Cold-Mix

Üst solunum yolu enfeksiyonu rahatsızlığını yaşayan hastalar, sıklıkla burun tıkanıklığı, akıntı ve nefes almakta güçlük çekme gibi etkiler ile başa çıkmak zorunda kalabilirler. Vücudu halsiz düşüren ve günlük hayatı zorlaştıran bu etkilerin azaltılması, antibiyotik ve benzer ilaçlara ek olarak kullanılabilecek damlalar ile daha kolaylaşabilir. Cold-Mix Inhale damlalar; soğuk algınlığı, grip, orta kulak iltihabı ve sinüzit gibi üst solunum yollarında meydana gelen birçok rahatsızlıkta solunum yollarının açılmasına yardımcı olur. Reçetesiz ve takviye ilaç olarak adlandırılabilecek Cold-Mix Inhale damlalar, antiviral etkiye sahiptir. Siz de burun tıkanıklığı ve nefes alma güçlüğü gibi problemler için Cold-Mix tarafından üretilen damla çeşitlerinden size en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Cold-Mix Inhale Damlalar Nasıl Kullanılır?

 • Cold-Mix Inhale damla çeşitleri; ağız, burun ve yüze direkt olarak temas ettirilmemelidir. Seçtiğiniz üründen 2 ya da 3 damlayı günde üç kez kıyafetlerinizin yakasına damlatabilirsiniz.
 • Cold-Mix Inhale damlaları gece yatmadan önce kullanmak ve daha rahat soluk alarak uykuya dalmak istiyorsanız, pijamanızın yakasına ya da yastığınıza damlatabilirsiniz.
 • Soğuk buhar makinası kullanıyorsanız ürünün içine iki damla ekleyebilir ve damlanın soluduğunuz havaya karışmasını sağlayabilirsiniz. Sıcak su ile doldurduğunuz küvete 10 damla, sauna taşına ise 5 damla dökmeniz yeterlidir.
 • Cold-Mix damlaların direkt olarak soluduğunuz havaya karışmasını istiyorsanız, bir pamuğun üzerine 3 damla damlatıp yakınınızda tutabilirsiniz.
 • Cold-Mix Inhale damlalar masaj yağı ya da solunum yolları rahatsızlığını tümden gidermek için ilaç niteliğinde kullanılamaz. Yalnızca burun tıkanıklığı ve benzeri problemlerde etkilidir. 

Güvenilir ve Etkili Bileşenlerden Oluşan Damla

Cold-Mix Inhale damlaların içeriğinde okaliptöl ve kamfen bileşenleri bulunur. Alkol, renklendirici, reçine, mentol ve benzeri maddeler kullanılmadan hazırlanan Cold-Mix Inhale damlaları güvenle kullanabilirsiniz. En etkili sonucu almak için solunum yolu rahatsızlıklarının başlangıcında 3-7 gün arasında kullanılması tavsiye edilir. Yakalandığınız solunum yolu rahatsızlığı esnasında antibiyotik ve benzeri ilaçlar kullanıyorsanız, Cold-Mix Inhale damlaların antiviral etkisinden destek alabilirsiniz. Ancak kullanmadan önce ve beklenmeyen bir etkiyle karşılaşırsanız mutlaka doktorunuza danışmanızda fayda vardır. 

Hızlı ve Pratik Kullanım 

Ena Farma tarafından sizlere sunulan Cold-Mix Inhale damla çeşitleri, gerekli tüm klinik testlerden geçerek üretilir. Soluk almayı kolaylaştırmasının yanı sıra, hastalığa neden olan virüslerin oksijen metabolizmasını yıkarak iyileşme sürecini de hızlandırmaya yardımcı olur. Cold-Mix Inhale damlalar, burun tıkanıklığı ve akıntısı yaşadığınız her an ve her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanır. Plastik koruma kapağı ve cam şişe ile birlikte sunulan tasarımı sayesinde seçtiğiniz damlayı çantanızda taşıyabilir, rahatsızlığınız sırasında dilediğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Evde, arabada, iş yerinde ya da sokakta kıyafetinize veya bir pamuğa birkaç damla dökerek kısa süre içinde daha rahat nefes almaya başlayabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat! 

 • Cold-Mix Inhale damlalar, boğmaca ya da astım krizleri için uygun değildir. Fazla kullanıldığı takdirde burunda tahrişe sebep olabileceği için ürünü damlattığınız kıyafetleri ve eşyaları bir süre sonra bulunduğunuz ortamdan uzaklaştırmanız tavsiye edilir.
 • Cold-Mix Inhale damlalar çocukların erişemeyeceği alanlarda, serin ve kuru bir ortamda saklanmalıdır. 
 • Cold-Mix Inhale damlaların en az 3-4 saatlik aralarla kullanılması tavsiye edilir. Her defasında tercihinize göre 1-3 damla kullanabilirsiniz. Cold-Mix Inhale damlaların kullanım sıklıkları ve şekilleri farklılık gösterebileceği için seçtiğiniz ürünün prospektüsünü ya da ürün ambalajı üzerinde bulunan kullanım talimatlarını dikkatle incelemenizde fayda vardır.
 • Bebekler için kullanımda günlük doz farklılık gösterebilir. 
 • Cold-Mix Inhale damlaların içilmesi ya da göze temas ettirilmesi sakıncalıdır.
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Cold-Mix

83 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Satıcı A-Z
 5. Kelime Filtresi
Başa dön