, hem sizin hem çocuklarınızın keyifli zamanlar geçirecekleri en yakın dostudur. Çocuklarınızın daha sonraki evrelerine sağlıklı ve sağlam bir zemin hazırlayan aktivite masası, çocuklarınızı özgürlüğüne kavuşturur. 

Macera Dolu Aktivite Masası

Bondigo Aktivite Masası, çocuğunuz emekleme sürecini atlatırken ayakta kalmasını ve kendi desteklerini bulmalarını, sizin ise onu izlerken keyifli vakit geçirmenizi sağlayan bir oyuncak türüdür. Eğlenirken öğretici tarafı ile de oldukça faydalı olan aktivite masası, çocuğunuzun keşfetme yeteneğini de geliştirir. 

  • Çocuklarınızın hem zihinsel hem fiziksel gelişimini destekleyen Bondigo Aktivite Masası, onlar için sağlıklı bir ortam oluşturur.
  • Yeni yeni yürümeye başladıkları dönemde ihtiyaç duydukları en önemli duygu güvendir. Bondigo Aktivite Masası, kendilerini yalnız hissetmemelerini sağlarken, bu uğraşı da eğlenceli hale getirir. 
  • Üzerindeki oyun ve oyuncaklar, çocukların motor hareketleri ile el kol koordinasyonlarının gelişmesini sağlar. Böylece, eğlenceli vakit geçirirken pek çok yeni bilgiyi de öğretmesi ile birlikte gelişimlerine katkı sağlar.
  • Bondigo Aktivite Masası, çocuklarınızın sosyal gelişimlerini desteklemesi ile birlikte analitik düşünme, yaratıcılık ve duyguların gelişimine de oldukça faydalıdır. Her köşesinde ayrı bir macera yaşayacakları aktivite masasının öğretici tarafı ebeveynlerin ürünü sıklıkla tercih etmesine neden olur. 
  • Aktivite masasının Türkçe konuşma özelliği sayesinde, bebeğiniz konuşmayı daha rahat öğrenir. Ebeveynlerin bebekleri ile iletişimini güçlendiren aktivite masası, konuşma sürecinin hızlanmasını sağlar. 

Sosyal ve Fiziksel Gelişim Sağlayan Bondigo Aktivite Masası 

Bondigo Aktivite Masası, çocuklarınızın ilk gelişim sürecini sağlam adımlar ile atmasına destek olur. Gerek sosyalleşmesini gerekse de tek başına oyun kurmasını sağlayarak, pek çok faydaya da imza atar. Bondigo Aktivite Masası sayesinde, siz çocuklarınızın eğlenirken öğrenmesini, gözlerinizin önünde gösterdikleri gelişmeyi keyifle izleyebilirsiniz.

  • Bondigo Aktivite Masası, ayakları çıkarılarak da rahatlıkla kullanılabilir. Oyunların bulunduğu sadece üst kısmı ile çeşitli maceralar yaşarlar. 
  • 43×39×32 cm ölçüleri ile yer kaplamaz ve kolaylıkla kullanılabilir. Bacaklarını çıkardıktan sonra her yere yanınızda rahatlıkla götürebilirsiniz. Böylece, çocuğunuzun gelişimi kesilmez, aynı hızla devam eder ve siz arkadaşlarınız ile vakit geçirirken o sıkılmadan oyun oynar.
  • 0 ile 24 ay aralığında kullanabileceğiniz aktivite masası kız ya da erkek fark etmeksizin her çocuk için oldukça ideal özelliklere sahiptir. 
  • Aktivite masasının üzerinde bulunan alfabe yolu ve eğlenceli tren, miniklerin ritim duygusunu geliştirir. Ayrıca, piyano ile kendi müziklerini yapabilirler. 
  • Üzerindeki renkli butonları kullanarak hayvan, şekil ve renk isimlerini öğrenebilirler. Öğrendikleri harf ve kavramlar sayesinde kelime dağarcıkları gelişir. Aynı zamanda, konuşan arıyı dinleyebilir, çıngırakları ve kanat çırpan kelebek ile oynayarak eğlenceli zaman geçirebilirler.

Eğlenirken öğrenmelerini de sağlayan Bondigo Aktivite Masası, öne çıkan özellikleri sayesinde ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilirken çocuklar için de yeni bir oyun alanı oluşturur.                         

          

Cinsiyet Erkek Çocuk, Kız Çocuk
Yaş Aralığı 0 - 24 Ay
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OYUNWEEBL2702
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön