Bulaşık ve çamaşır makineleri için üretilen temizlik ürünleriyle Calgon, kullanıcıların en çok tercih ettiği markalar arasında öne çıkıyor. Çamaşır ve bulaşık makinesinde yaşanan sorunları göz önünde bulundurarak hazırladığı etkili ürünleri, makinelerin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı oluyor. Marka, sorunsuz bir temizlik için en etkili çözümleri üretiyor, kireçlenme, yağlanma ve paslanma problemlerini önemli ölçüde yok ediyor. Yılların verdiği deneyimle Calgon, ihtiyaç duyduğunuz temizliği sunuyor.

Etkili ve Güvenilir Bir Temizlik

Toz, jel ve tablet formundaki ürünleriyle Calgon, tüm deterjanlarla kullanılabiliyor. Makinenin daha kaliteli çalışmasını sağlayan temizleyici özelliğiyle güçlü ve güvenilir bir temizlik sunuyor. Artık ve kirleri yok eden özelliğiyle Calgon, zamanla makine içerisinde oluşan kötü kokuların da oluşumunu engelliyor. Kullanım talimatlarında belirtilen ölçülere uyulduğu takdirde toz kireç çözücü ürünler kireci yok ederek daha etkin bir temizlik sağlıyor. Markanın kireç önleyici ürünleri makinenin performansını artırarak sorunsuz ve masrafsız bir kullanım sunuyor. Ürünleriyle alanında başarısını ispatlayan marka kullanıcılar tarafından da oldukça beğeniliyor. 

Calgon Ürünleri Kullanım Avantajları

 • Makinelerin ömrünü uzatarak, uzun yıllar sağlıklı bir kullanım sunuyor. 
 • Makine içerisinde oluşabilecek kötü kokuların önüne geçiyor. 
 • Çözünemeyen minerallerin giysilerinizde yaratacağı sertliğe engel oluyor. 
 • Makinenin daha rahat çalışmasını sağlayarak deterjanların temizlik performansını artırıyor. 
 • İkisi bir arada jel ürünleri ile makine içerisinde biriken bakterileri yok ederken kireçlenmenin de önüne geçiyor. 

İdeal Fiyatlara Uzun Ömürlü Temizlik

Calgon ürünleri uzun vadede makinenizi koruyarak daha güçlü bir temizlik sağlıyor. Ürün formuna ve miktarına bağlı olarak fiyatlar da değişkenlik gösteriyor. Çoğunlukla her bütçenin alabileceği fiyatlara sahip ürünler, çamaşır ve bulaşık makineleri için özel olarak titizlikle üretiliyor. Makinelerin ömrünü uzatan etkili formülleri ilerleyen yıllarda arızalanmaya bağlı olabilecek masrafların da önüne geçiyor. 2' li, 3' lü paket seçenekleri de olan ürünler ideal fiyatlardan kullanıcılarına ulaşıyor. Marka, farklı ürünlerini bir arada sunduğu paketleriyle de dikkat çekiyor. Tekli ürünlere göre biraz daha yüksek fiyatlara sahip bu paketler, içerisinde makinenizin ihtiyacı olan tüm ürünleri bulunduruyor. 

Calgon Ürünleri Kullanım Önerileri

 • Kıyafetlerdeki kirlerden ve makine içerisindeki nemden oluşabilecek bakteriler için hijyenik jel kullanılabilir.
 • Hijyenik jel antibakteriyel bakım için kullanılacaksa boş makineye 2 kapak koyularak makine 40 derecede çalıştırılır. 
 • Makinenizin işleyişini sağlayan hayati parçalarını korumak için ikisi bir arada toz ya da tablet tercih edilebilir. 
 • Kullanılan ölçüler sudaki kireç oranına göre 1 ya da 1,5 ölçek olarak belirlenir. 
 • Düşük sıcaklıklarda bile kireç oluşma ihtimali olduğu için Calgon ürünlerini her sıcaklıkta kullanmak gerekir. 

Makinelerinizin Dostu: Calgon

1823 yılında kurulan Reckitt Benckiser Grubu altında faaliyetlerini sürdüren Calgon, 1956 yılında sektördeki yerini aldı. Makinelerdeki sorunların bir çoğunun birikmiş atıklardan ve sudaki katı minerallerden oluştuğunu bilen marka, ürünlerini bu sorunlara çözüm olacak yönde üretiyor. Kullanıcıların da olumlu karşıladığı markanın ürünleri, makinelerin önemli aksamını koruyor ve performansını artırıyor. Temel beyaz eşyalar arasında yer alan çamaşır ve bulaşık makinelerinin daha uzun ömürlü olması için ilk kurulduğu günden bu yana, en etkili ürünleri kullanıcılara sunuyor. 

Calgon, etkili bileşenleri ile makinenizin ihtiyaç duyduğu hijyeni sağlıyor. Kireç, kötü koku ve bakteri problemleri en etkili ürünler ile sona eriyor. Çamaşır ve bulaşık makinelerine uygun olarak en güçlü yöntemlerin kullanıldığı Calgon ürünleri sorunsuz bir makine kullanımı için sizi bekliyor. Makinenizin performansında fark yaratacak Calgon jel, tablet ve toz deterjan ürünlerine online olarak ideal fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Calgon

34 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Miktar
 5. Satıcı A-Z
 6. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön