Türkiye'deki yolculuğuna 1994 yılında başlayan ünlü içecek firması Cappy, Türkiye'nin en çok tercih edilen meyve suyu firması olmayı başarmış durumda. Bu büyük firma meyve suyu sektöründe birçok ilke imza atmış ve meyve suyu denildiğinde akla gelen ilk firma olmuştur. Her geçen gün çeşitlerine bir yenisini ekleyen firma birbirinden farklı alternatifler sunarak genç yaşlı herkesin beğenisini kazandı.

Tüm lezzeti ve tazeliği ile günün her anında yanınızda olan Cappy meyve suyu çeşitleri her zevke hitap edebilecek tatta üretiliyor. Mevsiminde toplanan meyvelerle oluşturulan meyve sularında ham ya da bozulmuş meyve kullanılmamasına özen gösterilerek sağlığınız için en iyisi üretilir. Yiyemeyeceğini ayıkla felsefesiyle üretim yapan Cappy meyve suyu sektöründe oldukça geniş ürün çeşitliliğiyle yer alıyor.

İster alışıldık tatlar arayın isterseniz keşfedilmeyi bekleyen yeni tatlar, Cappy'de aradığınız ürünü bulabileceksiniz. Birçok lezzetin ferahlatıcı tadına Cappy meyve suyu ile ulaşın. Sevdiğiniz meyvelere her mevsim ulaşmanın en kolay yolunu sunan Cappy meyve suyu çeşitleri ile meyveler sofralarınıza dalındaki tazeliği ile eşlik ediyor.

Tüketiciye ulaşan her ürünün her zaman en kaliteli olması için sürekli kendini geliştiren Cappy meyve suyu ürünlerinin ferahlığı içinde kaybolmak ve gerçek meyvenin tadına varmak istiyorsanız aradığınız ürüne ulaşmanız çok kolay. Enerji ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olacak, vitamin ve mineral bakımından zengin Cappy ürünlerinden istediğinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cappy

148 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Miktar
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Hemen Al Sonra Öde
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön