Bireysel kullanım için geliştirdiği ekipmanlardan otomobiller için geliştirdiği ses sistemlerine ve NASA ile yaptığı anlaşmalara kadar ses temelli ürünler konusunda pek çok alanda faaliyet gösteren Bose, 50 seneyi aşkın sektör deneyimini Hi-Fi odaklı ürünleriyle bir kez daha kanıtlıyor. Sahip olduğu ses kaynaklarının oluşturduğu yüksek kaliteli sesleri kayıpsız olarak duyabilmeyi hedefleyenler için son derece uygun çözümlerden biri olan Bose kulaklık çeşitleri, yapısal ve işlevsel açıdan büyük çeşitlilik gösteriyor. Bu bağlamda Bose kulaklık fiyatları da kendi içinde farklılık arz ediyor.

Bose Kulaklık Çeşitleri

Uzay mekiklerinin hareketleri esnasında ortaya çıkardığı sesten ötürü astronotların işitme kaybı yaşamamaları için gürültü engelleme mekanizmalı kulaklıklar üreten Bose, bu özelliğin hafifletilmiş sürümlerine son kullanıcıya sunduğu ürünlerde de yer veriyor. Kulak içi ve kulak üstü kulaklık modellerinde üst düzey ses kalitesini öne çıkaran ve buna akustik gürültü engelleme mekanizmasını da ekleyen marka, müzik ve multimedya tutkunlarının en ideal işitsel deneyim yaşayabilmelerini sağlıyor.

Bose Connect uygulamasıyla eşleştirilerek kullanılabilen Bluetooth ve NFC destekli kablosuz kulak içi kulaklıklarıyla aktif bir yaşantıyı benimseyenleri memnun eden Bose, ses seviyesine göre optimize edilmiş ekolayzır desteği veren modelleri ile dikkat çekiyor. Altı saate kadar pil ömrüyle beğeni toplayan ürünler, kulağı rahatsız etmeyecek yumuşak silikon uçları sayesinde kullanıcılarından tam not alıyor. Antrenmanlarında kulaklığının sıvı teması nedeniyle hasar görmesinden endişe edenlerin yönelebilecekleri kablosuz kulak içi Bose kulaklık çeşitleri, ter ve hava koşullarından etkilenmiyor. Tek tuşla çevredeki sesleri kulaklıktan iletebilen bazı kablolu kulak içi kulaklık modelleri ise Active EQ ve TriPort gibi teknolojilerle berrak ve derin sesler sunarak Hi-Fi tutkunlarının gereksinimlerine yanıt veriyor. Bose tarafından patentlenen StayHear kulaklık uçlarını beraberinde getiren ürünler, hareket esnasında kulaktan çıkmamalarıyla takdir kazanıyor.

Hi-Fi ses sisteminde, bilgisayarında, müzik çalarında ve oyun konsolunda değerlendirebileceği başarılı kulak üstü kulaklıklar edinmeyi amaçlayanların da tercih edebilecekleri sayısız ürün geliştiren Bose kulak çeşitleri ile yüksek kaliteli ses tutkunlarının yüzünü güldürüyor. Aktif gürültü engelleme mekanizmasının ön planda olduğu kulak üstü kulaklıklar, kablolu ve kablosuz olabiliyor. Uzun soluklu kullanımlarda kulakları ve baş kısmını rahatsız etmeyecek yumuşak yastıklamalarla desteklenen modeller, sıklıkla seyahat edenleri de mutlu ediyor. Katlanabilecek biçimde tasarlanan aygıtlar, asgari düzeyde yer kaplayarak yolculukların vazgeçilmezleri arasına giriyor. Geniş sürücüleri sayesinde son derece dengeli ve berrak sesler oluşturan kulaklıklar Bose tarafından tescilli teknolojilerle fark yaratıyor.

Bose Kulaklık Fiyatları

Tercih edilen ürüne bağlı olarak taşıma kılıfı ya da çantasıyla birlikte gelebilen kulaklıklar, üzerlerinde bulunabilen mikrofonlar aracılığıyla telefon çağrılarına kısa sürede yanıt verilebilmesini mümkün kılıyor. Telefon görüşmelerinin en iyi biçimde gerçekleştirilebilmesine yardım eden modeller, kullanıcının sesini karşı tarafa kusursuz ulaştırılmasına olanak veriyor.

Tasarımları ve renk seçenekleriyle geniş bir skalada yer alan Bose kulaklık çeşitleri, her türlü beğeniye hitap ederken sundukları özelliklerle ve teknik kabiliyetlerle de farklı fiyat aralıklarında bulunuyor. Hi-Fi dünyasına yakın olan herkesin yakından tanıdığı ürünler, fiyat açısından genellikle üst segmente konumlandırılırken dayanıklı yapıları ve uzun yıllar boyunca performanslarından bir şey kaybetmemeleri sayesinde değerli bir yatırım haline geliyor.

Yüksek kaliteli kaynaklardan müzik dinleyen ve müzik keyfinden ödün vermek istemeyenlerin alışveriş listelerine rahatlıkla ekleyebilecekleri Bose kulaklık modelleri, kulak içi ya da kulak üstü olması fark etmeksizin harikulade bir müzik deneyimi vadediyor. Saatlerce kullanılabilirlik sunan şarjlı ve kablosuz ürünler de bu deneyimin her yerde sürdürülebilmesine katkıda bulunuyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bose Kulaklık Fiyatları ve Markaları

16 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Bose Kulaklıklar
  2. SteelSeries Kulaklıklar
  3. Rampage Kulaklıklar
  4. Logitech Kulaklıklar
  5. Sennheiser Kulaklıklar
  6. Philips Kulaklıklar
  7. Sony Kulaklıklar
  8. Pioneer Kulaklıklar
  9. JBL Kulaklıklar
  10. Jabra Gn Kulaklıklar
  11. Razer Kulaklıklar
  12. Beats Kulaklıklar
  13. HP Kulaklıklar
  14. HyperX Kulaklıklar
  15. Urbanears Kulaklıklar
  16. Bang & Olufsen Kulaklıklar
  17. Gamepower Kulaklıklar
  18. Snopy Kulaklıklar
  19. MF Product Kulaklıklar
  20. Trust Kulaklıklar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Kullanım Tipi
 7. Kulaklık Modeli
 8. Kullanım Alanı
 9. Mikrofon
 10. Bağlantı
 11. Renk
  1. Siyah
  2. Beyaz
  3. Gümüş
  4. Yeşil
  5. Gri
  6. Lacivert
  7. Mavi
  8. Pembe
 12. Gürültü Önleme
 13. Kablo Uzunluğu
 14. Satıcı A-Z
 • Marka Bose
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/bose
Başa dön