Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Casio
Casio FX-991ES Plus 2. Nesil Bilimsel Hesap Makinesi

Casio FX-991ES Plus 2. Nesil Bilimsel Hesap Makinesi

Casio
431,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (29)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

441,10 TL
448,00 TL
DSACategoryId/2147483643/15238/15298

Casio FX-991ES Plus Bilimsel Hesap Makinesi

Fonksiyon sayısı ve yapabildiği işlem çeşitliliği sayesinde ön plana çıkan Casio FX-991ES Plus Bilimsel Hesap Makinesi, ekran genişliği ve ergonomik tasarımıyla da kullanım kolaylığı sağlıyor. Desteklediği görüntüleme özellikleri, entegrasyon olanakları ve daha birçok yönüyle Casio FX-991ES Plus, sınıfı teknoloji ile destekleme amacını başarıyla yansıtıyor.

Zengin Olanaklar, Konforlu Kullanım

  • Casio FX-991ES Plus sadece pil ile değil, güneş enerjisiyle de çalışabiliyor. Çift yönlü güç kaynağı kullanımı yeterli ışık miktarında enerjiden de tasarruf sağlıyor. Işığın yetersiz kaldığı durumlarda ise pil tüketiyor.
  • Standart fonksiyonları birçok bilimsel yeterlilik ile zenginleştiren üründe tam 417 farklı fonksiyon bulunuyor. Tablo, kesir, kombinasyon, permütasyon ve istatistik hesaplamaları, standart fonksiyonları oluşturuyor.
  • Yeni özellikleri ile hesaplama işlemlerine farklılık katan Casio hesap makinesinde yukarıdakilere ek olarak rastgele tam sayılar ve yeni denklem modu da ekleniyor. Ayrıca entegrasyon, matris, vektör, diferansiyel ve karmaşık sayı hesaplamaları da kullanıcıya sunuluyor.
  • Kullanımı kusursuz bir seviyeye çıkaran ayrıcalıklardan bir diğerini de özel ekran oluşturuyor. Hesap makinesinin yüksek çözünürlüklü ekranı, nokta matrisi özelliği taşıyor. Benzersiz ekran, 10 basamaklı katsayı ile birlikte 2 basamaklı üslü sayı da görüntüleyebiliyor.
  • Casio FX-991ES Plus Hesap Makinesi, ders kitabı ekranı imkânı da veriyor. Natural V.P.A.M ekranı ile tüm ifadeler, ders kitabı formatına dönüştürülebiliyor.

Teknik Detaylar

Tür: Bilimsel Hesap Makinesi

Fonksiyon Sayısı: 417

Güç Kaynağı: Güneş Enerjisi / Pil 

Ders Kitabı Ekranı: Var

Rakam Görüntüleme: 10 + 2

Casio Hakkında Bilgi

Tüketici elektroniği sektörünün en köklü kuruluşlarından bir tanesi olan Japonya merkezli dev marka Casio, geliştirdiği ürünler ile hayata konfor katıyor. Hesap makinesi ve saat gibi ürünleriyle de ön plana çıkan marka, kulvarının öncüleri arasında gösteriliyor.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000SYK5J
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön