Su bazlı boya olan akrilik boyalar geniş bir renk seçeneğine sahiptir. Akrilik boyaları diğer boya türlerinden ayıran en önemli özelliğinin başında çabuk kuruması gelir. Akrilik su bazlı boyalar ve ürünleri hayatın her alanında karşımıza çıkar. Hobi ve resim işlerinizde, genel boyama işlerinizde, emici ve emici olmayan tüm yüzeylerde bu ürünleri kullanabilirsiniz. Sağlıklı yapısı, hızlı kuruyan ve kapatıcı özelliği ile en çok tercih edilen boyalar arasında, kullanımın aşırı kolay olması sebebiyle, tercih sebebi olarak ilk sıraları alır. Etrafınızda gördüğünüz birçok eşyanın üretimi esnasında akrilik boyalar kullanılır. Tüm düz yüzeylerde kolay bir şekilde uygulanabilen bu çok amaçlı boyalar kremsi bir yapıya sahiptir. Birçok uygulamada kullanılabilecek, su bazlı çabuk kuruyan ve toksik olmayan bir boya çeşididir. Yağlı boyaya benzeyen kıvamıyla aslında su bazlı bir boya çeşididir. Yağlı boyanın aksine kokusuzdur ve ağır boya kokusu yoktur. Son derece kolay uygulanabilen Cadence akrilik su bazlı boyalar neredeyse sınırsız çalışma alanı sayesinde yeni ufuklar açar. İç ve dış mekânlarınız, ev mobilyalarınız boyanarak yeni bir görünüme sahip olur. Su ile inceltilerek kullanılan akrilik boyalar kullanılan alana ve zemine göre ham haliyle de kullanılabilirken bu boyaların hammaddesi elyaftır.

Cadence Akrilik Boyalarla Yüksek Kapatıcılık

Amatör olarak hobi işleriyle uğraşanların da rahatlıkla ve keyifle kullanabileceği Cadence akrilik su bazlı boyaların bileşeninde; akrilik reçine ve pigment gibi maddeler bulunmaktadır. Hobi amaçlı ve vakti keyifli kılmak için yaptığınız çalışmalarda, ilk boyama işleminden sonra ikinci kat boya uygulaması yapılacaksa ilk kat uygulanan boyanın kuruması beklenir. ve Hem yetişkinlerin hem de okul öncesi ve okul çağındaki çocuklarınızın da güvenle kullanabileceği boyalardır. Yapısı diğer boyalara göre biraz daha farklı olan akrilik boyalar yüksek kapatıcılık özellikleri sayesinde beklediğiniz sonucu kolaylıkla almanızı sağlar. Yaratıcılığınızı konuşturmak için ideal bir boya seçimi olan akrilik boyalar benzersiz eserler yaparken sizlere kaliteli bir zaman sunarken hobi amaçlı çalışmalarınıza renk katar. Kendi oluşturacağınız atölyenizde ya da evin bir köşesinde farklı tasarımlar yapabilmeniz için size farklı bakış açıları sunar. Temizlenmesi kolay olduğu kadar hata yaptığınızda bu hataları ikinci kat üzerlerine boyayarak düzeltme yapabilirsiniz. Zemin özelliğine göre atacağınız ek katlar öncesinde boyalı yüzeyin kurumasına özen göstermeniz gerekir. Rengârenk boyalar ile yaşam alanlarına ve aklınıza gelebilecek her alana canlılık katacak cadence su bazlı akrilik boyalarla size sadece boya seçimi yapmak kalır.

Geniş Renk Skalasına Sahip Cadence Akrilik Su Bazlı Boyalar

Kaliteyi bulunduğu ortama taşımak isteyenlerin, bir usta edasıyla çalışmalar yapmak isteyenlerin isteklerine cevap verecek birden çok seçeneğe sahip Cadence akrilik su bazlı boyalar tasarım anlamında bir çok seçenek sunar. Profesyonel olarak kullanılan ve hobi olarak yeni başlayan amatör uğraş verenlerin de rahatlıkla kullanabileceği Cadence su bazlı akrilik boya tüm yüzeyler için uygun, çok amaçlı bir yapıya sahiptir. Boş anları değerlendirmek, eşsiz çalışmak yapmak için en ideal seçeneklerin başında gelir. Boya içeriğinde kullanılan su çok kısa bir süre zarfında buharlaşarak akrilik pigmentler boyanan yüzeyde kalır. Bu sayede çabuk kuruyan ve mükemmel kapatan bir özelliğe sahiptir. İster hobi için, ister tuval üzerine boyama yaparken, ister tekstil ürünlerine isterse farklı dekoratif çalışmalarda kullanılabilir. Bu kadar rahat ve geniş bir yelpazede kullanılabilmesinin sebepleri arasında içinde ne kadar akrilik reçine bulundurursa o kadar kaliteli olduğu anlamına gelmesidir. Akrilik boyanın dayanıklılığını gösteren cilt sayesinde farklı yüzeylere kolay uyum sağlar. Pigment kalitesi de boya işleminin kaliteli olması sağlar. Tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilen ve kullanıldığı tüm yüzeylerde rahatlıkla tutunabilen su bazlı yeni nesil, özel formüle edilmiş Cadence akrilik su bazlı boya ahşap, cam, seramik, kumaş, polyester, kumaş, plastik, deri, duvar, kâğıt, strafor ve metal gibi tüm yüzeylerde yüksek ve kaliteli kapatıcılık sağlar. Bu ürün iç mekânlarda kullanabileceği gibi dış mekânlarda da kullanılabilir. Su ile karıştığında etkisi artan bu ürünün akışkan bir yapısı vardır. Aynı zamanda dayanıklı bir yapıya sahiptir. Zımparalama ve astar işlemi gerektirmeyen akrilik boyalar süper akışkan ve uzun ömürlüdür. Oldukça ekonomik olan Cadence akrilik boya en ucuz, en kaliteli marka seçeneklerinin başında gelir. Cadence akrilik boyalar CE ve EN71 sertifikasına sahiptir ve toksik madde içermez. Sağlığa zararlı kimyasal bulundurmayan malzeme içeriği sayesinde çocuklarınız da, ebeveyn kontrolünde, rahatlıkla kendi çalışmalarını oluşturabilir. Çalışmalarınızda temiz yüzey olmasına dikkat etmeniz gerekir. Rutubet, küf, pas olan yüzeylerde boyama işlemi yapmamak gerekir. Cadence su bazlı akrilik boyalarda genel olarak astar uygulaması kullanılmasa da kaygan, parlak ve kaplama olan yüzeylerde astar kullanılması önerilir. Çalışma yapacağınız yüzeylerde bant kullananız hem çalışma alanınızın sınırlarını koruyacak hem de size temiz bir ortam sağlayarak işlemleriniz bittikten sonra kolay bir biçimde temizlik şansı sunar.

Hayalinizdeki Eserler için Cadence Akrilik Su Bazlı Boya

Cadence akrilik su bazlı boyalar her yaş grubuna hitap eden boya türüdür. Uygulaması çok kolay yapısı sayesinde doğru teknik ve uygun rulo yardımıyla çok daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Güneş ışığından uzak tutarak, seri ve kuru bir yerde muhafaza ederek uzun yıllar yapısı bozulmadan kullanılabilen Cadence akrilik su bazlı boyalarda zamanla değişim olmaz ve ilk gün ki gibi istediğiniz her an kullanabilirsiniz. Özel kutusu sayesinde uzun yıllar saklanabilir. Su yardımıyla inceltip istediğiniz kıvamda kullanabilme imkânı sunar. Keskin, gerçekçi çalışmalar yapmayı sevenler için renkleri karıştırarak sizi anlatan renkler elde edebilir detaylı çalışmalar yapabilirsiniz. Canlı renk seçenekleri sayesinde yapacağınız çalışmalar keyifli aktiviteye dönüşecek ve çalışmalarınızda yaratıcılığınızı konuşturabileceksiniz ve eserleriniz çok hoş görünür. Kullanacağınız alanlarda opak ve aynı zamanda kapatıcı olarak da kullanabilirsiniz. Yaklaşık olarak yüze yakın renk seçeneği sayesinde tasarladığınız çalışmalarınız için size büyük kazanç ve katkı sağlar. Uzun yıllar boyunca kullandığınız mutfak malzemeleri ve mutfak gereçleri Cadence akrilik boyalar sayesinde yenilenirken size zamanı tasarruflu kullanma avantajı sağlarken eşyalarınızı kendi isteğinize ve keyfinize göre yenileme fırsatı sunar. Mobilyalarınızda da uygulayabileceğiniz bu çok yönlü boyaları banyolarınızda da kullanabilir; göz zevkinize göre çalışmalar yapabilirsiniz. Eskimiş eşyalarınızı Cadence akrilik boyalar sayesinde yenileyebilir veya eşyalarınızı rengini değiştirebilirsiniz. Doğru bir akrilik boya seçimi ve doğru uygulama yaptığınız takdirde sonuçtan memnun kalmamanız için bir neden kalmaz. Sürmesi kolay olan Su bazlı akrilik boya Cadence çabuk kuruyan yapısı ve kokusuz olması çalışırken size konfor alanı sunar. Cadence akrilik su bazlı boyalarla işe başlamadan önce uygulanacak alanın temiz olmasına dikkat etmeniz gerekir. Çalışma zemininde veya yüzeyinde toz, tortu gibi engeller olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Uygulama yapılacak alanlarda katlar arası bekleme süresine uymanız, boyanın tutmasını sağlıklı bir şekilde hızlandırır ve uzun ömürlü bir sonuç elde etmenizi sağlar. Aldığınız boyanın uygulayacağınız zeminlere göre özellikleri bulunur. Multisurface su bazlı boya neredeyse tüm yüzeylere uygulanabilir. Standart akrilik boyalara göre çok daha fazla dayanıklı ve farklı yüzeylerde kullanılabilir. Kullandığınız boyaların mat sonuç vermesini istemiyorsanız işlemleriniz uygun vernikle sonlandırabilirsiniz.

Cadence Su Bazlı Akrilik Boya Kullanmanın Püf Noktaları

Uzun süreli ve kalıcı çalışmalar için en sık tercih edilen seçeneklerin başında akrilik boyalar gelir. Muhteşem kapatıcı özelliği, kolay temizlenebilen Cadence su bazlı akrilik boyaları almadan önce dikkat etmeniz gereken küçük nüanslar bulunur. Bu detayları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Su bazlı akrilik boya Cadence, geniş renk seçeneklerine sahip olması dolayısıyla, almadan önce nasıl bir yüzeye uygulayacağınızı belirlemeniz gerekir.
 • Eldiven yardımıyla kolay bir çalışma ortamı hazırlayabilirsiniz.
 • Tüm boyama işlemleri bittikten sonra daha parlak ve canlı renkler için vernik işlemi ile çalışmalarınızı sonlandırabilirsiniz.
 • Boyayı ruloya alarak başka bir zeminde boya fazlasını alabilirsiniz.
 • Metal ve ahşap yüzeylerde istediğiniz verimi ve parlaklığı sağlamak için su bazlı vernik yardımıyla işlemi sonlandırabilirsiniz.
 • Deri yüzeylerde yapacağınız çalışmalarınızda vernik kullanmanız gerekir.
 • Deri yüzeylerde boya işlemi bittikten sonra işlemi deri verniği ile sonlandırmanız gerekir.
 • Kumaş yüzeylerde yapacağınız işlemler için vernik kullanmanız gerekmez Kumaş üzerine yapılan çalışmalarınız için kumaşın verniği tersinden ütüleme işlemidir. Kumaşı ters çevirerek yapacağınız buharsız ütü işlemi vernik etkisi yaratır.
 • Kumaş yüzey çalışmalarınızda boyama işlemi sonrasında bir gün bekleyerek ertesi gün buharsız ütü ile dört dakikalık ütüleme ile işlemi sonlandırabilirsiniz.
 • Döşenmiş koltuk üzerinde yapılacak boya çalışmaları sonrası vernik kullanmak gerekmez. Koltukları tersinden ütülemek mümkün olmayacağından koltuğa fön tutabilir ya da ince bir tülbent yardımıyla buharsız ütü uygulaması yapabilirsiniz.
 • Boyama işlemlerinde kullanacağınız rulo ve fırça çeşidi de önemlidir. Saten rulo sadece boyama işlemlerinde kullanılan bir rulo çeşididir.
 • Sünger rulo da aynı şekilde saten rulo gibi yalnızca boyama işlemleri için kullanılabilir.
 • İpek rulo boyama işlemleri için kullanılabilirken vernik işlemlerinde de tercih edilebilir.
 • Kadife rulo sadece vernikleme için kullanılabilecek bir rulo çeşididir.
 • Boyama için fırça kullanmak istediğinizde fırçayı kuvvet uygulamadan sadece fırçanın ağırlığı ile yüzeye boya uygulamanız gerekir.
 • Rulo ile boyamalarda ruloya güç uygulamak, bastırarak boyama yapmak hava kabarcıklarına sebep olabilir. Rulonun kendi ağırlığı ile çalışmak olası pürüzleri önler.
 • Hava kabarcığı, fırça izi, pürüz gibi istenmeyen durumlarda Cadence rulo fırça yardımıyla, baskı uygulamadan süngerin ağırlığı ile düzeltme yapabilirsiniz.
Cadence Akrilik Boya Temizliği ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Akrilik su bazlı boyalar yoğun oranda su içermektedir. Yağlı boyaya oranla kullanım ömürleri daha uzundur. Hızlı kuruma özellikleri ve malzeme kalitesi sayesinde parlaklıklarını uzun yıllar boyunca korurlar. Yüzeylere hızlıca tutunma özellikleri sayesinde tüm kapalı alanlarda kullanılabilir. Daha önce akrilik boya çalışması yapmadıysanız boyama konusunda çok yavaş olmamanız gerekir. Çabuk kuruyan bir yapıda olduklarından bu avantaj dezavantaja dönüşebilir. Boyama sırasında yeterli miktarda boya aldıktan hemen sonra boya kutusunun kapağını kapatmanız tavsiye edilir. Çalışmalarınız sonlandığında malzemelerinizi, bekletmeden, temizlemeniz gerekir. Temizleme yapmadığınızda veya temizleme işlemini ertelediğinizde boyanın sert bir form kazanma özelliği devreye girerek malzemeleriniz tekrar kullanılmaz hale gelir. Cadence akrilik su bazlı boya dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı, ısıya ve dış etkenlere karşı uzun ömürlü bir boya çeşididir. Bu şahane özelliği sayesinde kullanan kişilerin işlerinde büyük kolaylıklar sağlar. Sulu boya, kuru boya yapmak kadar kolay ve pratik olan su bazlı akrilik boyaları kullandıktan sonra fırçalarınızı ve diğer yardımcı ekipmanlarınızı ılık suda bekletmeniz temizliğini kolay hale getirir. Bekletildiğinde temizlenmesi zor olacağından ılık su ile çok kısa bir süre bekletilmesi ve elinizle, ruloyu veya fırçayı, ovuşturarak güzelce yıkamanız yeterli olur. Bu işlemleri yaptığınızda bir sonra ki boyama sürecinde fırça veya rulodan, ilk kullandığınız anda aldığınız verimi alabilir; malzemelerinizi uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Akrilik boyalar her ne kadar su bazlı olsalar da kısa sürede kuruma ve yüzey kapatma özelliğine sahip olduklarından kuruduktan sonra suya ve diğer etkenlere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ellerinizden ve sıçradığı alanlardan kolay temizlenebilen yapısı ile de temizliği kısa ve pratiktir. Eldivensiz çalışmalar yaptıktan sonra bile, boya kurumadan suda kolay çözünebildiğinden, ellerinizi ve diğer alanları kısa sürede temizleyebilirsiniz. Multi surface akrilik boyalar ile tavanlarınızı ve duvarlarınızı da boyayabilirsiniz. Masa, tezgâh, sehpa gibi evde bulunan her türlü eşyalar hem boyanacak hem de yeni, canlı bir görünüme sahip our.

Cadence Su Bazlı Akrilik Boya Fiyatları

Tasarımlarınızın ve eşsiz eserlerin hakkıyla sonlanması için gereken ilk adım boya ve yardımcı malzeme seçimidir. İç ve dış mekân çalışmalarınız için öncelikle hangi akrilik boya seçeceğinize doğru bir karar vermeniz gerekir. Cadence su bazlı akrilik boya fiyatları ölçüsüne göre farklı seçeneklerde sunulur. Ürünün tüm özellikleri göz önüne alınarak fiyatlar belirlenir. Cadence akrilik su bazlı boya seçimi kadar boyanın uygulanacağı zemine göre doğru fırça çeşitleri de dikkat gerektirir. Geniş renk yelpazesine sahip metalik boyaların 500 ml’ye kadar ölçüleri mevcuttur. Dora hybrid metalik boyalar 90 ml ölçüsüne sahiptir. Bu ölçüler cadence su bazlı akrilik boya fiyatlarını belirler. Kalitesini ispatlamış markalar arasında yerini alan Cadence akrilik boyalarla kusursuz çalışmalara ve sonuçlara imza atabilirsiniz. Bir markanın güvenirliği aynı zamanda size pratik bir çalışma süreci sağlarken sizler de çocuklarınıza gönül rahatlığıyla uygulama yapma fırsatı sunabilirsiniz. Tüm bu özellikler Cadence akrilik su bazlı boya fiyatları üzerine etki gösterir. Dekorasyon çalışmaları için harika sonuçları elde etmek kaliteli tercihler yapmanızla bağlantılı olacaktır. Cadence su bazlı akrilik boya yorumları bu kaliteyi neden seçmeniz gerektiği konusunda size fikir sunar. Set halinde satın alabileceğiniz Cadence akrilik boyaların geniş renk seçenekleri bulunur. Yapmayı planladığınız çalışmalar ve rutin işlerinizde de kaliteli yapısı ve kalıcı özelliği ile size farklı ve eşsiz bir deneyim sunar. Cadence akrilik boya en ucuz ürün çeşitlerine, sağlığa hiçbir zararı olmayan, kimyasal içermeyen bu yüksek kaliteli bu ürünlere Hepsiburada üzerinden uygun fiyat avantajıyla, kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Deri Yüzeylerde Sulandırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Deri yüzeylerde bire bir oranında sulandırma yapmanız oldukça önemlidir. İlk katlarda sulandırma yaparken diğer katlarda sulandırma yapmanıza gerek olmaz.

Fayans Yüzeylerde Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Fayans ve cam yüzeylerde kartlar arası üç gün beklemeniz gerekir. Fayans yüzeylerde boyama işlemi bittikten sonra boyama işlemini vernikle sonlandırabilirsiniz. Bu vernikten 12 saat sonra yüzeyi rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Metal ve Ahşap Zemin Boya Katları Arası Ne Kadar Beklenir?

Metal ve ahşap yüzeylerin boyanmasında katlar arası 1 gün beklemeniz gerekir.

Kumaş Yüzeylerde Su Ölçüsü Nasıl Olmalıdır?

Kumaş yüzeylerde 1/3 oranında su kullanabilirsiniz. Üç ölçü boya kullandıysanız bir ölçü su kullanmanız gerekir.

Her Katta Aynı Sulandırma Oranı mı Uygulanmalı?

Cadence akrilik su bazlı boyalar, su bazlı boyalar olduğu için rulonun veya fırçanın rahat hareket etmesi için ilk katlarda, astar olarak, hafif sulandırma (¼ oranında) yapılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cadence Akrilik Su Bazlı Boyalar