Braun Epilatör

Braun şirketi, 1921 yılında Max Braun tarafından, Frankfurt'ta kurulmuştur. Kuruluş amacı radyo parçaları ve radyo setleri üretmektir. Ancak İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra üretimin neredeyse tamamen durmasıyla, farklı bir alana yönelerek tıraş makinesi üretimine başlamıştır.1950 yılında ilk elektrikli tıraş makinesini üreten Braun, bugün hala aynı teknolojiyi geliştirerek kullanmaktadır. Braun Epilatör, istenmeyen tüylerinizden hızlı ve etkili bir şekilde kurtulmanızı sağlayan bir epilasyon aletidir. Alman teknolojisiyle üretilen Braun epilatörler, fiyat performans açısından tüketicilerin beklentilerini karşılamaktadır Jilet, tüy dökücü krem gibi, kılların sadece yüzeydeki kısımların kesmek yerine, kılları kökünden alarak uzun süreli bir etki sağlamaktadır. Kökünden alınan kıllar, jilet ve tüy dökücü krem gibi epilasyon türlerine kıyasla daha geç ve seyrek yapıda çıkar. Bu durumda uzun vadede kıl köklerinin zayıflamasını ve tüylerinizin azalmasını sağlar. Evden çıkmadan, zahmetsizce epilasyon yapma fırsatı sunan Braun epilasyon aleti, her ihtiyaca yönelik birbirinden farklı modelde üretilmiştir. Braun epilasyon modellerinin, ıslak veya kuru kullanım imkanı, aksesuar çeşitliliği ve kablolu - kablosuz kullanım gibi birçok avantajı bulunur. Sizde, ihtiyacınıza yönelik Braun epilasyon aletini Hepsiburada.com’da bulabilirsiniz.

Braun Epilatör Modelleri ve Özellikleri

Braun epilasyon aletleri, değişen teknolojik gelişmeler sayesinde sürekli olarak gelişerek, farklılaşmaktadır. Hızlı ve uzun süreli etki sağlayan Braun epilasyon aleti modelleri, kullanım alanlarına, özelliklerine, aksesuarlarına ve kullanım şekline göre birbirinden ayrılır. Islak veya kuru kullanım, ışıklı veya ışıksız yapı, kablolu veya kablosuz oluşu ile farklılaşan Braun epilatör modellerinin ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz:

Braun Epilatör 9: Braun Silk Epil ailesinin en geniş başlıklı, epilasyon aletidir. Geniş başlık yapısı sayesinde ekstra hızlı epilasyon ve ultra hızlı sonuç sunar. Haftalar boyu pürüzsüz bir etki yaratması için düzelten ve tüy alan aksesuarlarla birlikte sizlere sunulur. Serinin her modelinde Senso Smart teknolojisi bulunur. Bu teknoloji epilasyon esnasında doğru miktarda basıncın uygulandığından emin olarak, sizi kırmızı ışıkla yönlendirir. %40 daha geniş başlığının bulunması daha geniş bir alana etki ederek epilasyon süresini kısaltır. Islak ve kuru uygulama imkanına sahiptir. %100 suya dayanıklı yapısı sayesinde su altında epilasyonu hızlıca yapabilirsiniz. Kablosuz olarak değerlendirilebilir. 2 saat şarj ederek 50 dakika kullanabileceğiniz bu model ile süreci rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Ekstra hassas bölgeler için tasarlanan başlığıyla, tahrişi en aza indirebilirsiniz. Braun epilatör 40 cımbız yapısına sahiptir. Cımbız teknolojisiyle en kısa tüyleri bile alarak size uzun süren ferahlık ve pürüzsüzlük sağlar.

Braun IPL Epilasyon Aleti: Güzellik merkezlerindeki lazer teknolojisinden ilham alınarak tasarlanan Braun IPL Epilasyon Aleti modeli, gözle görülür kalıcı sonuçlar elde etmek isteyenler için idealdir. SensoAdapt teknolojisi, cilt tonunu okuyarak ışığın yoğunluğunu otomatik olarak ayarlar. IPL teknolojisi koyu renkli tüylerde, açık ve orta ten koyuluğundaki ciltlerde oldukça etkilidir. Kızıl, beyaz, açık sarı gibi tüylerde etkinliği ise oldukça azdır. Yoğun atımlı ışık teknolojisinin tüyleri kalıcı olarak aldığı klinik olarak tespit edilmiştir. Vücudunuzdaki yüz, bikini bölgesi ve koltuk altı gibi hassas bölgeler için hassasiyet başlığı bulunur. Braun epilasyon aleti lazer teknolojisiyle dermatologlar ve uluslararası cilt sağlığı kuruluşu tarafından onaylanmıştır.

Braun 5 Epilatör: Braun Silk Epil 5 epilatör, epilasyona yeni başlayanlar için ekstra kolaylık sağlayan bir yapıdadır. Micro Grip teknolojisi sayesinde tüylerinizin uzamasını beklemeden kolayca alabilirsiniz. Micro Grip teknolojisi tek harekette tüy yakalama şansını arttırır. Braun Silk epil 5 epilatör 28 adet cımbıza sahiptir. Üstün cımbız teknolojisi ile uzun ve derin kılları kolayca alır ve size haftalar süren pürüzsüzlük sağlar. Braun Silk epil 5 epilatörün cildinizde rahatça hareket edebilmesi için, tüy alma jeli veya köpüğüyle kullanarak ekstra kayganlık sağlayabilirsiniz. Braun 3 başlıklı epilatör yapısı ile vücudunuzdaki her bölgeye zarif bir dokunuş sunar. Islak ve kuru olarak kullanabilirsiniz. Su geçirmez yapısıyla epilasyonu su ve buz ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu model sayesinde epilasyon sürecini kablosuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bir saat şarj ederek 30 dakika kablosuz olarak işlem uygulayabilirsiniz. Modelin iki hız ayarı vardır. Ekstra hassas yapıdaki bölgelere uygun epilasyon için 1. ayarı, ekstra hızlı epilasyon için 2. ayarı seçebilirsiniz. 5 serisindeki Silk epil 5-820 modelinin Braun epilatör yüz başlığı da paket içerisinde yer alır. Yüz başlığı ile hassas yüz bölgesindeki tüyleri de rahatlıkla alabilirsiniz.

Braun 3 Epilasyon Aleti: Basit ve sade tasarımıyla kolaylık sunan Braun Silk epil 3 epilasyon aleti, kablolu olarak değerlendirebilirsiniz. Akıllı ışık (Smart Light) teknolojisiyle en ince tüyleri bile görmenize olanak tanır. Braun Silk Epil 3 epilatör setinin kutu içeriğinde hassas bölgelerdeki tüyleri almak için tıraş makinesi ve bir kırpıcı bulunur. Ataşmanlar sayesinde yüz ve bikini bölgesindeki  tüyleri rahatlıkla alabilirsiniz. Kuru kullanım imkanına sahiptir. Braun Silk Epil 3 epilasyon aleti, 20 cımbız sistemiyle tüyleri kökünden alır, pürüzsüz hale getirir. Masaj silindirleri sayesinde epilasyon sırasında cildinize masaj yaparak, acısız bir deneyim sunar.

Braun 7 Epilasyon Aleti: Islak ve kuru kullanım imkanı bulunan, 40 cımbız teknolojisiyle en küçük tüyleri bile alarak kusursuz bir görüntü oluşturur. Braun 7 Epilasyon Aleti, braun şarjlı epilatör modellerindendir. Bu modelde kablosuz olarak işlem yapabilmeniz mümkündür. 2 saat şarj ederek, 50 dakika şarj ömrü elde edebilirsiniz. Böylece epilasyonunuzu rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Smartlight (akıllı ışık) teknolojisiyle en küçük tüyleri bile görebilirsiniz. Suya dayanıklı yapısıyla işlemi su ve buz ile yapabilir, acı hissini azaltabilirsiniz. Epilasyon aletini su altında veya fırçayla temizleyebilmeniz mümkün olur. Farklı bölgelere uygun olarak hassas başlıkları bulunur. Bu sayede yüz, bacak, koltuk altı ve bikini bölgesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Braun Yüz Epilasyon Aleti: Yüzünüz vücudunuzdaki en hassas ve özel ilgi gerektiren bölgelerden biridir. Yüzünüzdeki hassas bölgeler için tasarlanan Braun yüz epilasyon aleti bıyık bölgesi, çene, kaş arası ve alın bölgesi için ideal bir üründür. 10 mikro delikli küçük başlığıyla, en ince tüyleri bile nazik bir şekilde alır. Saniyede 200 çekme hareketiyle 0,2 mm boyutundaki en ince tüyleri bile hızlıca yakalar. Manüel cımbızlara göre oldukça hızlı ve etkilidir. Ergonomik yapısı sayesinde Braun yüz epilasyon aletini rahatça tutarak tüm tüylerinizden kısa sürede kurtulabilirsiniz. Braun yüz epilatörünün tüyleri kökünden alması sayesinde 4 haftaya kadar süren pürüzsüzlük hissinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Braun Epilasyon Aleti Nasıl Kullanılır?

