Vazgeçilmeziniz Olan Buff Markası Nasıl Doğmuştur?

Joan Rojas adını her yerde duymamış olabileceğiniz Katalan bir iş adamıdır. Fark yaratmak ve gidişatı değiştirmek için dünyaya gelmiştir. Alışılmışa uzak olmayı tercih eden ve engellerle arası iyi olan Joan, her işte daima alternatif bir yol seçmiştir. Ancak bunu yaparak fark yaratabileceğine inanmıştır. O gün bugündür çizgisini korur.

1991 yıllarında Joan, Igualada yollarında motosikletini sürerken sahip olduğu özgürlüğe aşık olan tutkulu bir motosikletçidir. O zamanlar kullandığı boyun korumasının giymek için rahat; fakat, soğuktan korumak için yetersiz olduğunu fark eder. Her şey, Joan’ın aslında ne istediğini keşfedip tam da onu yaratmaya karar vermesiyle başlar. İstisnasız her gün, Igualada'da bulunan ve ailesine ait olan tekstil fabrikasında çalışır, günlerini ihtiyaç duyduğu ürünü çizerek, düşünerek ve hedefini kovalayarak geçirir. Ve nihayet büyük an gelir: Ortaya çıkan, mikrofiberden yapılmış dikişsiz, boru biçimli bir giysidir.

Buff'ın Başarısının Sırrı Nedir?

Joan, başlarda küçük bir fikirle harekete geçer. Önceleri, sadece akrabaları ve arkadaşları Original BUFF® ürününü kullanır. Kısa bir süre sonra diğer insanların da ilgisini çekmeye başlar ve Joan ilk koleksiyonunu başlatmaya karar verir. Sadece üç yıl sonra bu giysi, Almanya, Fransa ve İsviçre'ye dağılmış olur ve BUFF®, bugün bildiğiniz ünlü bir marka hâline gelir. Başarı, pek çok zor işin üstesinden gelerek büyük güven ve bir şeyleri değiştirmenin arzusu sayesinde gelir. Joan Rojas'ın yorulmak bilmeyen, doyumsuz ve konformist olmayan doğası, başlangıcın bir parçasıdır ve her zaman BUFF®'ın karakterini yansıtan ögeler olagelmiş unsurlardır. BUFF®, yıllar boyunca büyümeye devam etmiştir. ,

Buff'ın Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde BUFF®, her geçen gün daha genişleyen sadık bir tüketici ve hayran kitlesine yönelik bandana, şapka, atkı, cep telefonu aksesuarları ve daha başka birçok ürün tasarlar, üretir ve dağıtır.

Buff'ın İlham Verici Ürünleri Nerede Üretilir?

Barselona'ya 60 kilometre uzaklıktaki Igualada'da doğan Orijinal BUFF®, bugün de faaliyetlerine ünlü tekstil sanayii bölgesinde devam etmektedir. Burada tüm yeni koleksiyonları tasarlamakta ve ayrıca en popüler ürünlerinin çoğunu da üretmektedir. Ünlü markanın merkezi, süreçlerin çoğunun merkezileştirildiği 8.000 m²'lik bir alandan oluşur. Ürünlerine en yüksek kaliteyi sağlamak için fabrikası ve ofisleri birbirine yakındır. 2016 yılında gösterdiği büyümeye ayak uydurabilmek için yeni ofisler açarak daha da güçlenmiştir.

Buff'ın Kullanım Alanları Nelerdir?

Çok fonksiyonlu ve boru şeklindeki Orijinal BUFF® ürünü, aşırı soğuktan rüzgara ve güneşe kadar her türlü hava koşulunda sizi korumak için üretilmiş özgün ve pratik bir tekstil ürünüdür. Şu anda ürünleri 60'tan fazla ülkeye dağıtılmakta ve dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. BUFF® ürünleri, sadece pratik değildir; tüm koleksiyonlarında benzersiz birer his de yaşatır. Ürünleri; ekstrem sporlar, koşular, salon sporları, motor sporları ya da yürüyüşler ve günlük kentsel kullanım için de son derece uygundur. Buff; hep bir adım sonrasını hedefler, sıradanlıktan kaçınır ve yeni mücadeleleri kovalar.

Buff Tekstil Ürünleri Güneşten Korur Mu?

Güneş ışınlarında bulunan ultraviyolenin filtrelenmesi; radyasyondan korunma, cilt kanseri gibi ciddi sağlık sorunlarını önleme açısından önemlidir. Bunun için BUFF®, açık hava etkinlikleri yaptığınızda maruz kaldığınız UV ışınlarından korunmanız için donanımlı ürünler tasarlar. BUFF® ürünleri, güneş koruma testlerine tabi tutulmuştur ve koruyuculuğu sertifikasyonla onaylanmıştır.

Buff Doğaya ve İnsan Sağlığına Duyarlı Mıdır?

Sürekli yeni yollar, gizli patikalar ve saklı hazineler arayan güçlü marka için doğayı korumak, DNA'sının bir parçası gibidir. Marka, üretim süreçlerinin yanı sıra herkes için daha iyi bir dünya yaratmaya odaklanmış projelere de katılır. BUFF®, 2011 yılından beri EOCA'nın projeleriyle iş birliği yapmaktadır. Çevre korumaya yönelik program ve girişimlere en çok dahil olan şirketlere organizasyon tarafından verilen nişan olan Summit üyesi olma ayrıcalığını, 2013'ten beri taşır. Girişiminin ve katılımının bir ödülü olarak, EOCA 2011 ve 2012'de Koruma Şampiyonu ödülüne layık görülmüştür.

BUFF® ürünleri, bebek giysisi (sınıf I) ve yetişkin ve Junior BUFF® (sınıf II) da dahil olmak üzere, cilt ile doğrudan temas hâlinde olan ürünler için ekolojik gerekliliklere uygundur. Kalite yönetimi ve çevre ile ilgili ISO kurallarını takip eder. ISO 9001 ile sürekli iyileştirme ve müşteri memnuniyeti odaklı bir kalite yönetim sisteminin gerekliliklerine uyumu garanti eder. ISO 14001 ile bir çevre yönetim sisteminin gerekliliklerine uygunluğunu da ispatlamıştır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Buff

882 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Uyumlu Marka
 5. Telefon Modeli A-Z
 6. Renk
 7. Yurt Dışından Ürünler
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Başa dön