‌Bushman dürbünleriyle dünyaya farklı bir gözle bakacaksınız. Üstün mercek özellikleri ve kullanım kolaylığı sağlayan tasarımları sayesinde ‌Bushman dürbünleriyle havada, karada ya da denizde nereye bakarsanız bakın gözlemlerinizi daha net ve kaliteli bir görüşle yapabilirsiniz. Gelişmiş teknolojiyi ürünlerine yansıtan ‌Bushman hem profesyoneller hem de yeni başlayanlar için geniş yelpazede seçenekler sunuyor. Fonksiyonel kullanıma sahip olan ‌Bushman dürbünleriyle doğa sporları, avcılık, kuş gözlemciliği, denizcilik veya astronomi gözlem deneyimlerinizi zenginleştirebilirsiniz.

Net görüş ve büyütme gücü

Bushman dürbünleri amatör ya da profesyonel, her kategoriden kullanıcı için ürünler sunuyor. Kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan Bushman dürbünlerinde, farklı oranlarda büyütme gücüne sahip mercekler kullanılıyor. Tek gözlü ya da çift gözlü dürbünlerde 60 mm’ye kadar uzanan farklı genişlikte mercekler bulabilirsiniz. Asferik optikler sayesinde mercek camlarının her noktasından istisnasız aynı kalitede görüntü elde edebilirsiniz. Porro prizmalı Bushman dürbünleriyle gerçeğine en yakın, en kaliteli üç boyutlu görüntülüme deneyimini yaşayabilirsiniz. Bushman dürbünleri ufkunu genişletmek isteyen maceraperestlerin görüş alanlarını da genişleten özellikte merceklere sahipler. Yüksek görüş açıklığı sunan Bushman dürbün mercekleri sayesinde görüş alanınız da genişler. Geniş açılı görüş alanı sayesinde hızlı hareket eden nesneleri ya da canlıları rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Bushman dürbünleriyle safariye çıkıyorsanız hiçbir çita gözünüzden kaçamaz. 

Her kullanıma uygun dürbünler

Bushman dürbün kataloğunda doğa sporları meraklılarından sanatseverlere kadar her alanda profesyonel ya da amatör gözlem yapmak isteyenlere özel ürünler bulabilirsiniz. Kuş gözlemciliğini ciddiye alan bir profesyonelseniz ya da karne hediyesi için minik izcilere sürpriz yapmak istiyorsanız, okçuluk sporunda hedefi on ikiden vurduğunuzu görmek istiyorsanız, avını kaçırmak istemeyen bir avcıysanız, spor müsabakalarını yerinde izleyen, hipodromda favori atının birinci gelmesini gözleyen bir fanatikseniz ya da hayranı olduğunuz sopranoyu sahnede daha iyi görmek isteyen bir sanatseverseniz aradığınız görüntü kalitesini Bushman dürbünlerinde bulabilirsiniz. Bushman dürbünlerinin ergonomik tasarımları sayesinde güçlü bir tutuş deneyimi yaşarsınız. 

Astronomik ve mikroskobik yaklaştırma

Bushman mercekli teleskop, aynalı teleskop ve mikroskop modelleriyle amatör bir kaşif olsanız dahi profesyonel ölçekte bir deneyim yaşayabilirsiniz. Çocuğunuzun bilimsel eğitimlerinde ya da gökyüzünde yapacağınız dünya dışı keşiflerinizde yüksek teknolojili ve fonksiyonel Bushman ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteli teleskoplarla en karanlık yüzeylerde bile küçük nesneleri görebilirsiniz. Pratik ve kullanıcı dostu mikroskoplarla mikroorganizmaların hareketlerini makro seviyede inceleyebilirsiniz. Gezegenlere ve yıldızlara bakmayı ya da fen deneylerini Bushman ürünleriyle hiç olmadığı kadar keyifli ve kolay hale getirebilirsiniz.

Tasarımdaki incelikli detaylarla kullanımınız kolaylaşıyor

  • Dahili dioptri ve merkezi netleme özellikleri sayesinde Bushman dürbünleriyle göz kusurlarından kaynaklanan ya da insan gözünün algılayamayacağı hızdaki hareketlerden kaynaklı meydana gelen bozulmalarda görüntü netliğini kolaylıkla ve hızla ayarlayabilirsiniz.
  • Çoklu optik kaplamaları sayesinde ışık kayıpları en az seviyededir. 
  • Su geçirmezlik özellikleri bulunan Bushman dürbünlerini denizcilik aktivitelerinde ya da zorlu hava koşullarında kullanırken bile görüş kalitenizde taviz vermeniz gerekmez. 
  • UV korumalı mercekler ise gözlerinizi zararlı güneş ışınlarından korumanıza yardımcı olur.
  • Uzun mesafeli ve uzun süreli gözlemlerinizi tripod (üçayak) bağlama bölümleri sayesinde zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. Bushman teleskoplarınızı tripodlara sabitleyerek titreşimi önleyebilir, net görüntüleme yapabilirsiniz.
  • Optimal göz mesafesi ve kaydırmaz yumuşak kaplaması sayesinde Bushman el dürbünlerini yüzünüzde rahatlıkla daha uzun sürelerde tutabilirsiniz.
  • Taşıma çantası ve askı ipleri sayesinde Bushman dürbünlerini seyahatlerinizde ve açık hava etkinliklerinizde konforlu ve güvenli bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Mercek temizleme bezleriyle görüşünüzü her zaman net tutabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bushman Elektronik Dürbün

3 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
GPS & Navigasyon
GPS & Navigasyon
Pusulalar
Pusulalar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?