Epilasyon aleti, kadın tıraş bıçakları kullananlara göre daha korkutucu görünebilir. Ancak oldukça basit ve acının minimum düzeyde olduğu bir yöntemdir. Braun epilatörlerin yeni başlayanlar için tasarlanmış başlıkları ve ürünleriyle epilasyon aletinin rahatlığını ve konforunu uzun süre hissedebilirsiniz.

Braun epilatör kullanımı oldukça kolaydır. Braun epilatörünüzü, epilasyon boyunca uygun ayarda ve sizi doğal hissettirecek şekilde tutmanız çok önemlidir. Epilasyon yapacağınız bölge temiz olmalıdır. Braun epilatörünüzü bacaklarınıza 90 derece açıyla tutup, tüylerin çıkış yönününün tersine ve yukarı doğru hareket ettirerek, istenmeyen tüylerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. İlk kez epilasyon aleti kullanacaksanız, öncelikle bacak bölgesinden başlayabilirsiniz. Bu sayede daha hassas olan koltuk altı ve bikini bölgesi gibi bölümlere geçmeden önce deneyim kazanabilirsiniz. Hassas bölgelerde, uygun başlıkları kullanarak, küçük hareketlerle tüylerin çıkış yönünün tersine ve yukarı doğru hareket ettirerek epilasyonunuzu kolayca yapabilirsiniz. Epilasyon yapmadan önce peeling işlemi uygulamanız, cildinizde ölü derilerin ve batıkların oluşmasını önler. Epilasyon yaparken epilatörü teninize sert bir şekilde bastırmanıza gerek yoktur. Cildinize hafif bir şekilde değdirerek, tüm tüylerinizden kurtulmanız mümkün olur. Epilasyon esnasında cihazı yavaş hareket ettirmeye dikkat etmelisiniz. Böylece tüylerin kırılmasını engellemiş olursunuz. Epilatörün cildinizde kolayca kayması için, epilasyon sırasında tüy alma jeli veya köpüğü gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede daha rahat bir epilasyon deneyimi yaşamanız mümkün olur. Epilasyon yapıtıktan sonra vücut kremi veya jeli ile cildinizi nemlendirerek, epilasyon sonrası oluşabilecek kızarıklıkların da önüne geçebilirsiniz.

Braun Epilatör Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Braun Epilatör, Alman mühendislerinin yenilikçi tasarımıyla oluşturulan, fiyat performans açısından avantajlı bir epilasyon aletidir. Braun epilatörünüzü seçerken dikkat etmeniz gereken birçok faktör vardır. Bunlardan en önemlileri; hangi bölgede kullanacağınız ve uygulama şeklinizin nasıl olacağıdır. Epilasyon aleti alırken her bölge için ayrı epilatör almak yerine, farklı bölgeler için özel olarak tasarlanan başlıklar sayesinde daha az masrafla çok yönlü kullanım avantajı elde edebilirsiniz. Epilasyon aletinin farklı bölgeler ile uyumlu olmasını tercih ediyorsanız, Silk Epil 9 Flex modeline göz atabilirsiniz. Silk Epil 9 flex modeli ince, ergonomik yapısı ve yüz için uygun başlıklarıyla ulaşılması zor olan bölgelerdeki kılları kolaylıkla alarak rahat bir kullanım sunar. Her bölgenin hassasiyeti ve tüy yapısı farklıdır. Bu sebeple her bölge için farklı olarak tasarlanan başlıkların bulunduğu modelleri tercih etmeniz size kolaylık sağlar. Braun Silk Epil 5 modeli; başlangıç başlığından koruma başlığına kadar birçok farklı başlığıyla mükemmel bir epilasyon olanağı tanır.

Epilatör modeli seçerken, kullanım şekliniz de oldukça önemlidir. Braun epilatörler ıslak ve kuru işlem yapabilme avantajına sahiptir. Epilasyonu su veya buz tutarak yapmayı tercih ediyorsanız, suya dayanıklı olan Braun Silk epil 9, 5 ve 7 serileri sizin için uygun olacaktır. Bu şekilde yapılan epilasyon acı hissini azaltır. Suya dayanıklı olan bu modeller, braun şarjlı epilatör çeşitlerindendir. Bu modellerin şarj süreleri oldukça kısa ama işlem süreleri oldukça uzundur. Tüm vücut epilasyonunu, tek seferlik şarj ile tamamlayabilirsiniz. Kuru epilasyon yöntemine alışkınsanız sadece bu şekilde değerlendirebileceğiniz kablolu Braun Silk epil 3 serisi sizin için uygun olacaktır. Braun Silk epil 3 serisi kabloludur. Epilasyona yeni başlayan için de ideal olan Braun Silk epil 3 serisi basit ve sade tasarımıyla kolaylık tanır. Sizde epilasyon aletini, vücudun hangi bölgesinde ve nasıl uygulayacağınıza göre karar vererek, size en uygun modeli Braun epilatör çeşitleri arasından seçebilirsiniz.

Braun Epilatör Kullananların Tavsiye ve Yorumları

Braun epilatör kullananlar, tavsiye ve yorumlarında en ince detaya kadar bahseder. Braun epilasyon aleti yorumları içerisinde en çok dikkat çeken detay, Braun epilasyon aletinin kalitesine yapılan vurgular olmaktadır. Braun epilatör kullanıcılarının yorumlarında en çok üzerinde durduğu konular arasında; cihazın hızlı oluşu, acı hissinin yok denecek kadar az olması, tüylerin yeniden çıkmasının uzun bir süre sonra olması gibi özellikler vardır. Braun epilasyon aletinden önce ağda makineleri kullananlar da, Braun epilatörün kılları kökünden aldığını ve uzun süre pürüzsüzlük hissinin devam ettiğini belirtmiştir. Braun epilatörle kökünden alınan tüylerin tekrar çıkması 3-4 haftaya sonra gerçekleşir. Braun epilasyon aletinin suya dayanıklı yapısı acı eşiği düşük olanlar için büyük bir avantajdır. Su veya buz ile yapılan epilasyonla acı hissi yok denecek kadar azalır. Braun epilasyon aletinin cımbız etkinliği sayesinde en küçük tüyleri bile fark edip alması yorumlarda bahsedilen diğer detaylardandır. Micro Grip cımbızları, daha uzun ve daha derin olmasıyla ağdanın bile alamadığı en ufak tüyleri alarak, pürüzsüzlüğün keyfini çıkarabilirsiniz. Yorumlarda sıklıkla bahsedilen konulardan biri de cihazın fiyat performans dengesidir. Braun epilatör kullananlar, yıllardır Braun markasını tercih ettiklerini ve Braun epilasyon aletinin mükemmel bir fiyat performans ürünü olduğunu belirtmektedir. Braun epilasyon aletinin aksesuar sayısı ve uygulama şekilleri çoğaldıkça fiyatı yükselir. Ancak her bir aksesuar ve özellik, cihazdan elde edeceğiniz faydaya katkıda bulunur. Bu sayede kullanıcılarının beğenisini kazanmaya devam eder. Braun Epilatör kullanıcıları, epilatörün kalitesi, hızlı olması ve son teknolojilere uygun olması gibi birçok nedenle Braun epilatörü tavsiye etmektedir.

Braun Epilatör Fiyatları

Epilasyonunuzu hızlı ve kolay hale getiren Braun epilasyon aletleri fiyat performans dengesinin mükemmel oluşuyla, bir epilatörden beklediğiniz tüm özellikleri karşılar. Braun epilatör fiyatları, birçok faktöre göre değişir. Epilatörün suya olan dayanıklılığı, aksesuar çeşitliliği, teknolojik yapısı ve kablolu-kablosuz olarak uygulama imkanı bu faktörlerden sadece birkaçıdır. Bu sebeple, rahat bir epilasyon için bir epilasyon aletinden beklentilerinizi belirledikten sonra, bütçenize en uygun seçimi yapabilirsiniz. Islak ve kuru olarak işlem yapma imkanı olan epilatörlerin fiyatları, sadece kuru olarak değerlendirilen epilatörlere göre daha farklılık gösterebilir. Bu epilatörler, %100 suya dayanıklı malzemelerle üretildiği için buz veya suyla birlikte işlem yapma imkanı tanır. Bu cihazların kablosuz kullanım imkanına sahip olmaları da fiyat farklılığına sebep olur. Kısa sürede şarj edilip, uzun süren şarj dayanıklılığıyla epilasyonu rahatça yapabilirsiniz. Kuru kullanım imkanına sahip olan epilasyon aletleri ise kablolu işlem özelliği ile karşınıza çıkar. Bu sebeple daha uygun fiyat aralığına sahip olabilir. Ancak performans etkinliği beklentilerinizi karşılar.

Epilasyona yeni başlayacak olanların sıklıkla tercih ettiği bu modeller, sade yapısı ve uygun fiyatlarıyla dikkat çeker. Braun epilasyon aletlerinin, vücudunuzun farklı bölgelerinde değerlendirebileceğiniz birçok başlık çeşidi bulunur. Bu aksesuarların çeşitliliği de ürünün fiyatını etkileyen unsurlardandır. Başlık sayılarını arttıkça ürünün fiyatı değişebilir. Vücudunuzdaki her bölgenin farklı hassasiyetlere sahip olması nedeniyle, bu başlıkların kullanımı oldukça gereklidir. Tek ürünle her bölge üzerinde etkin bir şekilde çalışabilmesi sayesinde tam bir fiyat performans ürünüdür. Braun epilasyon aleti modelleri, teknolojinin ilerlemesiyle sürekli olarak gelişmektedir. Bu durum da her modelin içerdiği teknolojiyle birlikte fiyatını etkilemektedir. Teknoloji ilerledikçe ona uyum sağlayarak gelişen aksesuarlar ve özelliklerle Braun epilatörler her zaman kaliteyi ön planda tutar. Siz de ihtiyaçlarınıza yönelik, Braun epilasyon aletlerini detaylı olarak incelemek için Hepsiburada.com‘u ziyaret edebilir ve bütçenize en uygun cihazı seçerek, hemen satın alabilirsiniz.

Braun Epilatör Nasıl Temizlenir?

Braun epilatör, temizlenmesi oldukça kolay bir cihazdır. Kuru kullanım imkanına sahip modeller, ambalajın içerisinde fırça yardımıyla rahatlıkla temizlenebilir. Su ile değerlendirebileceğiniz modeller ise suya dayanıklı malzemeleri sayesinde suya tutarak veya içerisindeki fırçayla temizlenebilir.

Braun Epilasyon Aleti Hangi Bölgeler için Kullanılır?

Braun epilasyon aleti içerisinde bulunan başlıklar yardımıyla neredeyse her bölge için uygundur. Yüz, bacak, koltuk altı, bikini bölgesine uygun başlıklarıyla bu bölgelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Braun Epilasyon Aletiyle Alınan Tüyler Ne Kadar Zaman Sonra Çıkar?

Braun epilasyon aleti, tüyleri kökünden aldığı için pürüzsüzlük hissi uzun bir süre devam eder. Tüylerin yeniden uzaması ortalama olarak 3-4 haftayı bulabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Braun Epilatör

106 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Kablosuz Kullanım
Toplam 24 / 106 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80216049/26012145/braun