Cam Vantuzu

Aracınızın, evinizin, iş yerinizin cam veya düz metal yüzeylerinde kullanabileceğiniz cam vantuzlar, etrafı derli toplu hale getirmenizi, gerekli şeyleri aradığınızda kolaylıkla bulabilmenizi sağlayan pratik askılardır. 3 ile 6 cm arasında değişen büyüklüğü ile yaşam alanınızda fazla yer kaplamaz ve yardım gerektirmeden kolayca uygulanabilir.
Yapıştığı yüzeyin rengine uyum sağlayan şeffaf parçasının üzerindeki güçlü kancaları sayesinde istediğiniz birçok şeyi üzerine asabileceğiniz cam vantuzları 4'lü, 10'lu gibi ekonomik paket seçenekleriyle satışa sunuluyor. Uyarı yazılarından güvenlik tabelalarına, şirin oyuncaklardan alışveriş torbalarına kadar günlük eşyalardan kıyafetleri ve tak çıkar perdeleri asmanızı sağlar.
Farklı alanlarda uygulama yapabilmek için gri, beyaz, kırmızı gibi renkli çeşitleri olan cam vantuzları 3’lü, 4’lü kullanılarak daha ağır eşyalar için taşıyıcı ve yüzey koruyucu ekipman olarak da kullanılıyor. Pürüzsüz ve çok geniş metal, mermer, ahşap yüzeylerde 100 kg taşıma kapasitesine ulaşabilen büyük modelleriyle güvenli taşıma aracı olarak da kullanılan ürün hafif ve ergonomik yapısıyla istenilen her yere rahatlıkla taşınabilir ve montajı tek başına yapılabilir.
Elinizin altındaki pratik yardımcınız cam vantuzu  ModaCar, T&K, Snap ve alanında uzman, garantili daha fazla marka seçeneğiyle Türkiye'nin en büyük online alışveriş mağazası hepsiburada.com'un size özel fırsatlarıyla sizleri bekliyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cam Vantuzu Fiyatları

263 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 263 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?