Günümüzün vazgeçilmez gereçlerinden biri olan akıllı cep telefonları, güvenli kullanım sağlamak için koruyucu ve kılıfları da gerekli kılıyor. Akıllı telefon sahibi olmakla beraber iyi ve uygun bir koruyucu kılıf edinmek de zorunlu hâle geliyor. Telefon kılıfları, akıllı telefonların kullanımını daha konforlu ve pratik hâle getirirken, aynı zamanda telefonun iyi korunmasını, kullanım ömrünün uzun olmasını ve kullanıcının kendini güvende hissetmesini de sağlıyor. Telefon aksamının bütünü ile korunmasını ve daha güçlü hâle gelmesini amaçlayan akıllı telefon kılıfları, bir yandan estetik bir işlev de görüyor. Tüm bu gereksinimleri değerlendiren Bordo telefon kılıfları, hem işlevsel hem de estetik ürünler sunarak çok geniş bir kullanıcı kesimine sesleniyor.

Bordo akıllı telefon kılıfları, öncelikle farklı telefon marka, çeşit ve modellerine uygun olarak farklı ürünler sunuyor. Kullanılan telefonun modeline göre kılıf tasarımı da değişiklikler gösteriyor. Bordo çeşitleri arasında hemen hemen tüm telefon modellerine uyum sağlayan seçenekler yer alıyor. Her biri özgün ve şık tasarımlardan oluşan akıllı telefon kılıfları, ilgili marka ve modelin yapısı ile tam bir uyum sağlıyor. Kamera, mikrofon gibi açık kalması gereken kısımları serbest bırakacak şekilde tasarlanan kılıflar, telefon cihazının geri kalan tüm kısımlarını özenle kapatıyor ve muhafaza ediyor. Telefon cihazı, özellikle sırt kısmı ve kenarları tarafından korunuyor. Ayrıca, telefon ekranı da kılıf ile birlikte alınabilecek koruyucu ürünlerle, şeffaf bir şekilde örtülebiliyor. Korunan ekranda dokunmatik özelliği devam ederken, ekran camının çizilmesi, zarar görmesi, çatlaması ya da kırılması önlenmiş oluyor.

Bordo koruyucu akıllı telefon kılıfları, malzemesi ve tasarımı ile akıllı telefonların güvenli kullanımına odaklı olarak üretiliyor. Böylece akıllı telefonun kullanım ömrünü tamamen doldurana kadar servis vermesi sağlanıyor. Koruyucu kılıf yapısı, telefonun sadece sırtını değil; aynı zamanda yan kısımlarını da kuşatıyor. Akıllı telefon kullanıcılarının sık sık başına gelen kullanım kazalarında cihazın hasar alması önleniyor. İyi bir kılıf ile korunan telefon; düşme, çarpma gibi durumlarda darbelerden etkilenmiyor. Cihazı kuşatan koruyucu kılıf, gelen darbenin etkisini emerek cihazın iç aksamına ulaşmasına engel oluyor. Böylelikle telefon, hasar alıp arızalanmadan işlevini sürdürüyor. Bordo kılıflar; işlevsel özellikleri, güçlü koruyuculukları kadar tasarımları ile de dikkat çekiyor. Akıllı telefon kullanıcısının farklı zevk ve tercihlerine bağlı olarak Bordo seçenekleri arasında pek çok farklı model bulmak mümkün oluyor. Zengin bir renk, desen, motif ve sembol çeşitliliği kullanıcıları bekliyor. Sade, yalın renk ve modelleri tercih edenler, Bordo kılıflar içerisinde şık ve sade parçalar bulabildikleri gibi telefonunu gösterişli hâle getirmek isteyenler de canlı renk ve desenlerde kılıflar bulabiliyor.

Sosyal yaşamın ve iş yaşamının kaçınılmaz ihtiyaç hâline getirdiği akıllı telefon kullanımında uzun ömür, güvenlik ve tasarruf sağlamak için iyi bir kılıf ve koruyucu ekran yüzü önem kazanıyor. Bordo akıllı telefon kılıfları, kaliteli ürünler olarak akıllı cihazınıza kullanım ömrü boyunca eşlik ediyor. Şık tasarımlarla telefonunuza aynı zamanda şık ve hoş bir aksesuar değeri de kazandırıyor. Telefonunuzun yıllarca aynı kalite ile işlevlerini sürdürmesini sağlıyor. Dış ortamdan akıllı telefonunuza gelebilecek zararları önlüyor. Rutubet gibi ortam koşullarına karşı telefonunuzu daha dayanıklı hâle getiriyor. Siz de tasarruflu kullanım isteyen bir akıllı telefon kullanıcısı iseniz, cihazınızı en korunaklı şekilde iyi bir kılıfla muhafaza altına alabilirsiniz. Beğendiğiniz sembolleri, renkleri, desenleri Bordo kılıf seçenekleri içerisinde bulabilirsiniz. Bordo kılıflar arasından telefon modelinize ve zevklerinize uygun modelleri inceleyerek hemen dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...