Casio Hesap Makinesi 

Çeşitli hesaplamaları hızlı bir şekilde yapabilmenizi sağlayan Casio hesap makinesi, geçmişten bugüne sizlere sunduğu hizmetin kalitesini her geçen gün daha da artırarak hayatınızda yer almaya devam ediyor. Üstün kalitesinden ödün vermeden yeni modellerler karşınıza çıkan bu ürünler, günlük hayatınızın vazgeçilmez bir parçası oluyor. Okul, ofis, işletmeler, laboratuvar ve daha birçok yeri kapsayan geniş bir kullanım alanı yelpazesine sahip olan Casio hesap makinesi modelleri, yepyeni özellikleriyle gözler önüne seriliyor. Farklı alanlar için özel olarak tasarlanan ürünler, tüm beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılıyor. Dört işlem içeren hesaplamaları hızlıca yapabilen modellerin yanı sıra daha komplike problemleri çözebilen seçenekler de bulunuyor. Logaritma, istatistik, fonksiyon ve diğer zorlu hesaplamaları saniyeler içerisinde gerçekleştirebilen alternatifler; kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Pil veya güneş enerjisi ile çalışabilen modeller, enerji tasarrufu konusundaki başarılarıyla ön plana çıkıyor. Pratik kullanımları, zamandan da tasarruf etmenizi sağlıyor. Masaüstü ve cep Casio akıllı hesap makinesi, farklı boyut seçenekleriyle her kullanıcıya hitap ediyor. Masaüstü boyutları, işletme ve ofisler için ideal bir seçim oluyor. Cep boyutları ise okul, dış mekan ofisler ve laboratuvarlarda sıklıkla tercih ediliyor. Çok fonksiyonlu mekanizmalarıyla hayatınızın çeşitli alanlarında işlerinizi kolaylaştıran bu ürünler, sıra dışı tasarımlarıyla da bilinen ezberleri bozuyor. Zengin renk çeşitliliği ve tasarım detaylarıyla estetik bir duruş sergiliyor. Kendi zevkinize uygun görünüme sahip olan yardımcınız ile çalışabilme imkanı tanıyor. Hayat tarzınıza uyum sağlayan onlarca farklı model, güvenilirliği ve dayanıklılığı ile sizlere eşlik ediyor. Matematiksel işlemleri doğru çözümlerine kavuşturuyor. Kullanım amacınız ve istekleriniz doğrultusunda şekillenen yepyeni modeller sayesinde çözülmeyen hiçbir probleminiz kalmıyor. Kendi ihtiyacınıza uygun ürüne hemen şimdi sahip olarak benzersiz bir deneyim için ilk adımı atabilirsiniz. 

Eğitiminizi Destekleyen Profesyonel Casio Hesap Makinesi Serisi

Okul ve laboratuvarlarda kullanıma uygun olan Casio profesyonel hesap makinesi serisi içerisinde yer alan grafik, programlanabilir, standart ve finansal modeller ile eğitiminizi destekliyor. Bir hesap makinesinden daha fazlasını sizlere sunan bu ürünler, son teknolojiyle donatılarak dijital dünya ile uyum sağlıyor. Grafik modellerin 4,8 inç renkli ekranı, verimli çalışmaları beraberinde getiriyor. Dokunmatik paneli, kusursuz bir kullanım imkanı tanıyor. Yatay ekran görünümüne saniyeler içerisinde geçebilmesi sayesinde uzun formülleri tek satırda görebiliyorsunuz. Yüksek ekran çözünürlüğü, net grafikleri ve görselleri sizlerle buluşturuyor. Grafik çizimlerine uygun olarak tasarlanılan bu seri içerisinde bulunan ürünler, kalemle çalışabilme özelliği sayesinde kolay bir şekilde grafik oluşturmanıza yardımcı oluyor. Casio grafik hesap makinesi, basit ve etkileşimli arayüzü ile kolay anlaşılır simgeleri sizlerle buluşturuyor. Ana menü, araç çubuğu ve menü çubuğu; işlem yaparken meydana gelebilecek olası karışıklıklara izin vermiyor. İster kalemiyle ister parmağınızla kullanabileceğiniz bu ürünler, sizlere hız ve zaman kazandırıyor. Temel işlevlerin yanı sıra trigonometrik, sigma, diferansiyel ve daha birçok zorlu işlevi kullanışlı yazılım klavyesi sayesinde kolayca yapabilmenizi sağlıyor. İleri seviye hesaplamaları öğrenmenize destek olan bu ürünler sayesinde okulda daha başarılı olabilirsiniz. CAS sistemi entegre edilmiş olan benzersiz teknolojisi sayesinde üç boyutlu grafikler ve daha birçok işlevi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Matematik öğrenme veriminiz üzerinde olumlu etkilere sahip olan grafik modellerin yanı sıra programlanabilir modeller de eğitim ve iş hayatınızın farklı alanlarında sizlere yardımcı oluyor. Programlanabilir Casio çok fonksiyonlu hesap makinesi serisi; 308, 406, 664 fonksiyon sayısına sahip olan seçenekleri ile ön plana çıkıyor. Ders kitabı ekranına dönüşebilen modeller, lise ve üniversite öğrencilerinin beğenilerini kazanıyor. 360 derece açılabilen kapak detayı, kullanışlı olmasını sağlıyor. 10 basamaklı katsayıları ve 2 basamaklı üslü sayıları görüntüleyebiliyor. Yüksek çözünürlüklü ekrana sahip olan bu ürünler, oluşturduğunuz tüm grafikleri kusursuz gösteriyor. Çoklu tekrar etme özelliği, zaman kazanmanıza yardımcı oluyor. Hem Güneş enerjisi hem de pil ile çalışabilen alternatifleri bulunuyor. Işığın yeterli miktarda olduğu zamanlarda Güneş, diğer zamanlarda ise pil gücüyle çalışıyor. Tuşlar üzerinde yazılı olan kısaltmalar, işlevlerini pratik bir şekilde anlayabilmenize yardımcı oluyor. İki satırlı geniş ekranları, tüm işlemleri tek bir ekranda görebilmenize imkan tanıyor. Diferansiyel, mantık, entegrasyon, karmaşık sayı ve daha birçok hesaplamayı saniyeler içerisinde gerçekleştiriyor. Güvenilir sonuçları kaçınılmaz kılan Casio fonksiyonlu hesap makinesi ile hayalinizdeki dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Finansal Hesaplamalardan Okul Derslerine Kadar Her Alanda Kurtarıcınız Casio Hesap Makinesi  

Casio hesap makineleri, sizlerle buluşturduğu farklı serileriyle okul derslerinden finansal hesaplamalara kadar birçok alanda kurtarıcınız oluyor. Grafik ve programlanabilir modellerin yanı sıra programlanamayan ClassWiz ve ES Plus serisi de sizlere üst düzey bir hizmet sunuyor. Yüksek çözünürlüklü görüntüleri, gözler önüne sereceği bilgi miktarını maksimuma çıkarıyor. Elektronik tablo işlevi, profesyonel tablolar oluşturmanıza yardımcı oluyor. Eğitim hayatınız için uygun olan arayüz işlevleri ve etkileşimli formatıyla beğenilerinizi kazanıyor. Yüksek hızlı hesaplama becerisi, sınavlarda daha başarılı olmanızı sağlıyor. Geniş bellek kapasitesine sahip olan bu ürünler, hafızaya aldıkları bilgiler sayesinde kaydettiğiniz birtakım işlemleri yineleyebiliyor. Zarif bir dokuya sahip olan birbirinden tarz modeller, şık bir görüntüyü de beraberinde getiriyor. Kolay anlaşılır tuş gösterimleri, renkler ile zenginleştiriliyor. Elinizde rahat bir şekilde tutabilmeniz için tasarlanan ergonomik yapısı, konforlu bir kullanım sunuyor. Sade tasarımları, dikkat dağınıklığının önüne geçiyor. Tuş basımlarının anında algılanabilmesini sağlayan mekanizması, zaman kayıplarını ve olası karışıklıkları geride bırakıyor. Casio hesap makinesi kullanımı pratik olmasıyla beraber uzun ömürlü bir deneyim de yaşatıyor. Aşınmaya karşı sağlamlaştırılmış olan baskıları; soyulma, silinme gibi problemleri ortadan kaldırıyor. Düşmelere karşı dayanıklı olan gövde yapıları ise olası kazalarda cihazın zarar görmesini engelliyor. Okunulabilirliği artırılan tuş gösterimleri ve daha birçok özelliği ile hayatınızı kolaylaştıran Casio küçük hesap makinesi, taşınılabilir olması sayesinde her yerde sizlere eşlik ediyor. Finansal hesaplamalarınızın tümünü gerçekleştirebilen finansal serisi ise güçlü yapısıyla dikkatleri çekiyor. Plastik tuşları ve kayarak takılabilen kapağı pratik bir kullanım sunuyor. Güç kaynağı Güneş enerjisi veya pil olabilen farklı seçenekleri bulunuyor. Casio hesap makinesi pil ömrü, günde bir saat kullanıldığında üç yıl oluyor. Uzun pil ömrü, kesintisiz işlemleri beraberinde getiriyor. Basit faiz, bileşik faiz, amortisman, yatırım değerlendirmesi, faiz oranı dönüştürme, aşınma payı ve finansal alanda ihtiyaç duyacağınız daha birçok moda tek bir tuşla erişebilmenizi sağlıyor. Sahip olduğu parametreler ve size özel oluşturulan kısa yollar ile kolay bir kullanım gerçekleştirebiliyorsunuz. Geniş ekranı, okunulabilirliği maksimum seviyelere çıkarıyor. 10 basamaklı katsayıları görüntüleyebiliyor ve hiçbir bilgiyi kaybetmiyor. Casio hesap makinesi özellikleri ile sizlere onlarca farklı işlev sunuyor. Bu işlevleri zaman ve mekandan bağımsız olarak gerçekleştirebilir, problem çözme keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. 

Casio Hesap Makinesi Ofiste de Sizlerle 

Zorlu işlerinizde bile sahip olduğu mükemmel donanımı ile sizlere yardımcı olabilen Casio masaüstü hesap makinesi, ofisteki vazgeçilmez yardımcılarınız arasında yer alıyor. Şık tasarımları ile ofis dekorasyonunuzu tamamlıyor. Yazıcılı, geniş H, şeritli, pratik ve diğer serileri ile her ofise hitap ediyor. Dayanıklı yansımasız tuşlara sahip olan güçlü çalışma serisi, masaüstü tipi ile gözler önüne seriliyor. 14, 12 ve 10 basamaklı seçenekleri beğenilerinize sunuyor. Uzun süreli kullanımlarda aşınmayan ve solmayan tuşları, kaliteli bir deneyim yaşatıyor. Aynı anda üç tuşa basabilme imkanı tanıyor. Ekstra geniş ekranları ve ergonomik tuş yerleşimi ile doğal parmak hareketlerinize uyum gösteriyor. Alt tarafta yer alan kauçuk ayaklar, masaüstü kullanımında oluşabilecek kaymaları önlüyor. Fonksiyon komut işaretleri, gerçekleştirdiğiniz anlık işlemleri semboller yardımıyla hatırlamanıza yardımcı oluyor. Sessiz dokunmatik tuşlar, keyifli ve sessiz bir çalışma ortamı oluşturuyor. Ayarlanabilir eğimli ekrana sahip olan modeller, ekranı görmenizi kolaylaştırıyor. İnce ve düz gövdeleri, rahat bir şekilde taşıyabilmenizi sağlıyor. İşletmelerinizin vazgeçilmezi olan Casio pembe hesap makinesi serisi ise pembe renginin göz dolduran tonlarını sizlerle buluşturuyor. Gri renk alternatifi ile her zevke hitap ediyor. Maliyet, satış ve marj işlevlerini yerine getirebiliyor. Vergi hesaplamalarını otomatik olarak yapabilen bu ürünler sayesinde işletmelerinizde vakit kaybetmiyorsunuz. Geniş H serisi içerisinde sizlere sunulan modeller, büyük ve kolay okunulabilir ekranı ile çalışma masalarınızın başrolü oluyor. Kare şeklindeki tuşlar, pratik bir kullanımı amaçlıyor. Altın oran kullanılarak tasarlanılan yapıları, önemli alanların görüntülemesinde ideal uzunluk ve genişliği otomatik olarak ayarlıyor. 16, 14 ve 12 basamaklı seçeneklere sahip olabiliyor. Casio Güneş enerjili hesap makinesi modelleriyle enerji tasarrufu konusunda önemli bir adım atıyor. Yazıcılı hesap makineleri serisi, güçlü işlevleri ve masaüstü türü ile ön plana çıkıyor. Güçlü çalışma mekanizmasına sahip olan bu ürünler, vergi hesaplama işlevi ve dayanıklı yansımasız tuşları ile beğenilerinizi kazanıyor. Çalışma verimliliğinizi artıran özelliklerinden biri de hesaplama geçmişinizin kopyalarını yazdırabilmeniz oluyor. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bu özellik, kolay kullanımı ve yazdırma modu kapalı olduğunda bile sonradan yazdırabilme imkanını sizlere tanıyor. İşlem yaptığınız zamanı tarih ve saat olarak ekleyebiliyor. Ön aydınlatmaya sahip olan ekran paneli, geniş bir görüntüleme açısı oluşturuyor. Ürün sayıcı, maliyet hesaplamaları, bağımsız bellek, yeniden yazdırma işlevi ve daha birçok özelliği ile işletmelerinizde sizlere profesyonel bir destek sağlıyor. Casio şeritli hesap makinesi serisi içerisinde sizlerle buluşan modeller, kompakt yapısı sayesinde dilediğiniz yerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Farklı boyut seçenekleri ile her kullanıcıya hitap ediyor. 150 adıma kadar yaptığınız hesaplamaları görüntüleyebiliyor. Zam fiyat indirimi, maliyet, satış ve marj hesaplaması yapıyor. Hesaplama geçmişinizi mini şerit halinde yazdırabiliyorsunuz. Siyah ve kırmızı olmak üzere iki renkli yazdırma özelliği beğenilerinize sunuluyor. Üstün baskı kalitesi ile dikkatleri çekiyor. Ofislerde sizlere yardımcı olan birbirinden tarz ve kullanışlı masaüstü modellerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. 

Hayat Tarzınıza Uyum Sağlayan Casio Hesap Makinesi Serileri

Farklı donanım, boyut ve işlevleriyle hayat tarzınıza uyum sağlayan Casio hesap makinesi serileri; sizlere profesyonel bir deneyim sunuyor. Mağazalar için vazgeçilmez olan seriler; kontrol özellikli, depolara yönelik, suya ve toza dayanıklı, ekonomik ve mağaza modelleri olmak üzere birçok ürünü sizlerle buluşturuyor. Mini ve kompakt masa türü seçenekleriyle her alana uyum sağlıyor. 300 hesaplama adımını inceleyebilmenizi sağlayan modeller, işlemlerinizi kontrol edip düzeltmeniz konusunda oldukça önemli bir role sahip oluyor. Yeniden kontrol işlevi ise hesaplamalarınızı kontrol ederken hatalarınızı sesli olarak söylüyor. Yanlış tuşa bastığınız anda sesli olarak uyarılıyorsunuz. Depolara yönelik özel olarak tasarlanan ürünler; sevkiyat kutularının miktar ve sayılarını tek seferde hesaplayabiliyor. Bölümü ve kalanı hızlı bir şekilde sizlere gösteriyor. Depo stok kontrolleri için kullanışlı oluyor. Gün ve saat hesaplama işlevi, ürünlerin son kullanma tarihi gibi önemli zamanları kolay bir şekilde hesaplamanıza yardımcı oluyor. Casio hesap makinesi kapatma tuşu, enerji israfının önüne geçiyor. Suya ve toza dayanıklı olan modeller, zorlu şartlara sahip olan ortamlarda kullanım için ideal oluyor. Açık hava pazarı, tezgahlar, dış mekanda yer alan iş yerleri ve daha birçok alanda gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Devrimsel yıkanabilir tasarımı ile bilinen tüm ezberleri bozuyor. Tuş takımını çıkarıp su ile yıkatabiliyorsunuz. Sağlıklı bir kullanım sağlayan bu ürünler, uzun yıllar güvenle kullanılabiliyor. Mağaza Casio büyük hesap makinesi serisi ise mağazalarda kullanım için özelleştirilmiş fonksiyonları sizlerle buluşturuyor. Para üstü işlevi; ödeme tutarını ve müşteriye verilecek para üstü miktarını kolay bir şekilde hesaplamanızı sağlıyor. Maliyet, marj ve satış başta olmak üzere birçok hesaplamayı hızlıca yapabiliyor. Büyük ve yüksek kontrasta sahip olan tuşlar, görünürlüğü artırıyor. Pil değiştirme işlemini kolaylaştıran arka kapak tasarımı, güvenli bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Metal kaplama olan ürünler, zorlu koşullara karşı dayanıklılık gösteriyor. Casio hesap makinesi ayarları, kullanışlı tuşlarıyla hızlıca yapılabiliyor. Ekran ve tuşlar üzerinde yer alan semboller, sizlere yardımcı oluyor. Ofis ve iş yerleriniz dışında seyahatlerinizde de yanınızda taşıyabileceğiniz Casio cep hesap makinesi serisi, onlarca farklı seçeneği ile her zevke ve ihtiyaca hitap ediyor. Kompakt ve cep boyutundaki yapısı, taşınılabilir olmasını sağlıyor. Geniş ürün yelpazesi içerisinden hayat tarzınıza uyum sağlayan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hayalinizdeki Casio Hesap Makinesi Uygun Fiyatlarla Hepsiburada’da 

Dört işlemden karmaşık işlemlere kadar birçok işlevi hızlı bir şekilde yerine getiren hayalinizdeki Casio hesap makinesi fiyat listesi, seriler arasında değişkenlik gösterebiliyor. Farklı kullanım alanı ve amaçlarına hitap eden onlarca farklı model, uygun fiyat aralıkları ile beğenilerinizi kazanıyor. On farklı renk seçeneğini sunan My Style serisi, stil sahibi kullanıcıların tercihi oluyor. İşlevselliğin yanı sıra estetik tasarımıyla da dikkatleri çeken bu ürünler, üretkenliğinizi artırıyor. Casio renkli hesap makinesi seçenekleri, ilgi çekici tasarımlarıyla sizleri harekete geçiriyor. Pembe, mavi, yeşil, turuncu, mor ve diğer renkler içerisinden favori renginizi bulabilirsiniz. Zaman hesaplaması işlevi; saat, saniye ve dakika değerlerini kolay bir şekilde hesaplamanızı sağlıyor. Güneş ve pil enerjisi ile çalışabilen bu ürünler, vergi hesaplamalarının doğru sonuçlarını sizlere ulaştırıyor. Hafif yapıları, konforlu bir kullanımı beraberinde getiriyor. Stylish serisi ise yedi farklı rengi ve kompakt tasarımlarıyla karşınıza çıkıyor. İş yerinizde kendi stilinizi yansıtmanıza yardımcı oluyor. Göz alıcı renkler ve şık görünümleri ile tarzınıza yeni bir soluk getiriyor. Taşınabilir, taşınabilir masaüstü ve kompakt masaüstü türleriyle ön plana çıkıyor. Casio bilimsel hesap makinesi modelleri, küçük boyutları sayesinde konforlu bir kullanım sunuyor. Okul ve laboratuvar kullanımı için uygun olan bu ürünler, çeşitli yazılımların entegre edildiği sistemleri ile sizlere benzersiz bir kullanım imkanı tanıyor. Üç boyutlu grafikleri oluşturmak ve renkli ekran üzerinden işlemleri gerçekleştirmek, ders yapmayı keyifli bir hale dönüştürüyor. Yazılım klavyesi, ileri seviye hesaplamaları öğrenebilmenize yardımcı oluyor. Kalkülüs, istatistik, geometri ve daha birçok matematiksel konuda imdadınıza yetişiyor. İleri seviye fonksiyonlara ihtiyaç duymayan kullanıcılar için pratik ve ekonomik modeller ideal oluyor. Ofis, mağaza, seyahat, okul, iş yeri, laboratuvar ve daha birçok alanda olmazsa olmaz bir role sahip olan bu ürünler ile sınırlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Hayatınızın farklı alanlarında karşınıza çıkan birçok problemin üstesinden gelebilirsiniz. Kullanım aracınıza uygun olan modele hemen şimdi uygun fiyatlarla sahip olmak ve sizlere sunduğu onlarca farklı özellikten yararlanmak istiyorsanız Hepsiburada ürün sayfasını inceleyebilirsiniz. Casio hesap makinesi fiyatları ve serileri hakkında detaylı bilgi için doğru adrestesiniz. 

Casio Hesap Makinesi Nasıl Kullanılır?

İşlevsel ve hızlı yapısı sayesinde Casio hesap makinesi kullanımı oldukça kolaydır. Özel fonksiyonel işlemlerinizi bu makineden yapabilir, doğru ve güvenilir sonuçlar elde edebilirsiniz.

Casio Hesap Makinesi Nasıl Çalışır?

İlk olarak AC tuşu ile cihazın açılımını gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz rakamsal işlemler yapabilir dilerseniz de vergi hesaplama gibi değerleri bulmak için kullanım sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Casio Hesap Makinesi Fiyatları

260 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 260 ürün
DSACategoryId/2147483643/15238/15298/casio