Okul öncesi ve ilkokul dönemi çocukların boş zamanlarını değerlendirebilecekleri en önemli aktivitelerden biri olan boyama, onların dikkat ve becerilerini geliştirirken sunulan ürünlerin türüne göre yeni şeyler öğrenmelerine de yardım ediyor. Çocukların hayal dünyalarının daha da zenginleşmesini sağlayan boyama setleri, temel düzeyde resim yapma yeteneği kazandırma noktasında da önemli rol oynuyor.

Üreticilerin doğrudan boya kalemi, sulu boya ve benzeri içerikleri bir arada sundukları paketler, çocukların normal kağıtların yanı sıra pürüzsüz yüzeye sahip karton ve mukavvalara da diledikleri gibi boyama yapabilmelerini sağlıyor. Çeşitli şekillerde oluşturulacak çizim kalıplarının boyanması esnasında kullanılan boyama setlerine; kreş, anaokulu ve ilkokuldaki resim dersi ve el işi çalışmalarında yer verilebiliyor.

Okullarındaki beyaz tahtaların küçük boyutlu versiyonları evlerinde bulunan çocuklar için özel olarak geliştirilen ve kaygan zeminlerde kolaylıkla uygulanan boyama setleri, toksik madde içermemeleri ve suyla zahmetsizce temizlenebilmeleri nedeniyle tercih nedeni oluyor. Set içerisinde yer alan kalemler, bastırma gerektirmeksizin yumuşak boyamaya imkan tanırken renklerin güçlü ve parlak olması, küçüklerin diledikleri çizimleri oluşturarak başarılı eserler yaratmalarına yardım ediyor. Kuruduktan sonra ellere bulaşmayan özelliğe sahip ürünler, dekoratif boyamalarda da değerlendirilebiliyor.

Dünya klasikleri arasında yer alan hikayelerle ilgili hazırlanan boyama setleri, konuyla ilgili sahnelerin görsellerini bulundurmaları sayesinde bu hikayelerin, küçükler tarafından etkili şekilde kavranabilmesini sağlıyor. Canlı görselleri ve zengin hikaye anlatımıyla öne çıkan ürünler, okumayı yeni öğrenen çocuklar için en büyük eğlence kaynaklarından biri olmayı başarıyor.

Boyama kitabı ve boyama kalemleriyle birlikte sunulan ürünlerden bazıları şeffaf mürekkepli yapıları dolayısıyla, çocuklarının boyama saatlerinde ebeveynlerin içleri daha rahat oluyor. İlgili mürekkeplerle uyumlu boyama kitapları, şeffaf boyanın sayfalarda görünebilmesini mümkün kılıyor. Özellikle boyama sırasında eğlenceye kendini kaptırarak boyama kitabı ya da kağıdı haricindeki alanları da boyamak isteyen küçükler için ideal olan ürünler, kendine özgü yapılarıyla büyük beğeni topluyor.

Farklı sahneleri içeren çok sayıda sticker ile gelen boyama setleri, boya kalemleriyle renklendirilen alanların sahnenin tamamlayıcısı sticker çeşitleri aracılığıyla mükemmel hale getirilmesine fırsat veriyor. Okul öncesi çocuklar için uygunluk gösteren ürünler, küçüklerin canlıları, doğayı, günlük hayatta kullanılan nesneleri ve ulaşım araçlarını tanımalarında yardımcı oluyor.

Siyah boyama alanına sahip bazı boyama setleri, bu boyama alanıyla tam uyumlu olan özel kalemler aracılığıyla eşsiz çizimlerin yapılabilmesine ortam hazırlıyor. Tek ya da çok sayıda rengi bir arada bulunduran kalemler, çocukların hayallerindeki resimleri gerçeğe dönüştürmelerinde etkili rol oynuyor. Küçükler kadar büyüklerin de ilgisini çeken ürünler, özel günlerde yapılabilecek sürprizlerde de kendine yer bulabiliyor.

Boyama Seti Fiyatları

Küçüklerin kendilerini ifade etme yollarından biri olan boyama, onların en iyi araçlara sahip olmalarıyla daha farklı boyutlara taşınabiliyor. Çocukların yaratıcılıklarını tetikleyen ürünler, ilerleyen yıllarda onların meslek seçimlerini bile yönlendirebiliyor. Bu noktada, ebeveynlerin boyama setlerini almadan önce çocuklarıyla konuşmaları ve ne tür gereçler istediklerini öğrenmeleri gerekiyor. Yapısına, beraberinde getirdiği gereçlere ve hitap ettiği yaş aralığına göre değişiklik gösteren boyama seti fiyatları, çeşitli çizgi film ve animasyon karakterlerinin tema olarak kullanılmasıyla da farklılaşabiliyor.

Edinilen ürünlerden boyama kalemi ve sulu boya gibi gereçlerin boyama saatleri sonrasında ambalajlarına dikkatlice yerleştirilmesi ve belirli zamanlarda bakımlarının gerçekleştirilmesi sayesinde boyama setleri daha verimli kullanılabiliyor. Ürünlerin ele, kıyafetlere ya da mobilyalara bulaşması durumunda ambalaj üzerinde belirtilen talimatlar uygulanarak boyalar kolayca çıkarılabiliyor.

Küçüklerin eğlence saatlerine gerçek anlamda renk katacak boyama setlerini inceleyebilir, dilediklerinizi kolaylıkla edinebilirsiniz.

Boyama Setleri

88 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Paint&Wear
  2. Bic
  3. Edding
  4. Uni-Ball
  5. Faber-Castell
  6. Bion
  7. Kraf
  8. Pensan
  9. Reeves
  10. Rotring
  11. Stabilo
  12. 3A
  13. Bigpoint
  14. Bu-Bu
  15. Crayola
  16. Dong-a
  17. Kores
  18. MAS
  19. Maped
  20. Mopak
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/80450004/21005097/15124
BAŞA DÖN