Cibinlik ve Aksesuarı

Bebek Cibinlik

Bebekler için üretilen cibinlik modelleri yeni doğan bebeklerin yatakları için her zaman annelerin tercih ettiği pratik ürünler arasındadır. Bebek cibinlik tercihlerinde kullanım amacı ise bebeklerin yataklarını dıştan gelebilecek haşerat vb. tehlikelere karşı korumaktır. Her üretimde tercih edilen model veya renk seçeneği farklı olabilir. Yatak çeşidi ile tül şeklinin uyum sağlaması için birçok model mevcuttur. Bu sebeple de tercih edilen ürün seçeneği fark gösterebilir. Kurulumu yapılacak yatağın boyutunu aşması gerekir. Böylelikle gölgelik şeklinde kullanımı sağlanır. Oda dekoru için de oldukça önemli olan cibinlik çeşitleri farklı üretimler ile tercih sebebidir. 

Birbirinden şık duruşu ve eşsiz görünümü için anne ve babalar tarafından kurulumu sağlanır. Her çocuk için uygun olan ürün içeriğinde tül ve kurulumu kolay olan cibinlik askısı mevcuttur. Bebek yatağı cibinlik modelleri ise her zaman birçok çeşit ile anne babaların beğenisini alır. Biyeli modeller aynı zamanda renkli tül ve beşiklerin hepsine uyumludur. Tercihe göre değişen cibinlikler birçok ebatta üretimi yapılan ürünler arasındadır. Kullanım için en çok tercih edilen ürün çeşididir. 

Kullanımı gereği genelde iki parçadan oluşan üründe tül ve sabitlenebilmesi için başlığı mevcuttur. Yıkanması durumunda kurutma şekli ise oldukça kolaydır. Bebek odası cibinlik çeşitleri her zaman farklı modelleri kapsayan seçenekleri arz eder. Bu sebeple de hem bebekler için kurtarıcı hem de anneler için tercih edilen kullanışlı bir üründür. Yazın en çok görülen sivrisinekler veya çeşitli haşeratlar sebebi ile bebekler için beşik üzerine kurulur. Bu sebeple de ürün içerik gereği hem beşiklerde hem de çocuk oyun parkları için tercih edilmelidir. 

Cibinlik Çeşitleri

Farklı seçenekleriyle bebeklerin birçok konuda korunması için üretilir. Bebek beşik tülü olarak kullanılan ve belirli ebatlarda dikim ile hazırlanmış ürünlerdir. İnce dokulu tüllerin herhangi bir haşeratın geçemeyeceği delikleri olması ile de güvenilir bir materyaldir. Havadar olması ve bebekler için alerjen herhangi bir etki bulunmaması da tercih edilme sebepleri arasındadır. Birçok çeşidi mevcut olan cibinliklerin farklı stilize edilerek her model bebek yatağı için uygun ürün olduğu bilinir. 

İstenilen çeşide sahip olan bebek cibinlik modelleri birbirinden farlı olmakla beraber her yatak çeşidine göre üretilmektedir. Fark edilir kalitesi ile birlikte bebekler için tercih edilen ürün etkili ve göz alıcı çeşitlere sahiptir. Paslanmaz çelik borusu, polyester özellikler ve dantelli yan çıkışları ile cibinliğin kurulumu yapılır. Sadece haşerat değil aynı zamanda gölgelik olarak da adlandırılan ürün güneş ışınlarına karşı da koruma sağlayarak bebeklerin rahat bir şekilde uyumasını sağlar. 

Montajı hafif olan bebek cibinlik modelleri ise, Fransız dantelli uyku seti, mega boy lüks cibinlik ve bebek parti yatak gölgeliği olarak da üretilir. Her modeli ile birçok yatak ebatlarına uygundur. Bu sebeple de yeni doğan bebekler için olduğu kadar yetişkinler için de oldukça sık kullanılan bir malzemedir. Oyun parkı üzerine de kurulabilen çok fonksiyonlu çeşitleri mevcuttur. Kristal tüllü seçenek ise en fazla kullanılan ürünler arasındadır. Hem rengi hem de biyesi ile göz almaya devam eder.

Bebekler İçin Tercih Edilmesi Gereken Cibinlikler

Cibinlik çeşitleri arasında bebekler için tercih edilmesi gereken farklı stilize modeller mevcuttur. Tercih edilen model seçenekleri ise bebek yataklarına uygun ebatta üretilenlerdir. Kolay yıkanabilen ürünler hem yumuşak hem de hafif bir tülden oluşur. Yıkanması kolay olan tülün kurutma işlemi de oldukça kolaydır. Bebek beşik cibinlik modelleri arasında oval veya köşeli yataklar için de kesim çeşitleri mevcuttur. Her çeşidi ile birlikte göz alıcı modellere sahip olan cibinlik çeşitleri aynı zamanda duvar rengi ile perde rengine de uyumlu olmasına dikkat edilir. 

Katlanarak kolay bir şekilde saklanabilir ve kurulumu ise oldukça kolaydır. Beşikler ve oyun parkları ile uyumlu olan cibinlik çeşitleri iki parçadan oluşur. Temizlenirken önerilen çamaşır makinesinde 30 derecede beyazlatıcı kullanmadan yıkanması gerekir. Tül içeriğine sahip olmasından dolayı da ütüleme önerilmez. Kumaş çeşidinden dolayı ütü ile tülde yanma meydana gelebilir. Bu sebeple de yıkandıktan sonra kısa sürede kendiliğinden kuruyan özelliği ile tercih edilmektedir. 

Birbirinden farklı ürün kategorisinde yer alan bebek cibinlik seti her rengi ile bebek yatak odası takımları için uygun ve standarttır. Standart olmayan farklı ebat seçenekleri mevcut olan ürün, istenilen büyüklükte ve yatak şekline göre uyum sağlar. Paslanmaz metal içeriği ve tepeden aşağı kadar sarkan çeşitli ebatlarda tül mevcuttur. Kolay bir kullanım imkanı tanır. Temizlenmesi ise oldukça kolaydır. Ortalama boyutları ise 1,90 m yükseklik ve kasnak çapı ise 16 cm olarak belirlenmiştir. 

Bebek Cibinlik Fiyatları

Cibinlik alırken birçok anne baba tarafından uygun fiyatlı olması ve kullanışlı bir ürün olması ile tercih edilir. Ekonomik ücretler dahilinde satışa sunulan ürün aynı zamanda kaliteli ve uzun ömürlüdür. Bebek odası cibindirik alımında her bebeğin odasına uygun renkler ve kesim şekli tercih edilir. Hem odaya uyum sağlaması hem de bebek yatağına uyumlu olması çok önemlidir. Cibinliklerde tavana monte edilerek kullanım sağlanır. Bu sebeple de takım olarak alınan aparatları mevcut olan cibinlik, tepe kısmında bulunan ipin bulunduğu kısımdan tavana sabitlenir. Böylelikle yatağın üzerine sarkan tül ile birlikte çevresini kaplar. İstenilen şekilde kurulması ile birlikte oda stiline de uyum sağlar. 

Cibinlik için kullanılan tülün üzerine birçok aksesuar eklenebilir. Bu sebeple de üzerinde süs fazla olmayan cibinlik için ebeveynlerin tercihine göre süs konularak hareketli bir hale getirilebilir. Birçok renk içeren cibinlik modellerinde oda rengine ve oda takımına uygun birçok stil mevcuttur. Bebek için cibinlik alımlarında fiyat uygunluğu kadar kalitesi de oldukça önemlidir. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan ürün her zaman bebeklerin korunmasını sağlar. Her çocuk için rahat uyku uyumalarını sağlayan cibinlik ebeveynler için de kullanışlı bir üründür. Ayrıca bebek arabaları ve pusetleri için de uygun ölçülerde cibinlikler üretilmiştir.

Farklı tasarımlar olmak üzere birbirinden değişik modelleri içerir. Bazı modellerin içerisinde dekoratif amaçlı silikon dolgu da kullanılabilir. Tül uçları modellerde dantel veya Fransız güpür ile üretilmiştir. Üretimde kullanılan ebatlar arasında 60/120, 70/110, 70/130, 80/130 olarak tasarlanmıştır. Belirli modellerde değişim de görülebilir. Yüksek kalite ve farklı modellerde üretilerek tasarlanmış cibinlik çeşitleri oyun parkları, beşikler ve bebek yatakları için tercih edilir. Yetişkinler için de üretim sağlanır. 

Cibinlik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Cibinlik alırken oda takımına uygun renk olması ne kadar önemli ise yatağa uyumlu ebatlarda olmasına dikkat edilmelidir.

Cibinlik Kumaşı Nasıl Olmalı?

Cibinlik için tercih edilen kumaş sık dokunmuş ve küçük delikli tül olmalıdır. Bu durumun sebebi de tüllerin hem hava alması kolay olmasından hem de bebek yatağı üzerinde ağırlık yapmaması sebebi ile tercih edilir.

Cibinlik Alırken Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Bebek odası için cibinlik alırken kalitesi tülün kalitesi ve dikiminde kullanılan materyallerin kalitesi ile eş değerdir. Bazı cibinlikler için biye kullanılırken bazıları için kurdele tercihleri de mevcuttur. Her modeli için değişen bir tasarım hakimdir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Cibinlik Fiyatları

371 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 371 ürün
DSACategoryId/2147483639/301127/80381044/80381048