Contigo markası tasarladığı matara çeşitleri, su şişeleri, seyahat kupaları, çocuk su şişeleri ve kahve mugları ile ön plana çıkan bir markadır. Contigo ürettiği fonksiyonel ürünler ile günlük yaşam sırasında ihtiyaç duyulan her türlü içecek tüketimi sorununa pratik çözümler sunar. Contigo matara çeşitleri ise gün içerisinde yaptığınız tüm faaliyetleriniz esnasında, ihtiyacınız olan sıvı alımını en kolay şekilde gerçekleştirmenize olanak verir. Contigo matara modelleri arasından beğendiğiniz bir ürüne sahip olarak her zaman suyunuzu yanınızda bulundurabilirsiniz.

Contigo Matara Çeşitleri

Contigo mataralar yenilikçi ve işlevsel tasarımları ile dikkat çeken ürünler olup tasarımlarına, kullanım alanlarına ve kapasitelerine göre değişiklik gösterir. Contigo matara çeşitleri sporcu sulukları, sıkılabilir suluklar, çelik suluklar ve çocuk sulukları olarak dörde ayrılır. Contigo sporcu mataraları spor sırasında pratik kullanım sağlayacak tasarıma sahiptir. AutoSpout® teknolojisi sayesinde tek tuş ile ağız kısmını açılabilir ve suyunuzu içebilirsiniz. Ardından tek parmağınız ile mataranın ağzını kapatabilirsiniz. Sıkılabilir mataralar ise daha çok bisiklet ve koşu sırasında kullanıma uygun suluklardır. Contigo sıkılabilir su şişelerini bisiklet sürerken bisikletin kafesine takarak da kullanabilirsiniz. Sıkılabilir mataraları hareket halinde kullanmak için yapmanız gereken şey tek tuşla kapağını açıp daha sonra sıkarak içmektir. Bu mataralar su içmek için aktivitenizi durdurmanızı gerektirmez. Contigo çelik suluk modelleri de tasarımlarında bulunan çift duvarlı yalıtım teknolojisi ile içeceklerinizi 20 saate kadar soğuk olarak muhafaza edebilme özelliği ile ön plana çıkar. Contigo çocuk mataraları daha küçük boyutlara ve özel desenlere sahip ürünlerdir. Çocukların rahatça kullanabileceği şekilde dizayn edilen bu modellerin açılır pipetli yapısı içeceğin her damlasının tüketilmesine yardımcı olur.

Contigo Mataraların Özellikleri

Contigo mataralar işte, okulda, spor salonunda veya evde kullanıma uygun şık dizaynları ile dikkat çeker. Üzerinde bulunan farklı renk ve desen tasarımları ile bulunduğunuz ortama uyum sağlar. Contigo matara modelleri darbelere karşı dayanıklı malzemelerden üretilir ve oldukça uzun süre kullanım olanağı sağlar. Contigo matara çeşitleri sahip oldukları üretim teknolojisi sayesinde asla sızdırma yapmaz. Mataralar devrilse dahi içerisinde bulunan sıvı asla dökülmez. Böylece Contigo mataralarınızı herhangi bir dökülme korkusu yaşamadan çalışırken masanızın üzerinde, seyahat ederken arabanızda veya yolculuk sırasında çantanızda kullanabilirsiniz. Contigo su şişeleri BPA içermeyen materyal kullanılarak üretilir. Tasarımında taşıma halkaları ve ergonomik tutma kulpları bulunan matara modellerini hareket halindeyken kolaylıkla elinizde taşıyabilirsiniz. Contigo su şişeleri koku yapmayan ve leke tutmayan yapıları ile de dikkat çeker.

Contigo Matara Fiyatları

Contigo matara fiyatları ürünlerin sahip olduğu özelliklere uygun olarak belirlenir. Matara fiyatları ürünün modeline, tasarımına, özelliklerine ve ebatlarına göre farklılık gösterir. Büyük ebatlı mataralar küçük suluklara göre daha yüksek fiyatlar ile kullanıcılara sunulur. Yalıtım özelliğine sahip Contigo suluklar normal modellere göre daha pahalıdır. AutoSpout® teknolojisi ile üretilmeyen normal kapak tasarımına sahip Contigo su şişeleri de diğer ürünlere göre daha ucuzdur. Siz de şık ve işlevsel özellikteki matara çeşitlerini uygun fiyat seçenekleri ile satın almak için Contigo ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Contigo Matara Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Contigo mataraları ve kapakları bulaşık makinesinin üst rafında yıkayınız.
  • Satın aldığınız Contigo matarayı kullanmadan önce tüm parçalarını sabunlu sıcak su ile yıkayınız.
  • İçine su doldurduğunuz mataranızı kullanmadan önce kapağını sıkı bir şekilde kapatınız.
  • Mataraya en fazla boyun seviyesine kadar su doldurunuz.
  • Contigo matara modellerinin yoğun gaz çıkışı veya fışkırma yapabilecek gazlı içecekler için kullanıma uygun olmadığını unutmayınız.
  • Contigo mataraları mikrodalga fırınlarda kullanmayınız.
  • Mataraları dondurucuya koymayınız.
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Contigo Matara Fiyatları

Marka
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 44 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19100/367287/contigo