Çeyiz Diyarı, sadece yeni evlenenlerin değil; evlerini güzelleştirmek isteyen herkesin ihtiyaçlarına ve beğenisine uygun ev eşyaları üretiyor. Tekstil ağırlıklı çalışan markanın aynı zamanda tekstil dışı ev dekorasyon ürünleri de bulunuyor. Havlu, bornoz, çarşaf takımları, yatak örtüleri, yemek takımlarının ortak özelliği, nakış ve oya işlemeli olmaları. Yeni evlenen çiftlerin geleneksel çeyiz bohçalarını da hazırlayan firma, evlenecek çiftlerin bir çeyiz bohçasında olması gereken her şeyi a'dan z'ye tamamlayarak satın almalarını da sağlıyor. Ayrıca; nişan, düğün ve kına gecesi gibi davetler için geleneksel hazırlıkların tamamlayıcısı olan eşyaları da üreten firma, bu önemli günlere de değer katıyor. Tüm bunların dışında mutfak, banyo ve evin diğer bölümlerinde kullanılabilecek cam ve seramik aksesuarların yanı sıra mum gibi dekorasyon malzemelerini de kullanıcıların beğenisine sunmaya devam ediyor. Her bütçeye ve zevke hitap eden zarif ev eşyalarını tasarlayıp sunan Çeyiz Diyarı, yeni gelinlerin olduğu kadar evine aksesuar ve yeni ev tekstili ürünleri almak isteyenlerin de yıllardır ilk adresleri arasında yer alıyor.

Çeyiz bohçası, yüzyıllardır en önemli adetler arasında bulunuyor. Bohçasından sepetine, terliğinden aynasına çok önemsenen bu gelenek, günümüzde hâlâ yaşatılıyor. Bir çeyiz bohçasının içinde olması gereken havlu, nevresim takımları, bornozlar, yatak ve masa örtüleri, ister geleneksel ister ise modern tasarımlar ile Çeyiz Diyarı'ndan satın alınabiliyor. Nakış işlemeli modellerin yanı sıra oyalı, dantelli ve hatta güpürlü fantezi modellerin bulunduğu koleksiyonlar, yuva kurmak isteyenlerin alışveriş listelerinde ilk sıraları alıyor. El emeği, göz nuru tekstil ürünleri ile nişan ve çeyiz bohçalarına değer katmayı hedefleyen Çeyiz Diyarı, evladiyelik ürünleri ile göz kamaştırıyor. Özel desenli, nitelikli ve kaliteli kumaşlarının yanı sıra titiz nakış işleri ile uzun yıllar bozulmadan kullanılabilen ürünler, evlerin baş köşelerini süslüyor.

Günlük ihtiyaçlar için daha sade ve modern çizgili ürünleri de bulunan marka, ev tekstilinde ihtiyaç duyulan her ürünü tasarlıyor. Havlu, bornoz takımı, nevresim takımı, yatak örtüsü ve masa örtüleri de üreten firma, kaliteli kumaşları ve farklı desenleri ile beğeni topluyor. Desensiz, düz modellerinin yanı sıra çiçek ve geometrik desenli modelleri ile de kendinden çok bahsettiren marka, tüm ürünleri ile takım yapma imkanı sunuyor. Farklı kumaşlar ile çalışan firmanın ütü gerektirmeyen ve leke tutmayan kumaşlardan masa örtüsü takımları en çok satın alınanların başında geliyor. Nevresim takımları; çiftli, tekli ve battal boy olmak üzere farklı ebatlarda üretiliyor. Marka, kullanıcılara geniş bir renk ve desen yelpazesinde ürün seçeneği sunuyor. Hem yazlık hem de kışlık takımları ayrı ayrı satılan marka, pike ve battaniye de üretiyor.

Sadece ev tekstiline odaklanmayan firma, aynı zamanda ev aksesuarları da üretiyor. Banyo ve mutfaklarda kullanılan günlük eşyaları zarif tasarımları ile yeniden yorumlayan firmanın ürünleri, evlerin dekorasyonuna katkı da sağlıyor. Salonlar, oturma odaları ve yatak odaları için de aksesuar seçenekleri sunan markanın cam ve seramikten yapılmış ürünleri, renk ve malzeme seçimi ile de farkını ortaya koyuyor. Kokulu mumları da çok beğenilen firma, romantik ortamlar yaratırken güzel kokuları ile mekanları güzelleştirmeyi başarıyor. Ev tekstili ve dekorasyonu için farklı, özgün ürünler tasarlamaya devam eden Çeyiz Diyarı, çocukları ve gençleri de unutmuyor. Onların yatak odaları için çerçeve, baş ucu lambası, oyuncak kutuları ve kitap rafları da tasarlayan firma, gençlerden de onay almayı başarıyor. Her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler tasarlayan marka, her bütçeye uygun ürünleri ile yıllardır evleri süslüyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çeyiz Diyarı

1371 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Hobi ve Oyun Konsolları
Yapı Market / Bahçe / Oto
Pet Shop
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler