Aktürk Group bünyesinde faaliyet göstermeye başlayan Concord, şirketin 1993 yılında elektronik sektörüne girmesiyle ortaya çıkmıştır. Sürekli daha yukarıya çıkmayı hedefleyerek ses, görüntü ve iletişim sektöründe kendini geliştirmeye başlayan firmanın 2002 yılından bu yana ithalat ve satış sonrası hizmetlerine başladığı görülüyor.

Özellikle 2007 yılından bu yana Concord cep telefonları uygun fiyat ve sürekli gelişim gösteren yol haritası ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarabilmiş durumda. Sırf adı yüzünden bir akıllı telefona, akıllı saate ya da tablet pc'ye binlerce lira ödeyemem diyenlere çare olmuş olan markanın uygun fiyatları da daha cazip bir seçenek olarak ortaya çıkıyor.

Concord, düşük fiyatın düşük kalite olduğu düşüncesini tamamen yıkmak üzere yerli üretim gerçekleştiriyor. Bilişim dünyasına yapmış olduğu katkılar sayesinde aynı özelliklere sahip başka cihazlara çok daha fazlasını ödemeniz gerekirken Concord marka cihazlar için yüksek ücretler ödemek zorunda kalmazsınız. Üstelik geliştirilen satış sonrası hizmetleri sayesinde cihazınızla ilgili yaşadığınız her türlü sorun çok daha hızlı şekilde çözülebiliyor.

Sadece bilişim sektörü ile sınırlı kalmayarak yapı market, bahçe, oto, bilgisayar ve aksesuarları, anne, bebek ve oyuncak gibi sektörlere de giren markanın pek çok ürünü de bulunuyor. Özellikle Concord bebek arabası konusunda sunmuş olduğu ürün çeşitliliği ile bebekleriniz için araç koltuğundan değişik renk ve ebatlardaki bebek arabalarına kadar her türlü ihtiyacınızı markanın kalitesi ve güvencesi altında hepsiburada.com'dan temin edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Concord

654 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Kuponlu Ürünler
  5. Renk
  6. Satıcı A-Z
  7. İndirimli Ürünler
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön