Civil

Civil en kaliteli anne, bebek ve çocuk giyim ürünlerini uygun fiyata alacağınız tek adrestir. Anne, hamile, araç gereçler, oyuncak, beslenme, banyo, sağlık, kırtasiye, bebek odası kategori olarak sınıflandırıldığında binlerce ürün bulabilirsiniz.

Binlerce bebek giysileri arasında tercih yapmanız oldukça zor olacaktır. Bebeğiniz doğmadan önce hazırladığınız ihtiyaç listesini oluşturabilirsiniz. Civil hastane çıkışı, bebek ürünleri ihtiyaçlarından çocuk giysileri, bebek battaniyeleri, ayakkabılar, mama sandalyesi gibi birçok ürünü dikkatlice inceleyebilirsiniz. Kadınların en zor dönemlerinden olan hamilelik evresinde giysi tercihlerinizi, özenle tasarlanmış ürünlerden kolayca seçebilirsiniz. Hamile elbiseleri, hamile giyim modellerini uygun fiyata bulabilirsiniz.

Civilim Ürünleri

Bebek ürünlerinden başlayarak onların büyümelerine eşlik eden ve ihtiyaçlarını karşılayan Civilim ile her şey çok daha kolay olacaktır. Çocuklarınızın tüm ihtiyaçlarını kolayca giderebileceğiniz, oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan Civilization 6 ve Civilization Türkçe yama ürünleri de tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yerini almıştır. 5 Civilization ürünleri de seçenekler arasındadır. 

Civil Bebek Ürünleri

Yeni doğan bebeklerinizin ciltlerine büyük bir hassasiyet gösteren Civil bebek araç ve gereçlerin seçimlerinde zorlanmadan, dilediğiniz ürünü kolayca seçebilirsiniz. Mama sandalyesi, hastane çıkışı, bebek arabası, bebek hamak veya kanguru gibi birbirinden farklı birçok ürünü bulabilirsiniz.

Civil bebe ürünleri size hayatı kolaylaştırır. İkiz bebek arabası, ana kucağı, beşik gibi özellikle bebeğinizin sağlığını önemseyen marka, ihtiyaçlarınız konusunda size yardımcı olamaya devam ediyor.

Civil Bebek Arabası

Güvenlik ve konfor bebeğiniz için büyük öneme sahiptir. Civil bebek arabası bebeğinizin taşınması ve korunması ile birlikte özellikle ebeveynler için ergonomik olmalıdır. Toplu taşımalara veya araçlarınıza pratik bir şekilde konulması için farklı modeller bulunuyor. İkiz bebekler için üretilmiş olan arabalar için çocuk arabası modellerini kategorilerde bulabilirsiniz.

Ebeveynler için pek çok ürün çeşidi ile fazla zaman kaybından ve kararsızlıktan hatta fiyat değişikliklerinin arasında bunalmadan kolayca tercih yapabilirsiniz. Bebek arabalarının pratik ve katlanabilir olması taşımada kullanım kolaylığı sağlar. Böylece seyahatleriniz daha keyifli hale gelecektir. Bebek arabalarında sepet ve cep bulunması ile bebeğinizin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Civilin Vazgeçilmez Ürünleri

Çocukların dünyasına girmek istediğinizde hızla gelişen ve ihtiyacı çok çabuk değişen ürünler olduğunu görebilirsiniz. Bebeğiniz henüz yeni doğmuşken ona Civil oyuncak aldığın ürünlerin yerini, hızla büyüyen ve gelişen giysi ihtiyaçlarının olduğunu görebilirsiniz. 

Civil elbise bebeklikten çocukluğunu tamamlayana kadar çocuğunuzun yanında olmayı amaçlayan bir anlayışa sahiptir. Oyuncakların yerini scooterler alırken zıbınların yerini elbiseler ve Civil mont ürünleri alacaktır.

