İsviçre firması olan Corena Therapeutics tarafından piyasaya sunulan Coresatin markası kortizon içermeyen formüle sahip ürünleriyle dikkat çekiyor. 2013 yılında piyasa çıkan Coresatin ürünleri, tedavisi zor olan sedef, egzema, dermatit, diyabet ayak ülserleri gibi cilt problemlerinin tedavisine steroidsiz bir alternatif ve güvenli bir destekleyici olarak katkı sağlıyor. Coresatin, özgün ürün içeriği, özel formülü ile yaşam kalitenizi arttırmayı ve cilt konforunuzu en üst düzeye taşımayı amaçlıyor.

Farklı formlarda hazırlanmış bu özel formüle sahip Coresatin ürünleri, cildin koruyucu tabakasının işlevini geri kazandırarak, cilt problemlerini kontrol altına alıyor. Piyasaya sunulan bu ürünler, sedef ve dermatit gibi cilt problemlerinin kontrol altına almak ve cildin daha sağlıklı yapıya kavuşmasına yardımcı olmak için kullanılabiliyor. Ciltte oluşan diğer zorlu problemlerden mantar ve diyabetik ayak ülseri gibi rahatsızlıkların iyileşme sürecine destek olarak kısa sürede cildinizin eski sağlığına kavuşmanına yardımcı oluyor. Cilt üzerinde oluşturduğu koruyucu tabaka ile hasarlı bölgeyi koruma altına alarak cilt üzerinde lezyonlara karşı koruma sağlıyor. Cildin nem kaybını en aza indirgeyerek, cildin kısa sürede onarılmasına imkan tanıyor.

Coresatin ürünleri, Türkiye' de Avrupa ve Amerika ile aynı anda raflarda yerini almış bulunuyor. Markanın Türkiye' de dağıtımını Corena İlaç Satış Pazarlama sağlıyor. Cilt problemlerine yönelik yapılan tedavilere güvenli bir alternatif olarak tüketicilere sunuluyor. Coresatin ürünlerinin bileşiminde üre, mineral yağ, nane yağı, vitamin B6 ve E ve aloe vera özütü gibi bileşenler yer alıyor. Cilt konforunu üst seviyeye taşımak ve cilt hastalıklarının tedavisini kısa sürede sağlamak için tüketicilerden geçerli not alan marka, sektörde yenilikçi ve çözüm odaklı duruşunu sürdürüyor. Coresatin ürün çeşitleri genel olarak cilt sorunlarına karşı tasarlanmış, özel formüle sahip steroid ve kortizon içermeyen ürünleriyle piyasada bulunuyor. Ürün çeşidi olarak; aşırı kuru, hassas, atopik dermatit sorunu olan ciltler, zedelenmiş hasar almış ciltler, mantar enfeksiyonu yaşayan ciltler için bakım ürünleriyle cildinizin ideal sağlıklı yapısını geri kazandırmayı hedefliyor. Cilt problemlerine yönelik ürünlerinin yanında saç bakımı için kullanılan saçlı derideki problemlere yönelik ürünleri de bulunuyor.

Coresatin ürünlerinin sahip olduğu özel bariyer yapısı sayesinde cilt sorunların iyileşmesine katkıda bulunurken; cildin korunmasına da yardımcı oluyor. Markanın tasarladığı ürünler arasında hassas bebek cildinde oluşan pişik problemine yönelik koruyucu, nemlendirici ve pişik nedeniyle oluşan tahrişin iyileşmesine yardımcı bakım kremi de yer alıyor. Bu ürünlerin yanında son dönemde sık rastladığımız cilt bakımı için kullanılan termal içeriğe sahip cildi rahatlatıcı ve ferahlık hissi veren termal su ile cilt kalitenizi arttırmaya destek oluyor.

Coresatin, sahip olduğu ürün çeşidi ile cildinizin pürüzsüz bir dokuya sahip olmasına imkan tanıyor. Cildinizde yaşadığınız ve oldukça zaman alıcı tedavilerle iyileşme olanağı olan cilt hastalıklarına karşı, kısa sürede çözüm oluşturabiliyor. Coresatin cilt dokusunda görülen kuruluk, tahriş gibi problemlere karşıda kullanılabilen ürünleriyle dikkat çekiyor. Sahip olduğu bariyer etkisi ile cildinize mükemmel bir koruma sağlıyor. Düzenli ve amacına yönelik yapılan kullanımlar ile yaşadığınız cilt problemlerine karşı mükemmel bakım sağlıyor. Kortizonsuz yapısıyla kortizonun neden olabileceği problemlerin önüne geçiyor.

Türkiye' de ve yurt dışında yenilikçi formül ve özel içeriği ile dikkat çeken marka büyük önem taşıyor. Farklı cilt hastalıkları için kortizonsuz olarak cildiniz onarılmasına katkı sağlayan Coresatin özel bakım ürünleriyle piyasada tercih ediliyor. Coresatin, sağlıklı cilt dokusu ile cildinizin gün boyunca nefes almasına yardımcı; koruyucu bakım ve onarıcı ürünler ile sizin ve ailenizin her zaman ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürünler ile yanınızda bulunuyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Coresatin

29 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön