Gezmeyi, sık sık seyahat etmeyi seviyorsanız yönünüzü bulmak, doğru yönde olup olmadığınızı bilmek sizler için önem taşıyor demektir. Telefonunuzun çekmediği, iletişim kopukluğu yaşadığınız zamanlarda ise yön duygunuzun önemi daha da artıyor. Ama eğer bilmediğiniz bir yerdeyseniz kaybolma ihtimali ile de karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu ihtimali önlemek içinse yapmanız gereken tek şey; Türkiye’nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi hepsiburada.com’da yer alan pusula modellerinden dilediğinizi seçmek!
Vantuzlu, ışıklı, araç çakmağı ile şarj edilebilir gibi farklı özelliklere sahip pusula çeşitlerinden ihtiyacınıza göre olanı belirleyin ve hemen satın alın. Işık destekli pusulalar sayesinde, karanlık bir ortamda dahi olsanız yönünüzü kolayca bulabilirsiniz. Aracınızın çakmak bölümü ile şarj edebileceğiniz pusula çeşitleri ile de şarj sorununuz ortadan kalkıyor. İstediğiniz her an kolayca kullanabileceğiniz bu pratik pusulalar sayesinde seyahatleriniz çok daha keyifli ve güvenli geçecek.
Her otomobille uyumlu, ister seyahat halinde isterseniz muhtelif olarak sırt çantanızda veya evinizde bulundurabileceğiniz pusula modellerine hepsiburada.com’un birbirinden avantajlı satın alma fırsatlarıyla sahip olmak için acele edin. Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarından birçok ürünün yer aldığı hepsiburada.com’dan kolaylıkla satın alacağınız pusula çeşitleri ile yönünüzü belirlemenin tam zamanı! Hemen şimdi oto aksesuarları kategorisinde yer alan pusulalar içerisinden ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçin, sepetinize ekleyip siparişinizi verin.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oto Cam Pusulaları

Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 168 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024873/20024926