Okul hayatının en önemli eşyalarından olan okul çantaları; çocukların okula başladıkları ilk andan itibaren alınacaklar listesinde her zaman en başındadır. İlk sırada yer alan bu ürün, en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Coral High okul çantası modelleri bu ihtiyacı gidermeye yönelik üretilir. Her yaştan öğrenciler için çeşit çeşit tasarlanan çantalar içerisinde bulunan Coral High anaokulu çantası tasarımları; bir çocuğun çantayı ilk gördüğü anda heyecanlanmasını sağlar. Coral High ilkokul çantası modellerinin tasarımları da anaokul çantaları ile benzerlik gösterir. Çocuklar her gün takmak için can atar. Bu ürünler; çocukların okula daha istekli gitmelerini sağlayacak şekilde özenle üretilir. Bu heyecanı küçük öğrencilerde uyandırmak için canlı, dikkat çekici renklere sahip, hatta üzerinde farklı karakterlerin yer aldığı çantalar üretilir. Yaş aralığına göre değişiklik gösteren çanta boyutları ise anaokul ve ilkokul öğrencilerinin taşıyabileceği bir boyutta ve aynı zamanda taşıyabileceği bir ağırlıktadır. Okul için gerekli olan defter, kalem, kitap tarzındaki okul eşyalarının yanı sıra kişisel eşyaları da güvenli bir şekilde taşımanızı sağlar. Coral High okul çantaları her öğrenciye hitap edecek şekilde tasarlanır. Tasarımı ve şık görüntüsüyle çocukların hemen ilgisini çeken ürünler uygun fiyatlı, bütçe dostudur. Coral High okul çantası fiyatları ürünler için kullanılan malzeme özelliklerinden, boyutlarından, tasarım için kullanılan desenlerine ve materyallerine göre değişiklik gösterir. Tek parça olarak satışa sunulan Coral High okul çanta çeşitlerinin fiyatları takım olarak satın alabileceğiniz Coral High okul çantası seti fiyatına göre daha uygunluk gösterir. Coral High okul çantası seti ise içerisinde bulunan ürün adedi ve çeşidine göre farklılık gösterir. Zengin çanta koleksiyonuna sahip olan Coral High okul çantası fiyatları bütçeyi sarsmayacak şekilde belirlenir. Üretimi için kullanılan kaliteli kumaşları ile kullanıcılarına uzun ömürlü kullanım sağlar.

Şık ve Kullanışlı Tasarımıyla Coral High Okul Çantaları

Okul çantası tasarımları satın alma sürecini en çok etkileyen özelliklerdendir. Takım ve tek parça olarak satılan bu ürünler her zevke hitap edecek şekilde tasarlanır. Minimal tasarımların yanında sade ve şık tasarıma sahip hem tek renkli hem de birlikte güzel görünen birkaç renkten oluşan ürünler de müşterilerin beğenisine sunulan ürünlerdendir. Belirli yaş aralıklarında bulunan hem erkeklerin hem de kızların daha çok dikkatini çektiği düşünülen farklı renklerde kamuflaj çantalar da tasarlanan çantalar arasındadır. Ayrıca çocuklarınızın sırtında taşımasının yanı sıra taşımayı daha kolay ve eğlenceli kılmak adına tasarlanmış olan Coral High çekçekli çanta modelleri de seçenekleriniz arasındadır. Coral High çekçekli okul çantasında bulunan çekçek tak-sök özelliğine sahiptir. Hem sırt çantası hem de çekçekli olarak kullanabilmeniz için tasarlanır. Son zamanlarda kullanımı daha çok yaygınlaşan günlük hayatta da boyutu nedeniyle daha kullanışlı olan bel çantaları da üretilen çantalar arasındadır. Diğer ürünlerin üretimi için gösterilen titizlik ve dikkat bel çantaları üretiminde de gösterilir. Bel çantaları da farklı farklı minimal desenlerden, sade, şık tasarımlardan, tek renk ve birkaç renkten oluşan seçenekleriyle her zevke hitap eder. İstediğinize uygun tek parça halinde veya hem okul çantası set halinde satışa sunulan bu ürünler günlük hayatınızda sizlere kullanım kolaylığı sağlayacak ürünlerdir. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte kullanımı küçük yaşlara kadar düşen mobil cihazların kullanımı için şarj etmek önemlidir. Acil durumlarda ihtiyaç duyulacak olan powerbank ve benzeri güç kaynağı ile mobil cihazınızı şarj etmenizi kolaylaştıracak özenle düşünülmüş USB çıkışı bulunur. Müzik dinlemeyi sevenler için çantanın yan tarafında hareket halindeyken de kolay bir şekilde müzik dinlemenizi sağlayacak aux çıkışı da bulunur. Bu sayede okula giderken ya da okuldan eve dönerkenki yolculuğunuz sırasında sıkılmamak için rahatlıkla müzik dinleyebilirsiniz.

Çocuklar İçin Coral High Okul Çantaları

Okula yeni başlayan çocuklar için bu başlangıçlar pek de kolay sayılmaz. Çocukların okula gitmesini daha eğlenceli kılan Coral High çantaları bu başlangıçları kolaylaştırmak içindir. Coral High okul çantaları bir çocuğun ilgisini çekebilmek için göze çarpan renkler kullanılarak tasarlanır. Tasarımında gezegenler, arabalar, örümcekler, çeşitli spor topları, kaykaylar, batman logosu, kalpler ve dinozorlardan oluşan dikkat çekici minimal desenler kullanılır. Panda, koala, flamingo ve kediler gibi sevilen çeşitli hayvanlar ve unicorn, kral şakir gibi ilgi çekici karakterler de tasarım için kullanılan materyaller arasındadır.

Dayanıklı ve Düşünülmüş Özellikleriyle Coral High Çantaları

Çantalar çeşidine göre farklı sayıda bölme içerir. Üstten tutma aparatı, çocuğunuzun omurga sağlığı için dikkat etmeniz gereken unsurlardandır. Modeller arasında dayanıklı omuz askısı ve ayarlanabilir kayış özellikleri vardır. Çoğu çantanın ana gözü, daha sağlam ve güvenli olması adına sizlere kolaylık sağlayacak çift fermuar sürgüsüne sahiptir. Omuz askıları, ağırlığı absorbe etmesi için kullanılan ve çocuklarınız için konforlu kullanım sağlayacak köpük ve yumuşak malzemelerden üretilir. Çantaların yan kısımlarında ise çocuğunuzun sağlığı için günlük ihtiyacı olan suyu tüketmesi adına; suyunu yanında taşımayı kolay hale getiren matara cebi de bulunur. Sırt çantaları günlük hayatımızda farklı farklı hava koşullarıyla karşılaşıp bu koşullara dayanmak zorunda kalırlar. Yağmur, kar gibi yağışlı hava durumlarında çantaların içindeki eşyaların ıslanmaması, kuru kalması istenir. Bu noktada üretim için kullanılan kumaşın su geçirmez olması, yağışa karşı dayanıklılık göstermesi önemlidir. Yağışlı hava durumlarının yanı sıra sıcak yaz günlerinde çok fazla güneş ışığına maruz kalabilecek olan çantaların renklerinin solmaması için de kumaşlarının dayanıklı olmaları gerekir. Coral High okul çantalarının kumaşları hem dayanıklı hem de su geçirmez özelliğe sahiptir.

Okul Çantası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Çocukların vücut sağlığı için çanta alırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. İlk olarak ağırlığın dengeli bir şekilde yayılmasını sağlamak için askıların kalın olması ve ayarlanabilir olması gerekir. Çocuğunuzun boyuna uygun bir boyutta çanta seçimi yapmalısınız. Askıların ayarlanabilir özellikte olmasından yararlanarak, çantayı çocuğunuz için uygun boyuta getirebilirsiniz. Okul çantası Coral High askılarının ayarlanabilir özellikte olması sayesinde, hızla büyüme gösteren çocukların uzun bir süre boyunca okul arkadaşı olmaya devam eder. Sırtı ve beli koruyan destekleyici yumuşak pedler bulunması da dikkat edilmesi gereken hususlardandır. Son olarak en önemlisi ise çanta seçerken çantanın kendi ağırlığının hafif olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle ilkokul çağındaki çocuklar için çantanın ağırlığı çocuğun ağırlığının maksimum %10-15’i oranında olması gerekir. Örnek vermek gerekirse 8 yaşında ve 27 kg olan bir çocuğun taşıması gereken ağırlık en fazla 4 kg olmalıdır. Çocuğunuzun çantasını sevmesi için ise gerekli olan tek şey sevdiği karakterleri ve sevdiği renkleri taşıyan özellikte olmasıdır. Aynı zamanda eşyalarını bulmasını kolaylaştırmak amacıyla tek bölmeli çanta yerine bölme sayısı fazla olan çantalar tercih edilebilir.

Coral High Okul Çantası Dışında Öğrenciler İçin Gerekli Olan Ürünler

Bir öğrencinin ihtiyaçları sadece bir okul çantasından ibaret değildir. Okul çantasının yanında beslenme çantası ve birçok yaştan öğrenci için gerekli olan Coral High kalemlikler kalem kutuları gibi ürünler de bu ihtiyaç listesinde bulunan ürünlerdir. Özellikle küçük yaştaki çocukları daha çok su içmeye teşvik etmek amaçlı su mataraları üretilir. Spor günlerinde de diğer günlere nazaran daha çok ihtiyaç duydukları suyu; yanlarında taşımalarını kolaylaştırmak için tasarlanmışıtr. Tasarımlarına özen gösterilen, sağlık açısından kimyasal tutmayan ve %100 geri dönüştürülebilir çelikten mataralar üretilen ürünler arasındadır. Cam gibi kırılma durumu olmadığından kimseyi kesik tehlikesi ile karşı karşıya bırakmayacak ve kimseye zarar vermeyecek bu mataralar da müşteri beğenisine sunulan ürünler arasındadır. Birbirinden güzel renk ve desenlerle tasarlanmış olan Coral High ürünleri ile bahsedilen ihtiyaçlarınızı en aza indirmeniz mümkündür. Coral High ürünleri tek parça halinde satılmanın yanı sıra Coral High Okul Çantası Seti olarak da satılır. Setler arasında okul çantası ve kalem çantası seti, okul çantası ve beslenme çantası seti, bel çantası ve cüzdan seti kombinasyonlarından oluşan 2 parçalık setler vardır. Okul çantası kalem çantası ve beslenme çantası seti, okul çantası beslenme çantası ve çelik matara seti kombinasyonlarından oluşan 3 parçalık settler de bulunur. Son olarak okul çantası kalem çantası beslenme çantası ve çelik matara seti gibi 4 parçadan oluşan setler bulunur.

Coral High Okul Çantası Kullanıcı Memnuniyeti

Coral High okul çantaları müşterileri tarafından büyük beğeniler toplar. Coral High okul çantası yorumlarında da görebileceğiniz gibi çoğu kullanıcılar çanta arayışında olan diğer kullanıcılara tavsiye etmekten çekinmezler. Ebeveynler tarafından oluşturulan yorumlar arasında ürünlerin canlı renklere sahip sağlam ürünler olduğu ve çocukları tarafından da beğeni topladıkları söylenir. Üreticilerin üretimde kullandıkları kaliteli malzemeler sayesinde kullanıcılarını mutlu eden Coral High; ürünlerinin, üreticilerinin yanı sıra kullanıcılar tarafından da uzun ömürlü kullanıma sahip olduğu söylenmektedir. Fermuar açılımının kolay olmasından estetik görünümüne kadar birçok konuda hiçbir kullanıcıyı hüsrana uğratmadığı kullanıcı yorumlarında açıkça belirtilir. Kullanıcı yorumlarında da görüldüğü üzere birçok kullanıcı ürünün kalitesinin beklentilerinin çok daha üzerinde olduğu konusunda da yorum yapmayı ihmal etmezler. Coral High okul çantası modellerinin yanı sıra beslenme çantası ve kalem çantaları da boyutları başta olmak üzere birçok özelliği bakımından kullanıcılarının beğenilerini toplar. Her açıdan kullanıcılarını memnun eden bu ürünler için fiyatını hak eden ürünler olduğu belirtilir. Coral High okul çantası en ucuz seçenekleriyle kullanıcıların ilgisini çeker. Coral High okul çantası satın almak için Hepsiburada'yı ziyaret edebilirsiniz.

Coral High Okul Çantaları Hangi Malzemelerden Üretilir?

Çantalar su geçirmez özelliğine sahip kumaşlardan üretilir. Beslenme çantası, içi termal malzemeyle kaplı şekilde üretilir. Bu sayede yiyeceklerinizin ısısını uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Çocuklarınızın sağlığını korumak amacıyla sırt kısmındaki kumaşla astar arasına köpük yerleştirilir. Çantanın altı sağlam olması için kalın, darbeleri absorbe edebilecek suni deridendir. İçeceğinizin ısısını koruyacak çelik mataralar alüminyum yüzeyden oluşur.

Coral High Okul Çantası Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Temizlik, birçok kimse için çok büyük bir yer kaplayan, hepimizin dikkat ettiği bir unsurdur. Temizliği kolaylaştırılmış olan Coral High çantasını nemli bezle temizlemeniz yeterlidir. Bu bakımdan hayatınızı kolaylaştıran bu ürüne zarar vermemek ve uzun süreli kullanım sağlamak amacıyla temizlik talimatına uymanız önerilir. Ürünü çamaşır makinasında veya elinizde güçlü, kimyasal temizlik malzemeleriyle yıkamamanız önerilir.

Coral High Okul Çantası Avantajları Nelerdir?

Coral High ürünleri kolaylıkla temizleyebileceğiniz şekilde üretilir. Bu avantajı sayesinde fazla zaman ve emek harcamanıza gerek kalmaz.Öğrencilerin eşyalarını daha kolay bulması adına birden fazla bölmeli çantalar üretilir. Öğrencilerin boyuna göre ayarlanabilen çanta askıları, isteğe göre çekçekli ya da sırt çantası olarak kullanabilecekleri çantalar gibi birçok özellik de bu avantajlı özellikler arasındadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Coral High Okul Çantası Fiyatları

1950 ürün listeleniyor
Kırtasiye / Ofis
Kırtasiye / Ofis
Ofis ve Okul Kırtasiye
Ofis ve Okul Kırtasiye
Okul Çantası
Okul Çantası
Anaokulu Çantası
Anaokulu Çantası
Beslenme Çantası
Beslenme Çantası
İlköğretim Çantası
İlköğretim Çantası
Lise ve Üniversite Çantası
Lise ve Üniversite Çantası
Suluk, Matara
Suluk, Matara
Kalem Kutusu
Kalem Kutusu
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Değerlendirme Puanı
Toplam 48 / 1950 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?