1985 yılında kurulan Boyut Yayın Grubu'nun; kitap, dergi, fasikül, atlas, CD ve DVD gibi birçok farklı sanatsal ve kültürel alanda ürünleri yer alıyor. Yayın grubunun, yemek ve mutfak kültüründen dekorasyona, mimarlar için kaynak niteliği taşıyan eserlerden çocuk kitaplarına kadar birçok konuyu kapsayan geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. 

Gezginlere Başucu Kitapları

Dünyadaki birçok şehre ait tarihi ve kültürel bilgileri bir arada bulabileceğiniz yayınlar, yola çıkmadan önce başvurabileceğiniz rehber kitaplar kategorisini oluşturuyor. Boyut Yayın Grubu, oturduğunuz yerden dünyanın birçok farklı ülkesini tüm yönleriyle keşfedebileceğiniz gezi-inceleme kitaplarını göz alıcı baskı kalitesiyle sunuyor. Şehir yöneticileri, belediye başkanları gibi üst düzey şehir idarecileri için kaynak niteliği taşıyan şehir markalaştırma kitapları, yayın grubunun bu kategoride çıkardığı ayrıcalıklı eserler arasında yer alıyor. 

Sağlığınızla İlgili Merak Ettikleriniz

Türkiye'nin ve dünyanın en önemli uzmanları tarafından kaleme alınmış sağlık içerikli yayınlar, çocuk gelişiminden psikolojik rehber niteliği taşıyan kitaplara kadar birçok farklı konuda ele alınıyor. Çocukların bebeklik ve ergenlik dönemi problemlerine dair kafanızdaki soru işaretlerine yanıtlar bulabileceğiniz kitaplar, Boyut Yayın Grubu tarafından yayımlanıyor. Bununla birlikte kronik hastalıklar ve bu hastalıklara karşı daha fazla bilgi edinmek için başvurabileceğiniz kitaplar da bu ürün kategorisinde geniş içerikli olarak yer buluyor. Daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak için bilgi edinebileceğiniz sağlıklı yaşam ve spor kitapları bu bölümde detaylı bir biçimde sunuluyor.

Çocuklar İçin Bilimsel Eserler

Çocuğunuzun gelişimi için üç boyutlu olarak tasarlanmış bilim dergileri, hem görsel hem de bilgi kaynağı olarak mükemmel ürünlerden oluşuyor. Canlıların doğal yaşamlarını hikaye diliyle öğrenebilecekleri bilim dergileri, onların zengin hayal güçlerini daha da geliştirecek nitelik taşıyor. Anaokulu ve ilkokul çağındaki çocuklar için hazırlanmış resimli hikaye ve masal kitapları, miniklerin yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini zenginleştirmeyi amaçlıyor. Dünyanın en çok okunan çocuk kitapları da en mükemmel tercümeleriyle Boyut Yayın Grubu tarafından baskıya alınıyor. Boyama kitapları ve çizgi anlatımlı öğretici fasikül yayınlar da çocuk kitapları kategorisinde bulunuyor.

Kendinizi Daha İyi Tanıyın

Boyut Yayın Grubu'nun binlerce ürünü arasında yer alan kişisel gelişim kitapları, bireyin kendi iç yolculuğunu tamamlamasında önemli bir başvuru kaynağı oluşturuyor. Pozitif düşünce geliştirme, kariyer yaşamında daha başarılı olma, hamilelik dönemi psikolojisi gibi birçok farklı yayın, Boyut Yayın Grubu'nun önemli eserleri arasında yer alıyor. Dünyanın ve ülkemizin en önemli kişisel gelişim uzmanları tarafından kaleme alınan kitaplar, başarıya giden yolda önemli bir rehber niteliğinde bulunuyor. 

Yepyeni Hayatlara Yolculuk

Kendi hayatımızın dışına çıkabileceğimiz en keyifli alanlardan biri olan romanlar da Boyut Yayın Grubu'nun seçkin ürün koleksiyonu arasında yer alıyor. Usta yazarlar tarafından kaleme alınmış ve her biri yepyeni bir hayatın kapısını açan romanlar, hayal gücünü zorlayan etkileyici hikayelerle karşımıza çıkıyor. Yazarın gözünden bambaşka bir pencere açan romanlar, Boyut Yayıncılık tarafından en göz kamaştırıcı haliyle okuyucunun beğenisine sunuluyor. 

Sanata Farklı Yaklaşımlar

Mimarlar ve heykeltıraşlar için benzersiz bir bilgi kaynağı oluşturan eserler, hem günümüzün hem de tarihin en iyi sanat eserlerini bir araya getiriyor. Tarihin büyüleyici ve gizemli efsanelerinden ilham alınarak hazırlanmış ve bilinen en etkileyici sanat yapıtları, Boyut Yayın Grubu tarafından yayımlanmış kitaplarda adeta bir arşiv niteliği taşıyor. Günümüzün modern mimarisinin geldiği nokta, tarihin en önemli mimari akımlarından bu yana yeni baştan ele alınıyor. Okuyucuya sanata karşı yepyeni bir bakış açısı kazandıracak nitelikteki bu eserler, Boyut Yayın Grubu tarafından geniş bir perspektiften sunuluyor. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Boyut Yayın Grubu

601 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Yazar A-Z
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Basım Dili
  7. Boyut
  8. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön