Cam Filmi Ekipmanları

Yolculuk sırasında güneş ışığı hem sürücüye hem de yolculara sıkıntı yaratabiliyor. Sürücünün görüş açısını daraltan, gözlerini alan güneş ışığı, araba camlarına uygulanan cam filmleri ile engellenebiliyor. Ayrıca araç içinin görünmesini de engellemek için cam filmlerinden yararlanılıyor. Aracınız için uygun cam filmleri çeşitlerini hepsiburada.com'da bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.
Hem araç camlarına hem de ev camlarına uygalanabilen cam filmlerin birçok faydası bulunuyor. Güneşten gelen ısı ve ışık etkisini önemli oranlarda azaltan cam filmleri, ultraviyole ışınlarını önlemede önemli fayda sağlıyor. Bu sayede hem araç içinde rahat yolculuk yaparken hem de zararlı ışınları önleyerek göz ve cilt sağlığını koruyor. Işığı yansıtma etkisiyle kışın dışarıdan gelen soğuk etkisini önlerken, yazın da sıcağın içeri dolmasına engel oluyor. Uygulandığında içeriden dışarısı net olarak görülürken, dışarıdan içerisinin görülmesinin önüne geçiyor. Araç içinde klima çalışırken oluşan sıcak veya serin ortamın hemen kaybolmasını önleyerek enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca, cam kırılmalarında, cam parçalarını bir arada tutarak etrafa yayılmasına engel oluyor.
Türkiye'nin en güvenilir yapı market, bahçe ve oto ürünleri online mağazası hepsiburada.com, aracınıza özel yüzlerce çeşit cam aksesuarları ve cam filmleri sunuyor. Modacar, Schwer, Guard, AutoCet, AutoFolyo, Dreamcar ve diğer markaların ürettiği farklı özelliklere sahip cam filmleri ürünlerine kolayca sahip olabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cam Filmi Ekipmanları

451 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 451 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?