Çocuk Elektronik

Keşfetmeye ve öğrenmeye açık çocuklar, henüz küçük yaşlardan itibaren elektronik ürünlere adapte olup güncel teknolojinin tüm avantajlarından faydalanıyor. Yetişkinlere özel elektronik ürünlerden farklı olarak, miniklerin kendi seviyelerine uygun üretilen ve yetenekleri göz önünde bulundurularak tasarlanan çocuk elektronik ürünleri, hem eğitici hem de eğlenceli yanları ile çocukların dünyasına renk katıyor. Küçük yaşlarda temel kavramları öğrenmede yardımcı olan ürünler, ileriki yaşlarda da eğlenceli ve keyifli zaman geçirmede alternatif yollar sunuyor.

Çocuklara temel yeteneklerini keşfetmelerinde yardımcı olan, teknolojiyi keşfetmelerini sağlayan çocuk elektronik oyuncakları, hem miniklerin ilgisini çekiyor hem de anne ve babaların çocuklarıyla eğlenmeleri için yardımcı oluyor. Farklı yaş grupları için farklı özelliklerle tasarlanan elektronik çocuk oyuncakları, beyinsel gelişim ve teknoloji becerileri gibi temel konularda çocuklara alternatif sunuyor. Harfleri öğreterek dil bilgisini geliştiren oyuncaklar, rakamlarla başlayarak temel matematik işlemlerini öğretmeyi de başarıyor. Türkçe olduğu kadar yabancı dili de öğretmeyi hedefleyen oyuncaklar, hızlı öğrenme ve aktif eğitim için çocuklara yeni imkanlar sunuyor.

Yaş gruplarına özel farklı modellere sahip olan çocuk elektronik ürünleri, erken yaşlardan itibaren çocukların dünyasını renklendirmeye başlıyor. Dizüstü bilgisayar şeklindeki bir elektronik oyuncak, hayvan sesleri çıkarıp çocukları doğayla tanıştırıyor. Görsel efekti olan erken öğrenme oyuncakları, konuşmayı öğrenirken olduğu gibi yazmayı öğrenme aşamasında da fayda sağlıyor. Yalnızca birkaç tuş ile kolay kullanım imkanı sunan bu ürünler, farklı yaşlara farklı oyun seçenekleri de sunuyor. Oldukça küçük ebatlara sahip olan CD ve DVD oynatıcılar, çizgi filmden belgesele kadar birçok filmin oynatılmasını sağlıyor. Eğitici filmler sayesinde çocuklar öğrenirken eğlenceli vakit geçirmeye de devam ediyor. Çocuklar, dikkatlerini çeken bir film izlerken anne ve babalar da kendilerine vakit ayırabiliyor. Kurulumu ve kullanımı kolay olan ürünler. piknikten ev gezmesine kadar her yere taşınabildikleri için gittiğiniz her yerde çocuğunuzun öğrenmesine devam etmesini sağlıyor.

Çocuk elektronik oyuncakları seçiminde dikkat edilmesi gereken konuların başında çocuğun yaş grubu geliyor. Yaş grubuna uygun seçilecek bir çocuk elektronik oyuncağı ile çocuğun oyuncağıyla kolay oynaması sağlanırken oyuncaktan alacağı zevk de önemli derecede artırılıyor. Oyuncağın kutusunda ya da paketinde yer alan yaş grubu bilgisine dikkat edilerek çocuğunuzun yaş grubuna uygun bir oyuncak edinmek gerekiyor. Bu sayede çocuğunuz, hem güzel vakit geçiriyor hem de yaşına uygun bilgileri edinme imkanı buluyor.

Disney karakterleri de çocuk elektronik ürünleri ile evlerinizdeki yerlerini alıyor. Çocuklarınız gibi sizlerin de küçüklüğünüzden bu yana hayranı olduğunuz çizgi film kahramanlarından esinlenilerek tasarlanan ürünler, çocukların odalarını süslemede yeni alternatifler oluşturuyor. Tweety, Donald Duck, Winnie the Pooh, Bugs Bunny ya da Uyuyan Güzel karakterleriyle süslü telefonlar ise büyülü dünyalarına çocukları da davet ediyor. Diğer elektronik telefonlar gibi ayarlanabilir ses seviyesi, son arayan numarayı tekrar arayabilme ya da telefon numaralarını hafızaya alabilme özelliklerine sahip telefonlar ile eğlenceli dekorasyonlara imza atılıyor.

Rengarenk ve çekici desenlerdeki çocuk elektronik ürünleri, küçüklerin ilgisini çekerek öğrenme hevesini artırmaya yardımcı oluyor. Teknolojiyi kavrama konusunda çocuklara yardımcı olan çocuk elektronik oyunları, hem seçenekleri hem de birbirinden farklı yetenekleri ile çocukların renkli dünyalarını genişletiyor. Çocuğunuzun ilgisini çekecek erken öğrenme oyuncakları, renkleri ayırt etme, şekilleri kavrama ya da sayıları öğrenme gibi birçok beceri kazandırıyor. Çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgisini çeken birbirinden renkli, sevimli ve eğlenceli çocuk elektronik ürünleri, öğretici ve eğitici özellikleriyle de tüm dikkatleri üzerlerinde toplamayı başarıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Elektronik

985 ürün listeleniyor
XML Dünyası
Yunxitrade
Lebeigo
Revaa
Sinley
Disney
SW Future
Furkan Toys
Albert Wilkins
Brennan Wills
Bunblic
Fengxun-HB
Gujing
Honghong
Mix Oyuncak
Nostaljik Lezzetler
Romantic Night
Ruiwen
Andy More
JW
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 36 / 985 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?