Çocuk Multimedya

Çocukların ilgisini çeken oyuncaklar; gelişimine katkı sağlayan eğitim paketleri ve boş zamanlarını değerli kılacak çeşitli aktiviteler içeren oyunlar, rengarenk kutularda onların rengarenk dünyaları için sunuluyor. Önce görsel olarak çocukları etkileyen paketlerin içinde birbirinden farklı dünyaların kapılarını açan oyunlar yer alıyor. Çocuk multimedya içerisinde farklı yazarların birbirinden heyecanlı ve sürükleyici çocuk kitapları, masal setleri, oyun kartları, dikkat güçlendirme setleri gibi birçok alternatif bir arada görülebiliyor.

Çocukların renkli, gerçeküstü ve büyükleri şaşırtan dünyasına hitap eden oyuncaklar, onları eğlendirirken eğitici bir görev de üstleniyor. Kız ve erkek çocuklarının ayrı ayrı ilgisini çeken ürünlerin yanında tüm çocukların ilgisini de çeken farklı ürünleri görebilirsiniz. Bilgisayar oyunları; teknolojiye ilgi duyan, oyunlarını ekranda görmeyi seven çocuklara hitap ediyor. Onların dijital dünyada zaman geçirmeyi tercih ettiklerini düşünüyorsanız seçenekler arasında olumlu etkilenecekleri oyunları bulabilirsiniz. Aynı şekilde oyuncak laptop’lar, tabletler de hem teknolojik hem de renkli tasarımları ile çocukların ilgi odağı hâline geliyor. Oyunlar arasında televizyona bağlanacak aparatlardan oluşan birtakım oyuncaklar da yer alıyor.

Çocukların günlük yaşamını zenginleştiren hikayeler, farklı meslekleri anlatan kitaplar, günlük hayata dair eğlenceli anlatılar da multimedya gurubu içerisinde yer alıyor. Kitaplar, farklı yaş grubundaki çocuklar için yazılıyor. Kitapları satın almadan önce hangi yaş grubuna uygun olduğunu öğrenebilirsiniz. Çocuğunuz henüz okumayı öğrenmediyse gün içinde okuma saatleri yaparak ona hikayeler okuyabilirsiniz. Eğer 6 yaş ve üzeri çocuklar için kitaplar alıyorsanız çocuğunuz, kitapları zaman içerisinde kendisi okumaya başlayabilir. Kitaplar içinde klasik masallardan seçmeler olduğu gibi güncel yayınlar da bulunuyor. Bazı kitap serilerinde aynı karakterlerin farklı maceraları yer alıyor. Kitaplar, çocuğun hayal dünyasını geliştirirken gerçek hayata da yansıyabilecek birtakım duygu ve düşünceleri barındırıyor. Böylece çocuğun muhakeme yeteneğini güçlendiriyor. Çocuk kitapları arasında Doğan Egmont Yayıncılık, Timaş Çocuk ve Beyaz Balina Yayınları gibi çocuk kitabı yayınlayan yayınevlerinin kitaplarını görebilirsiniz.

Oyun kutuları içerisinde odaklanma ile ilgili aktiviteler yer alıyor. Dikkat geliştirme üzerine kitaplar, alıştırmalar ve aktiviteler bulunuyor. Çocuğunuzda dikkat problemi varsa bu aktivitelerde yazan yönergeleri takip ederek dikkatini yoğunlaştırmasını sağlayabilirsiniz. Farklı yaş grupları için farklı aktivite kutuları bulunuyor. Diğer oyun kutuları arasında bilmece ve bulmacaların olduğu seçenekler de yer alıyor. Çocukların gelişimi için gereken oyunların yanında onların soru sorma ve cevap alma yeteneğini de geliştiren aktiviteler arasından seçim yapabilirsiniz. Çocuklar için geliştirilen aktiviteler, oyun kutuları, bulmacaların hepsi de rengarenk ve çocukların sevdiği kahramanlardan oluşuyor. Disney kahramanları, Angry Birds, Cars, Oyuncak Hikayesi, Spiderman gibi karakterler, oyuncak ve temaların da baş kahramanı oluyor.

Çocuklar için eğitici kitaplar, deneylerin yapılabileceği uygulama kitapları ve boyama kitapları da çocuk multimedya içerisinde yer alıyor. Çocukların yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri aktiviteler, farklı yaş gruplarını içeriyor. Genellikle ürünün hangi yaş grubuna hitap ettiği kutu üzerinde yazıyor. Çocuklar, multimedya grubu içerisinde yer alan oyuncakları bireysel ya da grup hâlinde oynayabiliyor. Boyama kitaplarını yalnız boyayabilecekleri gibi deneyleri arkadaşları ile uygulayabiliyorlar. Dikkat gelişimi üzerine alıştırmaları ise çocuğunuzla birlikte yapabilirsiniz. Böylece aktivite içerisinde yer alan yönergelerin takibini yapabilir; çocuğunuzun gelişim kaydedip kaydetmediğini görebilirsiniz. Aynı şekilde, bilgisayar ve televizyon oyunları da ailece oynanacak oyunlar arasında yer alıyor. Bazı oyunları birlikte oynayarak paylaşımda bulunabilirsiniz. Onların dünyasına hitap eden, gelişimini destekleyen, eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan birçok ürünü çocuklarınızın beğenisine göre seçebilirsiniz. Filtreleme seçenekleri yardımı ile yüzlerce ürüne kısa sürede ulaşabilir; çocukların macera, heyecan ve kurgu dünyasına önemli bir katkıda bulunabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Multimedya Ürünleri

1032 ürün listeleniyor
Anne / Bebek / Oyuncak
Anne / Bebek / Oyuncak
Oyuncak
Oyuncak
Çocuk Multimedya
Çocuk Multimedya
Çocuk Bilgisayar Oyunları
Çocuk Bilgisayar Oyunları
Çocuk Filmleri
Çocuk Filmleri
Çocuk Kitapları
Çocuk Kitapları
Çocuk Elektronik
Çocuk Elektronik
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1032 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/80123018