Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Carl Gustav Jung / Dışa Bakan Rüya Görür İçe Bakan Uyanır - Özlem Küskü

Destek Yayınları
129,60 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (21)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

59,40 TL
112,19 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033031/9943/1515557
Carl Gustav Jung / Dışa Bakan Rüya Görür İçe Bakan Uyanır - Özlem Küskü
“Siz bilinçdışınızdakileri bilince dönüştürene kadar, onlar sizin hayatınızı yönlendirecek ve siz ona kader diyeceksiniz.”
Psikanalizin en tartışmalı ve belki de ilerleyen dönemlerde daha fazla anılacak isimlerinden Carl Gustav Jung, 20. yüzyılın en önemli filozof-psikiyatrlarındandır. O bir ruhçözümlemecisidir. Freud’dan ayrıldıktan sonra kurduğu analitik psikoloji ekolüyle bir devrim yaratan Jung, günümüz psikolojisinde de halen kullanılan psikolojik tipler, kolektif bilinçdışı, kompleksler ve çağrışım testi gibi kavramların sahibidir.
Jung hepimize bir bireyleşme süreci vaat eder, bunun rotasını da insanın içine baktığı bir deneyim yolu olarak çizer. Deneyim yolu gereklidir çünkü “kendi içine bakmaya cesareti olmayan herkesin yaşamı bulanıktır”, dahası bu bulanıklık dünyayı da bulandırır.
Önyargı ve kabullerinizden sıyrılma vakti...
Jung bizleri kendi mitimizle tanışacağımız bir yolculuğa davet ediyor. Sembollerin, rüyaların, arketiplerin ve mitlerin âlemine hoş geldiniz...
Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Sayfa Sayısı 128
Yayın Tarihi 2020
Yazar Özlem Küskü
Cilt Durumu Ciltsiz
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000Y26JK
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Plotinus / Her İçe Yönelme Aynı Zamanda Tanrı’ya Yönelmedir - Turgut Özgüney Her İnsan Gördüğü Rüyanın Tabiridir - Sigmund Freud Empedokles/her Şey Sevgi ve Nefretten Doğar - Reha Kuldaşlı Nereye Giderseniz Gidin Ama Tüm Kalbinizle Gidin - Konfüçyüs Tanrı Var Mıdır? - Örsan K. Öymen Søren Kierkegaard / Hayat Çözülecek Bir Problem Değil, Yaşanacak Bir Hakikattir - Hamza Celâleddin Herakleitos-Bir Insanın Karakteri, Onun Yazgısıdır - Turgut Özgüney Unutma, Mutlu Bir Hayat Çok Az Şeye Bağlıdır - Marcus Aurelius Aristoteles / Hayatı Bir Şölen Sofrası Gibi Bırakmalı, Ne Susuz Ne De Sarhoş - Çağla Özden Zerdüşt-Bende Olan Ne Varsa Sizin Elinizde De Gizli - Yeşim Demir Benedictus De Spinoza-Hakikat Kendisinin Ölçüsüdür - İyi Eylemenin ve Daima Neşede Olmanın Etiği - Özgecan Şekerci İbni Haldun / Coğrafya Kaderdir - Mesud Topal Dil Söyler Kulak Dinler Kalp Söyler Kâinat Dinler - Yunus Emre Schopenhauer - Mutlu Bir Hayat Olanaksızdır; İnsanın Başarabileceği En İyi Şey Kahramanca Bir Hayattır - Schopenhauer Felsefesinin Iyileştirici Gücü - Fırat Devecioğlu Bildiğim Bir Şey Var, O Da Hiçbir Şey Bilmediğimdir - Sokrates İstediğin Bir Şey Olursa Bir Hayır, Olmazsa Bin Hayır Ara - Mevlana Thales / Her Şeyin Yok Olduğu Anda Bile Bir Ümit Vardır - Çağlar Çetok Evliya Çelebi-Gönlünü Dinle Ama Her Istediğini Verme - Petunya Şinto-Şinto’nun Yolu Doğanın Kalbine Gider - Aslı Perker Gerçek Özgürlük Kaderin Bilgisinin Vücuda Bürünmesiyle Gelir / Kanada - Çetin Çetintaş Osho/Her Şeye Sahipsiniz Kendiniz Hariç! - Tuğba Sarıünal Cehennem Acı Çektiğimiz Yer Değil Acı Çektiğimizi Kimsenin Bilmediği Yerdir - Hallac-I Mansur Kendisinin Efendisi Olmayan Hiç Kimse Özgür Değİldir - Epiktetos Hiç Kimse Görmek İstemeyen Biri Kadar Kör Olamaz/İbni Sina - Hikmet Anıl Öztekin Platon/İnsanın Kendini Yenmesi En Büyük Zaferdir - Taner Şanlıoğlu Iskenderiyeli Philo Judaeus – Tanrı’nın Bilgisine Ulaşmak Mutluluğun Kendisidir - Turgut Özgüney Gladyatör Kararını Arenada Verir - Seneca Kalbinde İyilik Biriktirenin Yolu Hep Açıktır - Şemsi Tebrizi Var Mısın Ki Yok Olmaktan Korkuyorsun? - Farabi Aydınlanma Sorunu ve Değerler - Metin Bobaroğlu
Başa dön