Nitelikli çocuk oyuncakları ve eğitici materyaller sunan Cartoon Network, sektörde önemli bir yer edinmeye devam ediyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka dünyaca ünlü çizgi film kahramanlarının oyuncaklarını yıllardır bütün çocukların beğenisine sunuyor. Oyuncak, aksesuar, yapboz, boyama kitapları gibi daha birçok ürün tüm anne babalar tarafından çocukların oyun sepetine mutlaka ekleniyor. Markayı özel kılan en büyük etkenlerden birisi tüm dünya çocuklarının yakından tanıdığı, bildiği ve büyük bir hayranlıkla takip ettiği süper kahramanların özel oyuncaklarını üretiyor olması. Bunlardan en önemlileri Ben10 çizgi filmine adını veren Ben10 karakterine ait aksiyon figürleri ve aksesuarları oluyor. Bunun yanı sıra her yaştan çocuk için hem eğlenceli hem de öğretici yapbozlar da gelişimleri açısından önemli bir yere sahip olmalarıyla dikkat çekiyor.

Erkek Çocuklarının En Sevdiği Karakterlerden Birisi: Ben10

Ben10 Cartoon Network’te yayınlanan ve tüm dünyadaki erkek çocuklarının büyük bir heyecanla takip ettiği bir animasyon çizgi film. Başrolde yer alan ve çizgi filme adını veren Ben10 karakteri ise onların kendilerine idol olarak benimsediği en dikkat çekici kahramanlardan birisi olarak oldukça ünlü. Her erkek çocuğu Ben10’in en sevilen aksesuarı olan özel saatine sahip olmak istiyor. Cartoon Network’ün Ben10 serisinde yer alan Ben10 saati ışıklı ve sesli sistemiyle orjinaline yakın bir tasarıma sahip. Çocuklar bu saati günün her anında kollarında taşıyor ve kendilerini çok güçlü hissediyor. Özellikle arkadaşları arasında fark yaratmak isteyen çocuklar bu saatle son derece havalı gözüküyor. 4 yaştan 12 yaşa kadar her çocuğun keyifle kullandığı bu saat CE belgeli olmasıyla da kalitesini ispatlıyor. Ben10 Rustbuggy Ben aksiyon figürü ise paketinde özel scooter’ı ile birlikte sunuluyor. Arkadaşlarıyla birlikte bu oyuncakla kurdukları oyunlar çocukların hayal güçlerini geliştiriyor.

Hem Eğlenceli Hem Öğretici Bir Aktivite: Yapboz Yapmak

Birbirinden renkli yapbozlar her çocuğun oyun saatinde mutlaka yaptığı önemli bir aktivite. Parçaları tamamlayarak ortaya anlamlı bir bütün çıkarma işi çocukların karar verme, bağlantı kurma ve başarı duygularını geliştiriyor. Aynı zamanda beyin gelişimine de katkı sağlayan yapbozlar el-göz koordinasyonu ve hafıza gelişimine olumlu etki ediyor. Kız çocukları genelde üzerinde prenses, unicorn, sevimli hayvanlar gibi şirin figürler olan yapbozları severken, erkek çocukları çoğunlukla araba, motosiklet, uçak, süper kahraman, dinozor gibi figürleri dikkat çekici buluyor. Çocuğunuzun keyifli ve kaliteli zaman geçirmesi için üretilen yapbozların farklı boyutlarda ve parça sayılarına sahip alternatiflerini tercih edebilirsiniz. Yapbozlar kadar beğenilen bir diğer oyun aracı boyamalar olarak karşımıza çıkıyor. En sevilen çizgi film karakterlerinden olan Kral Şakir temalı tuz boyama seti farklı kullanım şekliyle ilgi görüyor. Tuz boyama oyununda mermer, kum değil gerçek tuz kullanılıyor. Ürünün üretiminde kullanılan boyalar sağlığa zarar vermiyor. Son derece kolay bir kullanımı olan tuz boyama oyunu çocukların yaratıcılıklarını ve el becerilerinin gelişmesine katkı sağlıyor.

Cartoon Network Ben10 temalı hangi oyuncakları üretiyor?

Ben10 temalı oyuncakların başında Ben10 karakterinin kendisi yer alıyor. Ben10’in ışıklı ve sesli kol saati de son derece ilgi görüyor.

Yapboz yapmak çocukların hangi becerilerini geliştiriyor?

Yapboz yapmak çocukların beyin gelişiminde çok etkili bir rol oynuyor. El-göz koordinasyonunu, problem çözme yeteneğini, hafızayı ve problem çözme becerilerini de geliştiriyor.

Tuz boyama oyununun sağlığa zararı var mıdır?

Son derece titizlikle üretilen tuz boyama oyununda kullanılan boyalar sağlığa zararlı değildir. Oyunun malzemelerinde normal sofra tuzu kullanılmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cartoon Network

6 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Yaş Aralığı
 6. Karakter / Tema Seçenekleri
 7. Satıcı
 8. Sepette Kampanyalı Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön