Çakmak Soketleri

Araç sürüşünü daha keyifli kılabilen, ihtiyaç halinde kullanılabilecek çakmak soketleri her araç sahibinin tercih ettiği ufak ve işlevsel ekipmanlar arasındadır. Otomobillerde ihtiyaç duyulduğu zaman elektrik enerjisini sağlayabilen çakmak kısmına uygun olabilecek şekilde üretilen soket biçimindeki aletler çakmak soketi olarak adlandırılır. Farklı araç tiplerine uyum sağlayabilen çakmak soketleri, siyah, gri, beyaz gibi ana renklerin yanı sıra araçlar ile uyumlu olabilecek pek çok farklı renkte de üretilerek sizlere sunulur.

Çakmak soketi aksesuarları teknolojik aletler ile uyumlu olarak piyasada bulunur. Çakmak giriş kısmını bir şarj ünitesine çevirebilen çakmak soketleri, işlevsel yapıları ile kısa bir süre içerisinde şarj yapabilmenizi sağlar ve sınırsız kullanıma da imkan sağlar. Çakmak soketlerini kullanarak tablet, cep telefonu, taşınabilir DVD oynatıcı gibi aletleri şarj edebilirsiniz. Ayrıca navigasyon, oto vantilatörü, oto transmitter gibi araç sürüşünüzü daha keyifli ve kolay hale getirebilecek olan cihazların da çalışmasını sağlayabilirsiniz. Soket girişine takılarak elde edilen elektriği soketin diğer kısmındaki uyumlu malzemelerle kullanabilmenize de imkan veren soketler genel olarak 12 volt, 14 volt veya 24 volt enerji sağlayabilirler.

USB Soket Çevirici Modelleri

Araç çakmak soketi, hem sürücünün hem de yolcuların tüm teknolojik aletlerden kesintisiz bir şekilde yararlanabilmesine imkan verir. Aynı anda birden fazla şarj gerektiren cihazın kullanılabilmesi için uygun olan otomobil araç soketi çoklayıcı modelleri tekli, ikili, üçlü kullanım şansını da sizlere sunar. USB dönüştürücülü olan çakmak soketleri de son yıllarda bir hayli fazla tercih edilen ürünler arasındadır. Bardaklık tipi olan çakmak soketi çeşitleri neredeyse her aracın en temel ihtiyacı haline gelmiştir ve uzun seyahatlerde enerji kesintisi sorununun önüne geçilmesini sağlamıştır. Kaliteli markalar tarafından üretilen bir ürünü tercih ettiğiniz zaman uzun yıllar boyunca aracınızdaki pek çok farklı elektronik aleti şarj edebilir ve seyahat keyfinizi de en üst seviyelere çıkartabilirsiniz.

Sürücülerin daha konforlu bir sürüş keyfi yaşayabilmeleri için birçok ayrıntı ürünlerin tasarımları esnasında kusursuz bir şekilde dizayn edilir. Keyifli bir araç sürüş imkanı elde edebileceğiniz ekipmanlar arasındaki çakmak soketleri günümüzde pek çok araç sahibinin tercih ettiği özel ekipmanlar arasındadır. Sizler de çakmak soketi çeşitlerine göz atarak ihtiyaç duyabileceğiniz özel modellere sahip olabilirsiniz. Otomobillerde elektrik enerjisini sürücünün ya da yolcuların da kullanabilmesi için tasarlanan çakmak soketleri her araç tipinde güvenilir bir şekilde kullanılabilir. Çakmak girişlerini şarj ünitesine çevirmek istediğiniz zaman ürünün işlevsel özelliklerinden yararlanarak pratik bir şekilde bunu başarabilirsiniz.

Çakmak Çoklayıcı Modelleri

Çakmak soketlerini çakmak girişinin birden fazla görev için uygun hale gelebilmesi için de kullanabilirsiniz. Farklı cihazları isterseniz aynı anda kullanabilir ya da istediğiniz cihazı kullanırken bir yandan çakmak görevini yerine getirebilmesini de sağlayabilirsiniz. Ufak boyutlu ve montaj işlemi son derece kolay olan çakmak soketine aracınızda yer ayırarak ihtiyaç duyduğunuz elektronik cihazlarınızı güvenilir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Verimli ve aynı zamanda pratik bir kullanım deneyimini kullanıcılara getiren bu ürünler, akıllı telefonların çizilme probleminin önüne geçilmesini de sağlar. Kablo özelliklerine göre kendi içerisinde farklı türlerde ortaya çıkan çakmak soketlerinin kablo uzunlukları da ihtiyaçlarınıza göre değişebilir. Sarmal bir yapıda üretilen çeşitlerdeki kablo uzunlukları arasından kendi ihtiyacınıza uygun olanını belirleyebilirsiniz. Çakmak soketi modelleri yüksek gerilim, kısa devre ve aşırı ısınmaya bağlı olarak meydana gelebilecek sorunlara karşı da dayanıklı olabilecek şekilde tasarlanır. Çakmak soket fiyatları ürünlerin markası, teknik özellikleri ve tasarımında kullanılan malzemelerin türüne göre değişebilir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çakmak Soket Fiyatları

472 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 472 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024971/20024988