Hayat kalitesini artırmak ve daha sağlıklı bir ömür yaşamak için her alanda temizliğin sağlanmasına ihtiyaç duyulur. Ev, ofis, araba, şirket gibi yaşam alanlarında düzenli temizlik işlemlerinin yapılması konforlu hayat için önem arz eder. Bu eylem sırasında kullanılacak eşyaların kaliteli olması ve güçlü vakum özelliğine sahip olması maksimum verim alınmasını sağlar. Bulunulan ortamda yüzde yüz temizliğin sağlanabilmesi adına uzun ömürlü kullanılabilecek profesyonel ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Derinlemesine etkili bir temizlik sunan Bosch basınçlı yıkama makinesi ürünleri, kısa zamanda güçlü performans sunar. Her yüzeyde rahatlıkla kullanılabilen ürünler, temizleme deneyimini iyileştirirken süreyi yarı yarıya kısaltır. Sert yüzeylerde dahi üst düzey performans sunan parçalar; duvarlarda, fayanslarda, betonlarda, araba yüzeylerinde ve paspaslarında, temizlenmesi zor olan detaylı alanlarda rahatlıkla kullanılır. Ayarlanabilir basınç seviyesine sahip ürünler bu özellikleri sayesinde yüksek basınçtan etkilenmemesi gereken hassas bölgeler için güvenli temizlik imkanı sunar. İnsan trafiğinin yoğun olduğu araba, ofis, işletme gibi bölgelerde sıklıkla tercih edilen taşınabilir Bosch basınçlı yıkama makinesi, kolay hareket edebilmesi ile pratik kullanım alanı yaratır. Suyu yüksek basınçla püskürterek yüzeydeki inatçı lekelerin dahi kolayca giderilmesini sağlayan makineler, normal sudaki basınç seviyesini yüksek değerlere çıkararak her yüzeyde etkili performans sergiler. Günümüzde, kullanım kolaylığı ve yoğun temizleme avantajı sağlayan makineler sıklıkla tercih edilirken Hepsiburada kaliteli ürünleri müşterilerine özenle sunar.

Bosch Basınçlı Yıkama Makinesi Özellikleri

Bosch basınçlı yıkama makinesi özellikleri istenen işlemlerin yerine getirilmesini kolay hale getiriyor. Farklı segmentte bulunan elektronik aletler ihtiyaçlara ve beklentilere göre şekillenir. Bu aletler sayesinde fazla çaba harcamadan maksimum temizliği yaşam alanlarınızda sağlayabilirsiniz. En zorlu alanlarda dahi harika performans sergilerken hijyenik ortama sahip olmanızı mümkün kılan cihazların sahip olduğu özelliklerin başlıcaları ise şu şekildedir:

  • İçinde yer alan motordan gücünü alan yıkama makineleri, hortum ve tabanca gibi özel aparatlarıyla her alana suyu iletir. Zamandan tasarruf sağlayan parçalar suyun basınçlı gücünden faydalanır. Yüzeydeki kirin çıkması için yoğun güç harcamak yerine basınçlı su yardımıyla temizleme işlemi gerçekleştirilir.
  • Bazı araçlar köpükleme ve yıkama işlemlerini bir arada yapabilen fonksiyonel özellikleriyle ilgi çeker. Arabalar için üretilen Bosch basınçlı araba yıkama makinesi özel araç şampuanları ve aparatlarıyla birlikte sunulur. Set halinde de sergilenen ürünler ücra köşeleri dahi temizleyebilen özel ince uçlar ve kullanışlı tutacakları ile birlikte derinlemesine temizlik imkanı sunar.
  • Uzun hortumları cihazdaki tetik tabancasına kolayca bağlanırken hızlı bağlantı sistemi ile zamandan tasarruf sağlar. Aksesuarların rahatlıkla depolanmasına ortam yaratan Bosch basınçlı oto yıkama makinesi parçaları, entegre kablo yuvalarıyla işlevselliklerini kanıtlar.
  • Yüksek bar seviyesine sahip ürünler ayarlanabilir güç göstergeleri sayesinde temizlik seviyesinin kademeli olarak ayarlanmasını sağlar. Güçlü, orta ve yumuşak seçenekleriyle müşterilere sunulan sistem su ve enerji tüketimini ayarlamanıza olanak tanır.
  • Kompakt yapısı ev ve bahçeler için ideal bir görüntü çizerken manuel kontrole sahip ürünler hızlı sistemlerle donatılır. Kolay hareket edebilmeleri için konforlu tekerleklere sahip makineler fayansları çizmez. Ulaşılması zor alanlara döner fırça gibi özel aparatlarla ulaşır.
  • Dahili deterjan tankı doğrudan emiş için ideal ortamı ayarlarken 3 eksenli temperli pompaya sahiptir.;
  • Uzun ömürlü kullanım sunan paslanmaz çelik pistonlar suyun maksimum basınçla yüzeye ulaşmasına aracı olur. Hassas yüzeylerde deformasyona yer vermeyen özel donanımlarla harmanlanan sistem manevrası kolay Bosch basınçlı yıkama makinesi hortumu ile kolun uzanamadığı alanlarda etkili performans sergiler.

Basınçlı Yıkama Makinesi Yorumları

Deneyenlerden tam not alan makineler temizlik ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Suyun ve deterjanın gücünü basıncın kuvveti ile buluşturan özel tasarımlar cam, duvar gibi farklı yüzeylerde etkili olur. Ergonomik su püskürtme tabancası ve özel vakum sistemi ile ilgi çeken basınçlı yıkama makinesi 150 bar, 6.6 litre / dakika su akış hızına sahiptir. Vakum sistemi su deposundan veya kovadan su çekebilir. Deterjan haznesi yoğun köpük sağlar. Kablo askı aparatı ve tabanca tutucu detaylarıyla depolama alanında portatiflik sunar. Daha yüksek basınçta olan basınçlı yıkama makinesi 200 bar, bahçe eşyalarında oluşan katman lekelerin dahi üstesinden gelir. Bina yüzeylerinde yosun tutmuş kalıntıları üstün basınç gücüyle yok eden sistem yoğun kirlerin üstesinden gelir. Zorlu lekeleri gidermek adına ayarlanabilir basınç seviyesine sahip makineler sayesinde ekstra temizlik ürünlerine ihtiyaç kalmaz. Düzenli bakımlarının yaptırılması sonucunda uzun ömrü vadeden cihazlar sahip oldukları fonksiyonlar ile dik yüzeylere özel aparatlarıyla duvar diplerinde etkili temizliğin anahtarını verir. Bosch basınçlı yıkama makinesi yorumları ile satın alım öncesinde ürün hakkında merak ettiğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yoğun kullanıma uygun yapıları deformasyona uğramaması adına dayanıklı materyallerden üretilen yıkama makineleri ile farklı işlemleri kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Her alanda değerlendirilebilen makineler halılarda dip köşe temizlik için gereken özellikleri taşır. Evlerde ekstra bir deterjan uygulamasına gerek kalmaması adına basınçlı yıkama işlevi gören makine, köpük aparatı içerir. Köpük püskürtme tabancaları dipten uca her köşenin temizlenmesini sağlarken basınçlı su birikmiş kirleri giderir. Geniş çalışma alanları için gereken uzunluğu sağlayan hortumlar her alana ulaşmayı hedefler. Özelliklerde araçlarda yer alan çamur kalıntılarını gideren tazyikli su sistemi araçların ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlar. Uzun ve yoğun uğraş gerektiren temizlik sürecini iyileştiren ürünler pek çok müşterinin beğenisini toplar.

Bosch Basınçlı Yıkama Makinesi Fiyatları

En önemli ihtiyaçlardan biri olan temizlik, sıkça harcama yapılan alanlardan birisidir. Birçok eşyaya gereksinim duyan bu işlemi tek bir ürüne indirgeyen yüksek basınçlı yıkama makineleri pratik bir kullanım sunarken zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Geniş skalada yer alan fiyatlar farklı kıstaslardan değerlendirilir. Birçok faktörün rol oynadığı fiyatlandırma sisteminde model, basınç, donanımsal özellikler, güç seviyesi bu hususlar arasında yer alır. Makinenin gücü arttıkça fiyat da buna bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ürünlerle birlikte sunulan aparatlar da fiyatları belirleyen detaylardan olur. Örneğin; basınçlı yıkama makinesi köpük aparatı basınçlı su ile birlikte çalışan deterjan haznesi sayesinde yoğun köpük sağlar. Bu şekilde derinlemesine temizlik yaratan ürün ferah bir ortam yaratmanıza öncü olur. Su kapasitesi de fiyatlarda farklılık yaratan kıstaslardandır. Teknik özellikler itibariyle farklı segmentlerde yer alan fiyatlarda her bütçeye hiyap eden seçeneklere ulaşmak mümkün olur. Tüm iç ve dış yüzeylerin temizlenmesi için çok yönlü alan yaratan yüksek basınçlı makineler yüzey özelliklerine ve kir düzeyine göre entegre olabilir. Deterjanın ve suyun gücünü kir sökücü aparatlarıyla destekleyen cihazlar pratik dizaynları sayesinde yediden yetmişe her insanın rahatlıkla kullanabileceği bir ürünü vadeder. Temizleyici maddeleri su ile bir arada sunarak etkili performans sergileyen parçalarda şebeke suyu ile birlikte depolama suyu da kullanılabilir. Makine yardımıyla tazyikli hale gelen su, maksimum temizlik için gereken gücü toplar. Efektif şekilde kullanılabilen makineler farklı teknik özellikleri ile her alana adapte olurken hijyenik yaşam alanları yaratmanıza katkı sağlar. Online alışverişin adresi Hepsiburada Bosch basınçlı yıkama makinesi fiyatları hakkında detaylı bilgi almanızı sağlarken bütçe dostu fiyatlarla kaliteli ürünleri buluşturur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Basınçlı Yıkama Makinesi

49 ürün listeleniyor
Bosch
Karcher
Einhell
Nilfisk
Hyundai
Black&Decker
Lavor
Michelin
Bh
RTRMAX
Rottest
Power Wash
Bakaş
Go İthalat
Rotowash
Powerwash
Annovi Reverberi
Lutian
Vitemac
Cleanvac
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Basınç Gücü (bar)
Toplam 36 / 49 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?