1988 yılında alüminyum malzeme üretmek için yola çıkan Corelli, kadrolu bisiklet sektöründe de başarısıyla adından söz ettirir. Konfor ve hafifliği ile öne çıkan bisikletler, her yaş grubundan kullanıcıya hitap eder. Bisiklet sektöründe ilklerin öncüsü olarak son teknolojiyi kullanan marka, çeşitlerinde teknik açıdan kapsamlı modeller üretir. Tamamen yerli üretim olarak dikkat çeken markanın kullandığı ekipmanlarda kendi Ar-Ge laboratuvarlarında geliştirdikleri makinelerden destek sağlanır. Tüm dayanıklılık ve diğer testleri başarıyla geçen modeller, bisiklet tutkunlarının beğenilerine sunulur. Hafifliği ve sağlamlığı ile şehir içerisinde kullanım konforu sağlayan modeller uygun fiyatlarıyla da rakiplerine fark atar. Giriş ve orta seviyede üretimleri olan Corelli bisiklet, çocuk kategorisinde de her yaş grubuna hitap eden modelleriyle öne çıkar. Gezi, ulaşım ve hobi amaçlı kullanımlara uygun çeşitleri yerli üretim olmasıyla da beğenileri kazanır. Her koşulda sürüş konforu yaratan modellerden oluşan geniş ürün yelpazesi kullanıcıların tercihlerinde belirleyici olur. Deneyim kazanan kullanıcıların Corelli bisiklet yorum ve önerilerini baz alarak siz de ihtiyacınız olan çeşide karar verebilirsiniz. Her yol şartında en iyi performansı gösteren bisikletler, dayanıklı ve sağlam tarzıyla da uzun kullanım ömrü sunar. Hepsiburada’da yapılan Corelli yorum ve tavsiyelerini inceleyerek bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Her kullanım için farklı özelliklere sahip Corelli çocuk bisikleti, onların hareket özgürlüğü kazanmasına destek olur.

Corelli Bisiklet Modelleri

Kalite ve estetiği bir araya getiren marka her yaştan kullanıcıya sunduğu yüksek performansıyla da tercih edilir. Tüm hava şartlarına uygun niteliklere sahip Corelli dağ bisikleti ile zorlu koşullarda bile sağlığınızı koruyabilirsiniz. Yaş ve kilo oranına göre güçlendirilen kasaya sahip modelleri, bütün doğa aktivitelerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Farklı vites ve jant özellikleriyle öne çıkan markanın çeşitleri canlı renkleriyle de enerjinizi yansıtır. Erkek ve kadın ergonomisine uyumlu yapısı sayesinde sürüş kabiliyetini artırır. Neon renkleri ve kalın lastik özelliği kumlu mrbve çamurlu yollarda güvenlik sağlar. Her alanda kullanıcılara üstün performans sunan Corelli yol bisikleti, farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sağlar. Günlük yaşama konfor ve rahatlık kazandıran Corelli katlanır bisiklet, yüksek manevra yeteneğine sahiptir. Dik ve rampalı yollarda kullanım kolaylığı yaratır. Hızlı ve konforlu bir ulaşım sağlayan model az yer kaplayarak işlevsellik oluşturur. Sabit kadro özelliği olan modeli kullanımınıza uygun farklı jant boyunda satın alabilirsiniz. Farklı tasarımları ile kolay ulaşım imkanı sağlayan Corelli elektrikli bisiklet, şehir içi kullanımı için idealdir. Pratik olması ve az yer kaplaması sayesinde en dar alanlarda bile park konforu oluşturur. 16 yaş ve üzerinde ehliyet ile kullanılan bu ürünler geniş bir kitleye hitap eder. Her yaşa uygun boyutlarıyla yaşamı kolaylaştıran modeller, markanın kalitesiyle birleşerek keyifle kullanılan ürünler haline gelir.

Corelli Bisiklet Aksesuarları Seçimi

Tüm üretim aşamalarını kendi fabrikalarında gerçekleştiren marka, bisiklet aksesuarlarında da geniş ürün gamına sahiptir. Sağlam ve kaliteli materyalleri tercih eden Corelli hidrolik fren aksamlarında güvenilir ekipmanlar üretir. Bisikletin boyutuna ve jant özelliklerine uygun fren sistemleri güvenliğinizi en üst seviyede sağlar. Sürtünme kuvvetini yağ basıncıyla sağlayan hidrolik frenler tehlike anında hızlı durma imkanı yaratır. Her alanda üstün bir performansı olan bisikletler geliştirilmiş fren özellikleri ile yola daha rahat tutunma imkanına sahip hale gelir. Yağışlı günlerde savrulma riskini minimum seviyeye indiren Corelli disk fren sistemi markanın kalitesini yansıtır. Kullanım detaylarınıza ve yaşınıza uygun modellerde öne çıkan aksesuar seçimleri, daha güvenli bir sürüşün temelini oluşturur. Dağ ve yol bisikletlerin kullanıldığı ortamlara göre fren ve kadro seçenekleri farklılık gösterir. Engebeli ve zor şartlar barındıran yollarda yarattığı mukavemeti ile en iyi performansı sağlayan Corelli kadro yapısının kalitesiyle de öne çıkar. Doğru ve sağlam kadro seçeneği ile tüm aktivite ve günlük yaşamınıza konfor kazandırabilirsiniz. Bu özelliklerin öne çıktığı markanın tüm ürünleri sağlamlığı ve estetik görünümü ile size uzun kullanım ömrü oluşturur. Bisikletin tipine ve özelliklerine göre değişen kadro seçimleriyle sürüş keyfinize konfor ve rahatlık kazandırabilirsiniz. Tırmanma sırasında fazla eğilme hareketi yapıldığından kadro seçiminin kullanma tarzına uygun olması gerekir. Stilleri ve tarzıyla hayatınıza ivme kazandıran modelleri markanın geniş ürün gamı arasından seçebilirsiniz.

Corelli Bisiklet ve Aksesuar Fiyatları

Profesyonel ve spor amaçlı kullanımlar için tasarlanan Corelli bisiklet fiyatları ile bütçe dostu seçimler sunar. Özel kadro ve fren sistemine sahip modeller, her koşulda size üstün sürüş performansı oluşturur. Cross ve günlük aktivitelerde kullanacağınız modelleri boy ve vücut ölçülerinize göre satın alabilirsiniz. Farklı ve özellikli modellerde fiyatlar üst segmentte beğenilere sunulur. Marka her yaş ve kullanıma uyarlanan seçimlerinde önceliğini kaliteden yana kullanır. Kalın ve dayanıklı materyallerden yapılan modeller kullanıcıya uzun kullanım ömrü oluşturur. Corelli, tüm üretim aşamalarını kendi fabrikalarında üstün teknoloji ile gerçekleştirerek kullanıcılara farklı deneyimler yaşamaları için alternatifler oluşturur. Hem güvenliği hem de performansıyla dikkat çeken Corelli fiyat aralığı her bütçeye göre değişkenlik gösterir. İster kendiniz isterseniz çocuklarınız için yapacağınız seçimleri bütçenizi ve özelliklerini baz alarak yapabilirsiniz. Ekstrem sporlar için yüksek manevra kabiliyeti olan kapsamlı tercihlerde bulunabilirsiniz. Yapacağınız seçimler her ortamda size üstün performansı sağlar. Siz de bütçe planlaması yaparak kullanımınıza uygun Corelli en ucuz seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Marka her bütçeyi ve konforu düşünerek seçim yapabilirsiniz. Yaşınızı, iç bacak boyunu ve jant ebatlarını dikkate alarak yaptığınız seçimler size uygun modeli bulmanızda destek olur. Sizi her ortamda konforla buluşturan marka, kaliteli malzeme desteğiyle de tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek düzeyde üretimler yapar.

Corelli Bisiklet Jantı Nasıl Seçilir?

Bisikletin hareket edebilmesi için en önemli aksamlar arasında bulunan jant seçimi önemli bir detaydır. Modele uygun jant satın alarak virajlarda hakimiyetin artmasını sağlayabilirsiniz. Corelli 29 jant, geniş yapısı sayesinde performansın artmasına yardımcı olur. Engelleri aşma konusunda Corelli 20 jant bir bisiklet size daha iyi performans sağlar. Jant çapı arttıkça daha fazla kilometre yapılır.

Corelli İnce Teker Bisiklet Özellikleri Nelerdir?

Şehir içi ulaşımında tercih edilen Corelli ince teker modelleri uygun sele yapısıyla konforlu kullanım sağlar. Ön kısımlarında sele detayı olan modeller çamurluk ve bagaja da sahiptir. Corelli şehir bisikleti, hafif ve hızlı yapısıyla hem asfaltta hem de çakılı yollarda kullanıma uygundur. Kadro düzeneğinin hafif olması ve hızı yükselten oturma pozisyonu az performansla daha uzun yol kat etmenizi sağlar.

Corelli Marka Bisiklet Alınır mı?

Ulaşım için her şehir içinde hem de doğada bisikleti tercih eden kullanıcılar sıklıkla Corelli nasıl bir marka sorusunu dile getirir. Yerli üretim olarak öne çıkan marka, tüm aksesuarları ve parçalarıyla kaliteli modellere imza atar. Performans ve dayanıklılığı ile sürüş keyfi oluşturan Corelli alınır mı sorularına karşılık verilebilecek cevap evet olacaktır.

Corelli Bisikletler Nerede Kullanılır?

Sağlamlık bakımından 26 jantın tercih edildiği Corelli mtb modelleri, dağ kullanımına uygundur. Ağır bir tarz olan bisikletlerin arka ve ön kısımlarda amortisörleri mevcuttur. Dağ inişlerinde mükemmel performans oluşturan modeller, markanın kalitesiyle birleşerek en iyi sürüş keyfini yaşatır. Küçük çocukların koordinasyon yeteneklerini geliştirmek için tercih edilen Corelli denge bisikleti, 18 aylık ile 6 yaşına kadar kullanılır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Corelli

605 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Renk
 7. Ağırlık
 8. Vites A-Z
 9. Bisiklet Tipi
 10. Satıcı A-Z
 11. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön