Coresatin, özellikle merhem ve kremleri ile öne çıkan kozmetik markalarından biridir. Bu kozmetik ürünler farklı amaçlar için üretilir. Bazı modeller koruyucu iken bazıları tedavi amaçlı kullanılır. Coresatin kremi çeşitleri güçlü ve etkili olması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Farklı problemler ve cilt tipleri için ürünleri bulunur. Coresatin cilt bakım ürünleri arasında herkes kendine uygun olanı bulabilir. Coresatin çeşitleri etkili olduğu probleme ve içeriğine göre çeşitlenir. Bu etken maddeler ürünün özelliğini değiştirir. Aynı amaç için kullanılsa bile birkaç değişiklik gerçekleşir. Coresatin nemlendirici 3 farklı renge sahiptir ve bunlar pembe, mavi, mordur. Coresatin pembe panthenol içerir. Hassas cilt tipindeki kişiler ve bebekler için uygundur. Mor renkli seçenek ise aloe vera içerir. Bu sebeple nemlendirme oranı yüksektir. Kuru cilt tipindeki kişiler için uygundur. Coresatin yağlı ciltler için de seçenekler sunulur. Pembe nemlendiricinin yanı sıra birçok Coresatin bebek ürünü seçeneği bulunur. Bu ürünler bebeklerin hassas yapısına uygun olarak üretilirler. Coresatin pişik kremi en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Pişik, neredeyse her bebeğin karşılaştığı problemlerden biridir. Bebek bezlerinin sebep olduğu bu durum, bebeği rahatsız eder ve huzurunu kaçırır. Huzursuz bir bebek mutlu olmaz ve ağlayarak rahatsızlığını belirtir. Etkili olan pişik kremi ile bebekler ve aileleri rahat eder. Bebeklerin yanı sıra anneleri için de ürünler bulunur. Coresatin çatlak kremi özellikle hamilelik sırasında karşılaşılan çatlaklar için kullanılır. Birçok anne adayı göbek bölgesinde çatlak problemi yaşar. Bu ürün ile çatlak problemi zaman içerisinde tedavi edilebilir. Coresatin faydaları ile birçok anne hamilelikte oluşan çatlaklardan kurtulur. Bu sayede çatlakların oluşturduğu özgüvensizlik de ortadan kalkar.

Coresatin Krem Çeşitleri

Markanın farklı problemler için krem ve merhem seçenekleri bulunur. Bu seçenekler arasından kendi probleminize ve cildinize uygun olanı tercih ederek en iyi sonucu elde edebilirsiniz. Coresatin krem çeşitleri birçok cilt problemi için tedavi sunar. Cilt problemleri kişinin özgüvenini düşüren problemlerden biridir. Bu sebeple tedavi sonucu kişinin mutluluğu artar. Coresatin el kremi en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Özellikle soğuk havalarda eller kuruyup çatlayabilir. Soğuk havaların yanı sıra her zaman ellerinizi nemli ve yumuşak tutmak isteyebilirsiniz. Markanın eller için ürettiği seçenekler bunu sağlar. Ellerin yanı sıra yüz bakımı da önem taşır. Yüz kişide ilk dikkat çeken noktalardan biridir. Coresatin yüz kremi bakımlı ve dikkat çeken bir yüze sahip olmayı isteyen kişiler tarafından kullanılır. Kimi zaman yüzde veya cildin başka bir bölgesinde lekeler oluşabilir. Bu lekeler için Coresatin leke kremi üretilir. Bu ürün lekeleri ortadan kaldırarak kişinin özgüvenini yükseltir. Düzenli kullanımda gözle görülür şekilde etki gösterir. Coresatin leke gidericiden maksimum düzeyde faydalanmak için uygulama talimatlarına harfiyen uymak gerekir. Bu sayede en yüksek seviyede verim alabilirsiniz. Lekelerin yanı sıra ciltte yaralar da meydana gelebilir. Coresatin yara kremi yaranın iyileşmesini hızlandırmak ve izini ortadan kaldırmak için tercih edilir. Bu problemlere göre daha sıkıntılı bir sorun olan egzama için de markanın ürünleri bulunur. Egzama kremi Coresatin egzamanın verdiği rahatsızlığı ortadan kaldırmaya ve tedaviye yardımcı olabilir. Bu ürün egzamanın olduğu bölgeye direkt olarak uygulanır. Coresatin nasır mantar ürünleri ile sağlıklı ve yumuşak ayaklar elde edebilirsiniz.

Farklı Coresatin Ürünleri

Coresatin güneş kremi özellikle yazın sık tercih edilir. Güneşin cildinizi yakmasını engeller. Oldukça acı verici olan güneş yanıklarından bu krem ile korunabilirsiniz. Coresatin alerji kremi ise farklı alerjilerden dolayı ciltte oluşan kızarıklık, sivilce gibi sorunlar için kullanılır. Egzama benzeri bir hastalık olan sedef için de markanın ürünleri bulunur. Coresatin sedef kremi hastalığın oluşturduğu kabuklar ve kızarıklar için kullanılır. Coresatin kortizonsuz krem kortizona karşı hassasiyeti olan kişiler için idealdir. Bu ürün sayesinde kortizon alerjisi yaşamazlar. Markanın kremlerinin yanı sıra farklı formda ürünleri de bulunur. Coresatin şampuan farklı saç tipi ve problemlere sahip kişiler için üretilir. Özellikle kepek, kafa derisi kaşıntısı ve kızarıklığı gibi sorunlara sahip olanlar için seçenekler vardır. Coresatin vücut losyonu cildi nemlendirir ve korur. Hızlı ve yüksek oranda emilerek cilt üzerinde yağlı bir hissiyat bırakmaz. Yetişkinlerin yanı sıra çocuk ve bebeklerin kullanımı için de uygundur. Coresatin losyon tüm cilde uygulanabilir. Nemlendirme işlevinin yanı sıra koruyucu bariyer de oluşturur. Bu sayede cildiniz zararlı dış etkenlere karşı daha dirençli olur. Tüm Coresatin ürünleri dermatolojik olarak test edilir ve onaylanır. Ürünlerin içeriğinde insan vücuduna zararlı maddeler bulunmaz. Coresatin vitamin açısından zengin ürünler üretir. Vitaminler düzenleyici ve destekleyici olarak görev alırlar. Zengin vitamin içeriğine sahip ürünler ile cildiniz güçlü ve bakımlı bir hale gelir.

Coresatin Ürünlerinin Kullanımı ve Fiyatları

Markanın kremleri ve diğer ürünleri kolay kullanıma sahiptir. Ekstra bir aparat gerektirmez. Coresatin kullanımı direkt sorunlu bölgeye uygulanmasıdır. Egzama ve sedef gibi problemler için kullanım bu şekilde iken nemlendiricilerde ise bölgenin tamamına uygulanır. Coresatin özellikleri arasında hızlı emilme vardır. Uygulandıktan kısa bir süre sonra emilir. Bu sayede vücutta rahatsızlık hissi bırakmaz. Coresatin tüp krem ve kavanoz tipinde seçenekler bulunur. En kolay kullanım için tüp olanları tercih edebilirsiniz. Tüpün kapağını açarak yeterli miktarda kremi uygulayacağınız bölgeye veya elinize alarak dairesel hareketlerle uygulayabilirsiniz. Aklınıza “Coresatin ne kadar?” sorusu gelmiş olabilir. Coresatin fiyatları ise çeşitli etkenlere bağlı olarak değişir. Ürünün boyutu fiyatı etkileyen faktörlerin başında yer alır. Küçük boyutlara sahip olanların fiyatları daha uygundur. Coresatin krem fiyatları ise kremin çeşidine göre değişir. Nemlendirici ile egzama kremleri aynı fiyata sahip değildir. Nemlendirici kremler de kendi aralarında farklı fiyatlara sahip olabilirler. Ürünün boyutu ve içeriğindeki ekstra maddeler fiyatı değiştirir. Coresatin kullananlar ürünlerin hızlı emilme ve etkili sonuç verdiğini dile getirirler. Yüksek müşteri memnuniyetine sahip marka, özellikle cilt kozmetikleri için sıklıkla tercih edilir. Ürünler hakkında diğer müşterilerin düşüncelerini incelemek isterseniz Coresatin yorumlarına göz atabilirsiniz. Bu sayede gerçek kişilerin yorumlarını okuyarak ürünü satın almadan ürün hakkında bilgi edinebilirsiniz. Dönemsel olarak gerçekleştirilen indirimler sayesinde Coresatin en ucuz seçeneklerle karşınıza çıkar. Coresatin satın almak veya ürünleri incelemek için Hepsiburada’ya göz atabilirsiniz.

Coresatin Krem ile Merhem Arasındaki Fark Nedir?

Coresatin merhem ve krem sıklıkla karıştırılır. Merhem yüksek oranda yağ bazlı iken krem eşit miktarda yağ ve su bazlıdır. Merhem yağ bazlı olması sebebiyle daha yavaş emilir ama derinin daha alt tabakasına nüfuz eder. Ayrıca ürünün emilmeyip cildin üzerinde kalmasını gerektirdiği durumlarda merhem kullanılır.

Coresatin Nemlendirici İçeriği Nedir?

Coresatin içeriğinde birçok faydalı madde bulunur. Özellikle yüksek miktarda E vitamini ile cildi besler ve güzelleştirir. E vitamini, cilt için en önemli vitamindir. Parlak ve bakımlı bir cilde sahip olmak isteyen kişiler düzenli olarak E vitamini almalıdır. Bu vitaminin eksikliğinde ciltte problemler oluşabilir.

Coresatin Ürünlerinin Farklı Boyutları Var mı?

Markanın birçok ürününde farklı boyutlarda seçenekler bulunur. Bazıları ml cinsinden bazıları ise g cinsinden sınıflandırılır. Tüp kremlerin çoğu Coresatin 200 ml olarak satışa sunulur. Coresatin 500 mg olarak sunulanlar ise kavanozda olan kremlerdir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Coresatin