1980 yılında İtalya’da kurulan Clover markası, motosiklet ekipmanları üretiyor. Sağlam ve kaliteli ürün çeşitliliği ile piyasada adını duyuran firma; fonksiyonel ve teknolojik motosiklet ekipmanları ile motosiklet kullanıcıları tarafından güvenilen markalar arasına giriyor. Marka, koruma ekipmanları, motosiklet montları, motosiklet pantolonları ve eldivenleri üreterek ihtiyaca uygun yenilikçi ürünler tasarlıyor. Uzun yolculuklar için tasarlanmış giyim ürünleri, dört mevsim hava şartlarına uygun tasarımları ve aksesuarları ile kullanıcının güvenini kazanan Clover, konforlu ve güvenli ürünleri ile vazgeçilmez markalardan biri oluyor.

Clover Ürün Çeşitleri

Clover markasının ürün çeşitleri arasında dizlik çeşitleri, sırtlıklar ve yağmurluk gibi temel ekipmanların yanında bellik gibi ürünler de yer alıyor. Markanın motosiklet montu modellerinin özellikleri mevsime göre değişiyor. Kışlık, yazlık ve dört mevsim montlar kadın ve erkekler için farklı modeller ile kullanıcıya sunulurken unisex kullanıma uygun ürünlere ve deri montlara da erişilebiliyor. Markanın üç mevsim kullanılabilen montları ise %100 su geçirmez, hava geçirgenliğine sahip, sınırsız hareket kabiliyeti sunan modellerden oluşuyor. Dış ceket ve çıkarılabilir termal içlik olmak üzere iki parçadan oluşan ürünler, fonksiyonel kullanımı ile öne çıkıyor. Kışlık montlar arasında kötü hava şartlarına karşı güçlendirilmiş ürünler bulunuyor. Hem kadın hem erkekler için farklı modellerde ürün çeşitleri bulunuyor. Kışlık montlar kadar öne çıkan diğer bir mont modeli ise dört mevsim montlar oluyor. Dört mevsim montlar her koşulda dengeli hava akımı sunması sayesinde soğuk rüzgardan koruma sağlıyor.

Güvenli ve Rahat Kıyafetler

Motosiklet pantolonları arasında ise kadın ve erkekler için kışlık ve yazlık ürünler bulunuyor. Kışlık pantolonlar soğuğa dayanıklı bir tasarıma sahip oluyor ve termal içlikten oluşan iki katlı tasarımı ile iki farklı şekilde kullanılabiliyor. Çıkarılabilir içliği ile yaz aylarında tek parça olarak giyilebiliyor. Aynı zamanda markanın farklı pantolonlarında kalçada büzgülü esneme bölümleri ve çıkarılabilir diz korumaları bulunuyor ve böylece ürünler güvenli ve rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Tasarım açısından ağırlıklı olarak gri ve siyah renklerinden üretilen pantolonlar, gece görünürlüğü artırmak için reflektörlü bir tasarıma sahip oluyor. Pantolon şeklinde yağmurluk çeşitleri de markanın ürünleri arasından temin edilebiliyor. Su geçirmeyen yapısı ile yağmurlu havalarda ıslanmamak için kullanılan ürünler, sağlıklı bir sürüş için vazgeçilmez oluyor.

Farklı İhtiyaçlara Farklı Çözümler Sunan Ürünler

Clover eldiven çeşitleri ise hem cinsiyete hem de mevsime göre değişiklik gösteriyor. Yazlık eldivenlerin hava geçirgenliği yüksek oluyor. Esnek bilek ve parmak bölgesi konforlu bir kullanım sunarken kaymaz iç kısmı ile mükemmel bir kavrama deneyimi vadediyor. Konforlu kullanımın yanında karbon koruması ile sürtünme ve düşme sırasında elin en fazla zarar gören bölümlerini koruyor. Bilekten büzgülü esneme bölümü sayesinde sınırsız hareket kabiliyeti sunuyor. Clover markasının eldiven modellerinde keçi derisi ve kanguru derisi kullanılıyor. Dayanıklı deri tasarımının yanında bilekten yukarı uzanan yapısı ile güvenli bir kullanım sergiliyor. Kadın eldiven modelleri arasında ise daha kibar modeller bulunuyor. Yazlık ve kışlık olarak değişen eldiven çeşitleri farklı beden seçenekleri ile alıcıya sunuluyor. Yazlık eldiven modelleri kısa tasarıma sahip oluyor ve nefes alabilirliği daha yüksek oluyor. Aynı zamanda şık tasarımı ile dikkat çeken ürünler, S ile XXL arasında değişen bendenler ile satılıyor.

Markanın diğer motosiklet ekipmanları arasında cepler ve sırtlıklar bulunuyor. Cepler markanın motosiklet montlarına uygun üretiliyor ve işlevsel tasarımı ile rahat bir kullanım sunuyor. Montun ön kısmına uygun tasarlanan ürünler, neon renkleri ile görünürlüğü artıyor. Markanın ürünleri arasında gerekli olan her türlü motosiklet ekipmanını bulmak mümkün oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Clover

126 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. İndirimli Ürünler
  5. Beden A-Z
  6. Renk
  7. Satıcı
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön