Boo markası, modern ve yenilikçi ürünleriyle kullanıcıya tasarımda mükemmelliği, farklılığı ve uzun süre kullanım fırsatı sağlayan kaliteli ürünleri vadeder. Estetik açıdan şık bir görüntü sunan Boo, fonksiyonellik bakımından da oldukça başarılı ürünlere imza atmaktadır. 

Boo, Gökler Grup'un alt markalarından bir tanesidir. Gökler Grup, mobilya sektöründe 24 yıllık bir birikime sahiptir. Hem Türkiye'de hem de yurt dışında adından sıkça söz ettirmeyi başarmış bir şirkettir. Şirketin Türkiye'de başarılı işlere imza attığı üç tane büyük markası vardır. Bunlardan bir tanesi olan Boo, 2016 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Gökler Grup'un 24 yıllık bilgi birikimiyle tüketiciye sunduğu marka, tüketici tarafından hızlı şekilde benimsenmiştir. Bunun altında yatan sebeplerden en önemlileri, markanın tüketiciyi tanıması, onlara en uygun ürünleri sunması ve kaliteyi en ön planda tutmasıdır. Markaya ait ürünler, alanında uzman bir ekip tarafından üretilmekte olup, tüketiciye uzun yıllar kullanım fırsatı sunmaktadır.

Ürünlerin hepsini çevre dostu malzemelerden üreten Boo, tüketiciye gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri sağlıklı ürünler sunmaktadır. Uzman ekip, mobilyaları üretirken kullandıkları ürünleri birçok testten geçirir ve tüketicinin yaşamak istemeyecekleri bir durumla karşılaşmalarının önüne geçer.

Günümüzde tüketiciler tarafından klasik mobilyalar tercih edilmemektedir. Kişiler, evlerindeki klasik havadan uzaklaşarak yeni ve modern ürünler, mobilyalar görmek istemektedir. Modern mobilyalar ve kreatif tasarımlarla birlikte eve bambaşka bir hava kazandırılmak istenmektedir. İşte Boo, tam olarak size ve evinize bu havayı vadetmektedir. Modayı yakından takip eden ve trendlere uygun üretim yapan Boo, size evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz tasarım harikası ürünler sunar. Marka; kitaplık, sehpa, raf, masa, karyola gibi birçok ürün üretmektedir. Ürünün adını duyduğunuzda aklınıza gelen ilk tasarımı size sunmayan marka, farklı tasarımları ve ilginç konseptleriyle tüketiciyi daima şaşırtır. Bunu, her ürününde titiz bir şekilde yapmaya devam eder.

Yatak odasından oturma odasına, mutfak ve banyodan çalışma odasına kadar evinizde yaratmak istediğiniz şıklığa uygun bir ürün Boo'da bulunur. Sadece evinizde değil; ofisinizde de ortamın havasını değiştirmek istiyorsanız Boo marka ürünleri tercih edebilirsiniz.

Boo markasına ait duvar rafları ile hem evinize şık bir hava katarsınız hem de kendinize ek bir depolama alanı yaratırsınız. İstediğiniz şekilde monte edebileceğiniz birbirinden şık, birbirinden fonksiyonel raflarla evinizde modern bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Yine markaya ait orta sehpalar ile "orta sehpa" ifadesi, bambaşka bir anlam kazanmaktadır. Boo marka orta sehpa alarak eşi benzeri olmayan, tasarım ödüllü, hem görsel hem fonksiyonel anlamda başarılı bir ürüne sahip olursunuz.

Çalışma masalarında bambaşka üretimlere imza atan marka, çalışma masalarında depolama alanları da sunar. Marka, ürünlerinde ahşap malzemesini yoğun şekilde kullanır. Ahşabın antika görünümlü etkisini modern dokunuşlar ve tasarımlarla birleştirerek çok farklı ürünlere imza atar. 

Evinize ilk adım attığınızda karşınıza çıkan ayakkabılıklar, genelde sadece ayakkabı saklama alanı olarak görülür. Boo, imza attığı ürünlerle ayakkabılığı sadece ayakkabı depolama alanı olmaktan çıkarır. Diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi ayakkabılıklarında da çok ince ve titiz bir şekilde çalışan Boo, evinize girdiğiniz anda sizi şık bir şekilde karşılayan bir ayakkabılık sunar. 

Boo marka ürünlerin hepsi de kolay kurulum avantajı sağlar. Ürün, kullanıcının eline geçtiği andan itibaren keyifli bir süreç başlar ve kişi almış olduğu ürünü hızlı, pratik bir şekilde kurarak en kısa sürede kullanmaya başlar. Siz de evinizdeki klasik havadan uzaklaşıp modern, trendlere uygun ve şık bir dekorasyona sahip olmak istiyorsanız Boo marka ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

boo

39 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Yükseklik
  6. Satıcı
  7. Genişlik
  8. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön