Sinek ve sivrisineklerden korunmak amacıyla tasarlanmış olan cibinlikler, günümüzün en ilgi çeken yatak odası dekorasyonları arasında yer alıyor. Romantik ve ihtişamlı görünümü itibariyle, tarihi sarayların atmosferini yansıtan cibinlikler, günümüzde özellikle bebek ve çocuk odaları için, hem işlevsel hem de şık bir dekorasyon ögesi konumunda bulunuyor. Odanın genel renk ve dekorasyon özelliklerine göre tercih edebileceğiniz cibinlik tasarımları, zengin fiyat ve model seçenekleri ile satışa sunuluyor. 

Cibinlik Ne Demek?

Tarihte, sarayların ve soyluların yatak odalarını süsleyen cibinlikler, hem sinek ve sivrisineklerden korunma yöntemi, hem de ihtişamın simgelerinden biriydi. Günümüzdeki cibinlikler ise bebek ve çocuk yataklarını süsleyen ve onları sineklerin saldırısından koruyan materyaller olarak kullanılıyor. Yetişkin yatak odaları için de romantik seçenekler sunan cibinlik çeşitleri, teknolojinin zengin imkanlarından yararlanarak LED ışıklandırma ile bambaşka bir silüete bürünüyor. Yetişkin yatak odaları için kullanılan cibinlikler, tül ve şifon malzemelerin yanı sıra, kalın perdeler ve kumaşlarla da tasarlanıyor. Işığın yoğun olarak girdiği yatak odalarında, uykunun kesintisiz ve daha rahat olması için de avantaj sağlayan kalın cibinlikler, yatak odasının genel dekorasyon atmosferine de önemli katkı sağlıyor. Bebek, çocuk ve yetişkinler için kullanılan standart cibinlikler, tül perde ve bu tüllerin tavan, duvar ya da yatak kenarına sabitlenmesini sağlayacak muhtelif aparatlardan oluşuyor. Bebeğinizin yatak kenarına kolayca monte edebileceğiniz cibinlikler için satılan cibinlik demiri ve özel vida takımlarından edinerek kendi hayalinizdeki cibinliği kolayca yaratabilirsiniz. 

Cibinlik Nasıl Temizlenir?

Cibinlikler de diğer tekstil ürünleri gibi kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde kirlenerek temizlenmeye ihtiyaç duyuyor. Kolayca takılıp çıkarılabilen cibinlikleri, düşük sıcaklık derecesinde çamaşır makinenizde kısa programda yıkayarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinenizin tül yıkama programında güvenle ve kolayca yıkayabileceğiniz cibinlikleri, ütüleme ve dilerseniz kolalama işleminin ardından, yeniden cibinlik demirlerine geçirerek yerine yerleştirebilirsiniz. Daha büyük çocuk yatakları ve yetişkin yatakları için kullanılan cibinlikleri de tıpkı bebek yatakları için olan cibinlikler gibi temizleyebilir ya da kuru temizleme seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Kalın kumaşlar ve perdelerden yapılmış cibinlikler için yıkama yöntemi kullanılsa bile, kuru temizlemenin daha güvenli sonuçlar verebileceğini söylemek mümkün. 

Bebek Cibinlik Fiyatları Nelerdir?

Çocuk ve bebek ürünleri tasarlayan birçok marka tarafından üretilmiş, değişik cibinlik modelleri bulunuyor. Cibinliğin yapımında kullanılan tülün kalitesi, süslemek için kullanılan materyaller gibi etkenler, cibinlik fiyatlarını belirlemede büyük rol oynuyor. Kendi el becerilerinize güveniyorsanız, sade bir cibinlik modelini satın alarak, üzerinde zevkinize göre süslemeler yapıp, kendi stilinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu yolla daha ekonomik bir cibinlik elde etmiş olmanın yanı sıra bebeğinizin yatak odasında kendi el becerinizle romantik bir detay oluşturabilirsiniz. Bebek cibinlik modelleri, cibinlik demiri ve cibinlik tülü olmak üzere iki farklı kategoride satışa sunuluyor. Zevkinize uygun olan modele karar verdikten sonra, cibinlik demirini satın alarak ürünün kombinasyonunu tamamlamış olursunuz. 

Cibinlik Nasıl Süslenir?

Düz bir cibinlik satın aldığınızda, bebeğinizin cinsiyetine göre seçtiğiniz renk ve figürlerle cibinliği yepyeni bir forma sokabilirsiniz. Cibinlik üzerine aplikler, kurdele ve boncuklarla işlemeler yapabilir, bebeğinizin de çok seveceği sevimli bir tasarıma imza atabilirsiniz. Cibinliklerin kenarları ve uç kısımlarına genellikle uygulanan dantel ve gipürler, ürünün kendiliğinden dekoratif bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Bu dantel ve gipürlerin üzerine inciler ve parlak simlerle geçişler yaparak da şık ve gösterişli cibinlik tasarımları elde edebilirsiniz. Cibinlik demirinin kenarlarını kurdele ile süsleyip bu alandaki ihtişamın daha yoğun olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik buraya asacağınız farklı oyuncaklar, bebeğiniz için de eğlenceli bir oyun alanı oluşturuyor. Hem sineklerden korunmak hem de şık bir yatak odası tasarımı için siz de birbirinden özel cibinlik modellerine göz atıp, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Bebek Cibinlik Fiyatları

3 ürün var
  1. Markalar
    1. Moje
    2. Ships Baby
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/301127/80381044/80381048
BAŞA DÖN