Çocuklarınızın tüm ihtiyaçlarını tek bir yerden karşılayabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Erkek çocuk giysileri, kız çocuk giysileri ve bebek giysileri ile çok çeşitli olan ürünler bulunmaktadır.

Civil Mama Sandalyesi

Bebeğinizin ilk aylar anne sütü ile beslenirken yavaş yavaş büyüdüğünü görebiliyorsunuz ve ihtiyacı olan ek gıdaya geçme vakti geliyor. Beslenme alışkanlığının değişiminin sizi zorlamaması adına Civil mama sandalyesi ihtiyacınızı karşılayacaktır. Beslenme sırasında onun daha rahat beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Mama sandalyeleri, üretim sürecinde kullanılan malzemeler ve firma isimleri, piyasada farklı ücretlerle karşınızda olacaktır. Dilerseniz sayfamızda kampanyaları takip ederek ekonomik ama kaliteli bir mama sandalyesi bulabilirsiniz. Sizin tercih edeceğiniz mama sandalye seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı özellikler var. Bunlardan ilki, ayarlanabilir olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece masaya uygun seviyeye getirebilirsiniz. Emniyet kemerinin olması güvenlik için çok önemlidir. Katlanabilir özelliği bulunmalıdır. Böylece evinizde daha az yer kaplar. Sırt desteği ve ayak desteği ile bebeğiniz rahat bir pozisyona sahip olacaktır.

Civil Akülü Araba

Bebeğinizle birlikte eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz birçok alternatifler var. Civil akülü araba da bunlardan biridir. Çocuğunuzun enerjisini harcayabileceği, güvenli sürüş ve uzaktan kumandalı modelleriyle ona güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Bebek ve çocuk sağlığı dikkate alınarak üretilen akülü arabaların birkaç modeli vardır.

  • Uzaktan kumandalı olması onları kontrol edebilme kolaylığı sağlar. Kullanımı oldukça kolaydır. Güvenli sürüş tekniğine sahip olması ile tercihleriniz arasında yerini alabilir.
  • 12 voltluk akülü arabalarda çift motor bulunur. 3 ayrı hız ayarı var. Ayrıca uzaktan kumanda ve acil durum butonu bulunması ayrıcalığına sahiptir.
  • Sport kumandalı 6 volt akülü araba tüm çocukların hayallerini süslemektedir. Onlara keyifli dakikalar yaşatabilirsiniz. Bu araçlar 3-7 yaş arası çocukların 30 kg ağırlığına kadar taşıyabilir. İleri-geri vitesi ve freni bulunur.

Bu seçenekler arasında akülü arabaların bahar ve yaz aylarındaki kampanyalarını takip ederek indirimlerden yararlanabilirsiniz. Çocuklarınız için güvenli oyun alanlarında uzaktan kumada ile onları kontrol edebilirsiniz. Tüm akülü arabalarda emniyet kemeri ve oturuş güvenliği ile birlikte konforlu olmasına dikkat etmelisiniz.

Civil Beşik

Bebeğinizin doğumu ile birlikte onun için hazırlanan ortamlara ve eşyalara ihtiyacınız olacaktır. Bunlardan en önemlisi de beşiktir. Bebeğinize güvenli, sağlıklı ve rahat bir uykuyu Civil beşik ile sağlayabilirsiniz. 

Ahşap, portatif veya sallanan modellerle bebeğinizin büyümesini de göz önünde bulundurarak uygun bir seçim yapabilirsiniz. Beşik modellerinden en fazla tercih edilenler;

  • Anne yanı beşik
  • Sallanır beşik
  • Park beşik
  • Sepet beşik
  • Ahşap beşik
  • Portatif beşik

Sizler de bu modellerden birini seçerek bebeğinizin odasını tamamlayabilirsiniz.   

Civil Park Yatak

Bebeğiniz hem uyurken hem de oyun oynarken ona güvenli bir şekilde vakit geçirebileceği bir alan oluşturabilirsiniz. Bunu Civil park yatak ile hareket alanını belirleyerek, bebeğinizin güvenliğini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Park yatak ile birlikte;

Müzikli dönence, anne yanı park yatak, alt değiştirme ünitesi, oyuncak torbası olması gereken ürünlerden bir kaçıdır. Bunlar da bebeğinizin ve sizin ihtiyacınız olan ürünlerdir.

Civil Scooter

Çocukların yaz aylarında en çok kullandıkları oyun araçlarından biridir. Civil scooter modellerinden çocuğunuzun yaşına uygun bir modeli kolayca seçebilirsiniz. Yaşa, kiloya ve zevklere göre farklı modellerdeki ürünleri dikkatle inceleyerek temin edebilirsiniz. Scooterler iki tekerlekli veya üç tekerlekli modeller halinde bulunur. Bu modeller de yaş gruplarına göre değişmektedir.

Civil Hastane Çıkışı

Civil hastane çıkışı ürünlerinin tamamını tek seferde alabilme şansınız vardır. Bebeğinizin ihtiyacı olan tüm malzemeleri kolayca, dilediğiniz rengi, modeli tercih edebilirsiniz. Bebek zıbınlarından, bebek battaniyelerine kadar aklınıza gelen tüm eşyaları evinizden çıkmadan, gezmeden, yorulmadan özgürce bakıp seçebilirsiniz.

Civil bebeğinizin için en uygun ürünleri ve markaları özenle kendi bünyesinde buluşturdu. Bebeğinizin hassas olan cildi için ürünlerin tamamı %100 pamuktan üretilmiştir. Sarı, pembe, Civil erkek bebek için mavi ve beyaz renklerden dilediğinizi seçebilirsiniz. V yakalı veya yuvarlak yaka çeşitlerinde kolay giyilip çıkarılması için çıtçıt kullanılmaktadır. Şapka, yelek, çoraplı tulum ve zıbın takımlarından oluşmaktadır. Zıbınlarda uzun ve kısa kol tercihleri de bulunmaktadır.

Civil Ana Kucağı

Bebeğinizin doğumu ile rahat taşıma ve güvenli bir tutuş gerekir. Bunun için güvenli olan araçlar üretilerek ebeveynlerin imdadına yetişen Civil sizlere hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Civil ana kucağı size, bebeğinizi en güvenli ve en rahat şekilde huzurla taşıma imkanı sağlıyor. Hem araç içinde hem de diğer ortamlarda farklı ana kucak çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Önceliğiniz bebeğinizin güvenliğidir. Bu nedenle emniyet kemeri olmazsa olmazlardandır. Ayrıca bazı modellerinde sallanabilme özelliği, onları huzurlu hissettirecektir. 

Ev tipi ana kucağı modelleri ev alanlarına göre tasarlanmıştır. Hem kurulumu kolay hem de emniyet kemeri sayesinde oldukça güvenlidir. Sallanabilen ana kucakları bebeğinizin huzursuz zamanlarında onları rahatlatarak, sakinleşmesini sağlayabilirsiniz.

Civil ürünlerinin özellikleri nelerdir?

Tamamen sağlıklı ve doğal olmasıdır. Anne, bebek, çocuk ürünlerin hemen hepsi bulunmaktadır. Vücuda uygun olarak sağlıklı bir şekilde üretilir. 

Civil kategorileri nelerdir?

Anne adaylarının ve annelerin ihtiyaçlarından, tüm bebek ürünlerine kadar tüm ürünler bulunur. Bebek, kız ve erkek çocuk ürünlerini, oyuncak ve kırtasiye ürünlerini de kolayca seçebilir ve temin edebilirsiniz.

Civil oyuncaklar sağlıklı mı?

Oyuncakların tümü doğal ürünlerden yapılarak üretilmektedir. Bebeğinizin veya çocuğunuzun sağlığına zarar verecek hiçbir kanserojen madde içermez.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...