Tam ismi ile "Cadence Art & Hobby Paints" olarak kurulan marka, yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle sektöründe hizmet veren öncü firmalardan biri olarak tanınıyor. Sahip olduğu geniş ürün gamı ve renk yelpazesiyle bol seçenek sunarken %100 yerli sermaye ile üretim yapması onu bir Türk firması olarak ön plana çıkarıyor. Önceliğinde her zaman yüksek kalitede ürün sunmak ve etkili hizmet vermek olan firma, Türkiye pazarında CE ve EN71 sertifikasına sahip tek üretici olma özelliği ile de dikkat çekiyor. Ürettiği ürünlerle oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor, profesyonel ressamlardan bireysel hobi çalışmalarına odaklanan insanlara kadar neredeyse herkesin beklentilerini karşılıyor.

Sadece Türkiye’de değil, yurtdışında da güvenle kullanılan marka, craft sektörü veya sanat eğitimi veren üniversiteler gibi birçok kurumda tercih ediliyor. Cadence markası, ürettiği ürünlerle sadece sanatsal çalışmaların değil, geri dönüşüm işlemlerinin de büyük bir destekçisi oluyor. Yaşam alanlarında eskidiğini düşündüğünüz ya da artık değiştirmek istediğiniz her obje ve mobilyayı tüm yüzeylerde tutabilen kaliteli boyaları ile sıfırdan yaratmanıza olanak sağlıyor. Evinizin yer zemininde bile etkili olan boya tipleri ve vernikleri sayesinde küçük masraflarla büyük değişimler sağlıyor. Özellikle boya, vernik ve stencil serileri ile ön plana çıkan Cadence, hobi ve sanatsal çalışmalarda akla gelen ilk markalardan biri oluyor.

  • Cadence boyalar, oldukça fazla çeşit sunan ürün gamı ile nerdeyse tüm hayallerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. 1 dakikada ayna efekti veren boyaları ile istenilen her alanda kusursuz yansımalar yaratıyor. Eskitme kremleri ile her yüzeyde antika hissini yaşatıyor. Sprey boya grubu ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Çocuklarınızın odası için özellikle kullanmak isteyeceğiniz kara tahta boyası gibi onlarca farklı özellik sunan ürünleri ile de temel ilham kaynağınız oluyor.
  • Boyama işleminde ya da daha farklı uygulamalarda kullanılan desen şablonları, yani stencil serileri markanın etkili olduğu ürün gamının büyük bir kısmını oluşturuyor. Bu seriler sayesinde istenilen desenler yüzeye bir sünger ya da fırça yardımıyla kolaylıkla uygulanabiliyor. İsteğe göre kullanılan yapıştırma spreyi ile de şablon zemine sabitlenip olası boya taşmalarının önüne geçiliyor. Tüm yenileme ve boyama işlemleri en pratik yollarla başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş oluyor.
  • Markanın boyama işlemi tamamlandıktan sonra da yaptığınız çalışmayı koruma altına almak için üstün kalitede vernikleri bulunuyor. Koruma altına almak istediğiniz yüzeyin özelliğine göre farklı vernik çeşitleri sunuluyor. Taş vernik ile aşınma ihtimali yüksek yüzeyler tam anlamıyla koruma altına alınırken kristal sır vernik sayesinde istenilen parlaklık sağlanıyor.
  • Tüm bunların yanı sıra Cadence markasının özellikle yağlı boya çalışmaları yapanlar için de yardımcı ürünleri bulunuyor. Kokusuz terebentinden fırça temizleme ürünlerine kadar birçok malzemeyi sanatla uğraşanlar ya da profesyonel sanatçılar için sunarken özel yağlı boya fırçaları ile tam istenilen uygulamayı sağlıyor.

Parıltıyı sevenler için sunduğu simli ürünler, zevkinize göre boyamanız için ahşap objeler, seçilen uygulamaya göre sunulan özel fırçalar ile sanata ve craft sektörüne dair her şeyi evinize kadar getiren Cadence, aradığınız her şeyi bir marka altında sunuyor. "Cadence Art & Hobby Paints"; her anlamda kaliteli ve etkili olan boyaları, özel efekt ürünleri, stencil'leri, tuvalleri, fırçaları ve model transfer ürünleri ile müşteri memnuniyetine odaklı üretim yapmaya devam ediyor. Kullandığı "Size Sadece Cadence Yeter" sloganıyla da sahip olduğu hizmet politikasının altını çiziyor. Siz de zevk ve ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz renk ve özellikte ürünleri seçebilir, yaşam alanlarında dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...